Kaip elgtis būnant su vyru… 1930 metų patarimai moterims

 (21)
Patarimų kaip būti seksualia moterimi, kaip gundyti vyrus, ką daryti ir ko ne, tikrai netrūksta. Tik turėk laiko viską perskaityti! Bet tas pats buvo visais laikais! Žurnalas Parade Magazine pasikapstė savo daugiau nei 75-erių metų senumo archyvuose ir aptiko keletą tų laikų patarimų „tikroms damoms“.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kas pasikeitė? Vietoje medžiaginių nosinaičių, kurias vyrai galantiškai ištraukdavo kritiniais atvejais, atsirado vienkartinės servetėlės, o šiaip... Kaip ir nieko naujo. Kai kurie patarimai privertė nubraukti ašarą. Iš juoko, žinoma. Ką gi, siūlome pasiskaitinėti.

Pasimatymo su vienu vyru metu neflirtuok tuo pačiu ir su kitu. O dar blogiau bus, jei padauginsi alkoholio. Po tokio fiasko nesitikėk, kad vyras tau paskambins.

Nepadaugink alkoholio. Vyras tikisi, kad savigarbos jausmą išlaikysi iki vakaro pabaigos. Kai kurios merginos išgėrusios tampa protingesnės, tačiau didžioji dalis vis tik tampa kvailesnės.

Neplepėk apie skudurus ir nesistenk nupasakoti jam, kaip atrodo tavo naujoji suknelė. Nepamiršk pasakyti vyrui komplimentų ir kalbėti apie tai, kas įdomu jam.

Nesielk lengvabūdiškai. Neverta pasinerti su padavėju į prisiminimus, kaip smagu tau buvo čia praėjusį kartą. Vyras tikisi ir nusipelno viso tavo dėmesio jam.

Nesielk su juo kaip su mažvaikiu. Juk jis vyras. Jausmų rodymas viešumoje – žemas lygis. O tai žemina ir stato jį į keblią padėtį.

Jeigu tavo kūno formos prašosi liemenėlės – tai ir nešiok ją. Jo akivaizdoje nesitaisyk smukčiojančių kojinių, pasirūpink, kad jos būtų patikimai prigludę.

Šokio metu neplepėk. Lengvabūdės moterys niekada netraukė vyrų dėmesio. Jeigu jis pakvietė tave šokiui, vadinasi jis nori šokti, o ne užsiimti aptarinėjimais.

Iki vyro atėjimo, būk jau susiruošusi. Neversk jo laukti ir nepamiršk šypsotis.

Nesėdėk nepadoriai išsidrėbusi. Ir jokiu būdu neparodyk, kad nuobodžiauji, net jeigu taip ir būtų. Būk budri. Jei tau būtina kramtyti gumą (ko jo akivaizdoje vis tik daryti nederėtų), daryk tai tyliai, nepražiodama burnos.

Norėdama pakoreguoti makiažą, nesinaudok veidrodėliu automobilyje. Jis skirtas vairuojančiam vyrui stebėti situaciją kelyje. Todėl veidrodėlio sukinėjimas tai į vieną, tai į kitą pusę labai erzina vyrą.

Vyro akivaizdoje nereikia skųstis ar verkti. Nesistenk versti jo rodyti savo jausmus, ypač kitų žmonių akivaizdoje. Tai niekam neįdomu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.