Kai tavo juokai jam visai nejuokingi

 (10)
Esama dalykų, kuriais su mylimuoju verčiau nejuokauti. Kitaip gresia didelių nemalonumų. Ne dėl to, kad tavo humoras būtų arkliškas ar bobiškas, – tiesiog į kai kuriuos dalykus vyrai reaguoja jautriau. Tiksliau, itin jautriai. Taigi: kada neleptelėti, ko nereikia?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jo pomėgiai
Stipriai rizikuoji laidydama sarkastiškas replikas apie krepšininkus, bėgiojančius žaliais triusikėliais (reikėjo bent pasidomėti, ką palaiko tavasis), ar skėlusi juokelį. Vadinti futbolo žaidėjus vieną kamuolį besivaikančiais kvaileliais – taip pat ne geriausia mintis, jeigu vaikinas neatsisako laisvalaikiu bent mėgėjiškai paspardyti kamuolio. 

Jo automobilis
Garsioji aktorė Marlene Dietrich kažkada konstatavo: „Automobiliai – mėgstamiausi suaugusių vyrų žaisliukai“! Nė nemėgink siūlyti parduoti to metalo laužo, svajodama atnaujinti savo garderobą: rizikuoji į laužą būti nurašyta pati. O apranga bus atnaujinta mašinytei – jai juk reikia naujų padangų!

Jo išvaizda
Vyrai nori atrodyti gerai – net jei penkiolika metų vilki tą patį megztinį. Todėl prikąsk liežuvį, nelaidyk juokelių apie jo alaus statinę (oi, pilvą!), šnobelį (oi, nosį!), ar penkis gyvaplaukius (oi, barzdą!). Ir kai kitą kartą jis vėl lįs į tą penkiolikos metų megztinį, neperfrazuok Bridžitos Džouns dienoraščio: mes niekur neisim, jei tu ir toliau rengsiesi kaip Osvencimo auka. Nes tada galėsi eiti kur nori ir kiek tik nori. Viena.

Jo keistenybės
Net pats nekalčiausias juokelis šia tema gali kirsti taip skaudžiai, kad tavo mylimasis pamanys: „Ji iš manęs tyčiojasi.“ Tarkim, jis kalba per miegus. Ir ką? Manai, jam palengvės, jei pasakysi: „Bet tu parpdamas ir mali – visai kaip turgaus boba“? Tikiesi, kad jis dėl to naktimis tylės?!

Jo sveikata
Sunku susilaikyti netarus kelių meilių frazių, kai vaikinas miršta, nes jo temperatūra pasiekė net 37,2 °C. Tačiau kuo ramiau reaguok į mylimojo dejones bei prašymus paduoti stiklinę vandens. Prisimeni Karlsoną – patį sunkiausią ligonį pasaulyje? Įsivaizduok, kad bendrauji su juo, todėl elkis santūriai, motiniškai. Apkabink, paglostyk, pagailėk ir skubiai sulakstyk vaistų. Dar vaisių. Ir dešros. Alaus?!

Jo gražinimasis
Kiekvienas tavo sąmojis smigs į jį skaudžiai kaip strėlė, kai aptiksi jį su agurko griežinėliais ant akių („Vaje, ateiviai puola“). Suprask ir susitaikyk: tau nematant jis ir toliau gvelbs tavo kremą (verčiau neklausk, kurią vietą tepė pačiu brangiausiu), kiš nosį į tavo šampūną ir šiauš plaukus tavo želė.

Jo šykštumas
Pirmiausia skirk vyrišką taupumą nuo šykštumo. Jei tavasis nesupranta, kodėl reikia kloti kelias šimtines už skuduro gabalą, tai toli gražu nereiškia, kad jis yra šykštus. Jis tiesiog taupus! Nes galbūt mielai išleistų tuos pinigus kelionei su tavimi. Todėl nereikia jam net juokais klijuoti „Coliukės“ kurmio etiketės. Kitaip gali netekti ir to pusės grūdo per dieną.

Jo kulinariniai talentai
Ech, kartais taip sudėtinga ramiai reaguoti į apokalipsę virtuvėje: stirtą neplautų indų bei kečupą, neaiškiu būdu užtiškusį net ant lubų. Kentėk, mieloji, nes šiuo atveju tavo tyla gali garantuoti ramų bei ilgą judviejų bendrą gyvenimą! Tokia taktika pravers ir vertinant mylimojo meistravimo ypatumus. Kitaip pora replikų apie kreivai prikaltą lentyną ar girgždančias duris – ir išgirsi: kitąkart kalsi pati, arba: kviesk meistrą ir mokėk pinigus.

Jo atlyginimas
Nesvarbu, kiek vyras uždirba, – jis bent jau norėtų manyti, kad yra šeimos maitintojas. Todėl kasytis liežuvio į jo ne itin gausų laimikį, t.y. algą, nevertėtų. Čia tolygu juoktis iš liūto, kai jo sumedžiota antilopė – vieni kaulai ir oda: rizikuoji išgirsti riaumojimą (geriausiu atveju – urzgimą) ir netenki net to menko laimikio dalies.

Jo draugai
Kaip įspėjo vienas protingas anonimas, mielos merginos, niekada nestokite tarp vyro ir jo draugų – jus, skirtingai nei juos, galima pakeisti masturbacija. Todėl apie vaikino bičiulius verčiau kalbėti kaip ir apie iškeliavusius Anapilin: arba gerai, arba nieko. Net jei labai maga jo geriausią draugą išvadinti šarpėjumi, tiesiog draugą – barsuku, o tolimą bičiulį – buratinu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.