Kaip jis tave išlydi pro duris?

 (10)
Laikas su juo atsisveikinti. Pusdieniui, ne visam laikui. Neišlėk nieko nematydama ir negirdėdama: tai, kaip jis tave išlydi, gali atskleisti jo tikruosius jausmus tau.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jis švelniai pakšteli. Jei vaikinas tave apdovanoja švelniu minkštu, nuoširdžios šypsenos lydimu bučiniu į skruostą, akivaizdu: jis – labai jautrus. Nuoširdus bučkis į skruostą – daugiau tėviškas gestas, rodantis, jog vaikinas itin didelių romantiškų iliuzijų tavo atvžilgiu nepuoselėja. Jei nenori, kad jūsų santykiai ilgainiui virstų brolio ir sesers ryšiu, kaskart atsakydama stenkis parodyti, kokia aistra jam degi.

Jis tave priglaudžia ir suspaudžia. Jei vaikinas atsisveikindamas tave stipriai apkabina, greičiausiai labai vertina jūsų santykius, todėl visiškai nesutrikdamas ir demonstruoja jausmus. Jis tavimi pasitiki ir jau planuoja jūsų bendrą ateitį. Tave apglėbęs ir stipriai prisispaudęs nesąmoningai išsiduoda, kad pagaliau yra pasirengęs įsipareigoti. Ką tai sako apie jo charakterį? Vaikinas atviras, nuoširdus, mėgsta dalytis išgyvenimais, patirtimi ir (tai neįtikėtina!) pasakoti apie savo jausmus.

Jis visiškai nesistengia. Atsisveikindamas vaikinas tik lengvai pakšteli į lūpas, vos vos spusteli savęs link ir pirmas paleidžia tavo rankas? Nemanyk, kad tai neabejotinai blogas ženklas: galbūt jis sutrikęs arba tiesiog pavargęs. Tavo nerimas būtų pagrįstas tik tuo atveju, jei vaikinas taip kaskart atsisveikina nuo pat jūsų pažinties pradžios. Tai reikštų, jog jis nėra tikras dėl jūsų draugystės, laikosi atstumo, yra atsargus ir nelengvai atsipalaiduoja. Jei taip ne itin emocingai atsisveikinti vaikinas pradėjo tik visai neseniai, gal jam jūsų santykiai gerokai įsipyko. Gali būti, kad jis jau tyliai galvoja apie išsiskyrimą.

Jis tavęs nepaleidžia. Jei su vaikinu kaskart atsisveikini ilgu bučiniu, tau velniškai pasisekė! Toks sudie reiškia tik viena: „Gaila, kad išeini. Tikiuosi netrukus vėl tave išvysti.“ Maža to, šis bučinys sufleruoja, jog vaikinas yra nepaprastai aistringas. Antra vertus, gali būti, kad jam tik patinka su tavimi mylėtis. Patikrink! Pabandyk su juo kartu išspręsti kokią nors savo problemą: gal nesutari su draugėmis, nesiseka mokslai, sugedo automobilis ir panašiai. Jei jis nuoširdžiai bando rasti išeitį, akivaizdu: tavimi domisi ne tik dėl sekso.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.