Kaip jis tave išlydi pro duris?

 (10)
Laikas su juo atsisveikinti. Pusdieniui, ne visam laikui. Neišlėk nieko nematydama ir negirdėdama: tai, kaip jis tave išlydi, gali atskleisti jo tikruosius jausmus tau.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jis švelniai pakšteli. Jei vaikinas tave apdovanoja švelniu minkštu, nuoširdžios šypsenos lydimu bučiniu į skruostą, akivaizdu: jis – labai jautrus. Nuoširdus bučkis į skruostą – daugiau tėviškas gestas, rodantis, jog vaikinas itin didelių romantiškų iliuzijų tavo atvžilgiu nepuoselėja. Jei nenori, kad jūsų santykiai ilgainiui virstų brolio ir sesers ryšiu, kaskart atsakydama stenkis parodyti, kokia aistra jam degi.

Jis tave priglaudžia ir suspaudžia. Jei vaikinas atsisveikindamas tave stipriai apkabina, greičiausiai labai vertina jūsų santykius, todėl visiškai nesutrikdamas ir demonstruoja jausmus. Jis tavimi pasitiki ir jau planuoja jūsų bendrą ateitį. Tave apglėbęs ir stipriai prisispaudęs nesąmoningai išsiduoda, kad pagaliau yra pasirengęs įsipareigoti. Ką tai sako apie jo charakterį? Vaikinas atviras, nuoširdus, mėgsta dalytis išgyvenimais, patirtimi ir (tai neįtikėtina!) pasakoti apie savo jausmus.

Jis visiškai nesistengia. Atsisveikindamas vaikinas tik lengvai pakšteli į lūpas, vos vos spusteli savęs link ir pirmas paleidžia tavo rankas? Nemanyk, kad tai neabejotinai blogas ženklas: galbūt jis sutrikęs arba tiesiog pavargęs. Tavo nerimas būtų pagrįstas tik tuo atveju, jei vaikinas taip kaskart atsisveikina nuo pat jūsų pažinties pradžios. Tai reikštų, jog jis nėra tikras dėl jūsų draugystės, laikosi atstumo, yra atsargus ir nelengvai atsipalaiduoja. Jei taip ne itin emocingai atsisveikinti vaikinas pradėjo tik visai neseniai, gal jam jūsų santykiai gerokai įsipyko. Gali būti, kad jis jau tyliai galvoja apie išsiskyrimą.

Jis tavęs nepaleidžia. Jei su vaikinu kaskart atsisveikini ilgu bučiniu, tau velniškai pasisekė! Toks sudie reiškia tik viena: „Gaila, kad išeini. Tikiuosi netrukus vėl tave išvysti.“ Maža to, šis bučinys sufleruoja, jog vaikinas yra nepaprastai aistringas. Antra vertus, gali būti, kad jam tik patinka su tavimi mylėtis. Patikrink! Pabandyk su juo kartu išspręsti kokią nors savo problemą: gal nesutari su draugėmis, nesiseka mokslai, sugedo automobilis ir panašiai. Jei jis nuoširdžiai bando rasti išeitį, akivaizdu: tavimi domisi ne tik dėl sekso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.