Ką vyras lovoje turėtų žinoti apie tave?

 (12)
Neverta savo mylimajam pasakoti, kiek partnerių esi turėjusi ir koks fantastiškas seksas buvo su ponaičiu „X“. Tačiau kai ką apie tave jam išgirsti derėtų, ir ne iš spėlionių, o iš tavo pačios lūpų.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tavo erogeninės zonos. Seksas kaip seksas, bet kaip su įaudrinančiomis glamonėmis dar prieš jį? Kad pilnai atsipalaiduotum ir visu šimtu procentų pasimėgautum, reikia kaip reikiant įkaisti dar prieš seksą! Jis bučiuoja tau kaklą, krūtis, pilvuką... O tavo stipriausia erogeninė zona šiek tiek žemiau ir nedrąsu pasakyti apie tai garsiai? Ak tas tavo drovumas... Vargu, ar tavo mylimasis labai drovisi, kai nori, kad pamalonintum jį oraliniu seksu. Gerai, jei žodžiais tai ištarti sunku, pabandyk pažaisti: paprašyk, kad tavo vyrukas ant jautriausių savo kūno vietų užpurkštų grietinėlės, kad žinotum, kas jį labiausiai jaudina. O tuomet tokį pat žemėlapį nupiešk jam ant savo kūno.

Tavo mėgstamiausios pozos. Sako, kad mėgstamiausia vyrų poza – atbulos jojikės: kai tu viršuje, tačiau į jo veidą atsukusi nugarą. O kokia sekso poza tau teikia didžiausią malonumą? Tavo draugas tiesiog privalo tai žinoti! Parodyk jam tai savo emocijomis ir po sekso nesidrovėk apie tai kalbėti. „Žinai, ta poza... Tai buvo kažkas nerealaus“ - patikėk, kitą kartą jis pasistengs dar labiau! O ir šiaip įprask eksperimentuoti: kad miegamajame neįsitvirtintų monotonija, bent kartą per savaitę išbandykite kažką naujo. Nedrąsu? Nusipirk sekso pozų knygelę, paprašyk draugo atversti bet kurį puslapį ir štai jau turite tos dienos pozą!

Tavo tabu. Žinai, kokią klaidą dažnai daro moterys? Nesugeba aiškiai pasakyti „NE, nes...“ Ar tuomet reikia stebėtis, kad vyrai vis bando laimę? Paprastas pavyzdys: tavo vyrukas vis užsimena, kad taip norėtųsi pabandyti analinį seksą, o tau tokia mintis net šleikštulį kelia. Jei pasakysi aiškiai, kad šios temos plėtoti tu daugiau nenori, nes tau analinis seksas nepriimtinas dėl tokių ir anokių priežasčių, greičiausiai jis supras, kad bandyti dar kartą neverta. Tik dėl savęs pačios pagalvok, ar ne per daug tabu esi susikūrusi? Gal kai kuriais atvejais verta pabandyti ir tik tuomet nuspręsti, patinka tau tai ar ne.

Tavo kompleksai. Mes visos turime kokių nors kompleksų, tačiau jei sugebėsi apie juos garsiai prabilti, gyventi bus kur kas lengviau. Na, žinos vyrukas, kad tavo pilvukas tave tiesiog varo iš proto... Gal bent supras, kodėl taip paniškai bijai mylėtis šviesoje? Žiūrėk, nustojusi slėpti savo trūkumus, nustosi ir kompleksuoti!

Tavo pomėgiai. Dauguma merginų pasvajoja apie grubų seksą, pliaukštelėjimus per užpakaliuką ir panašius dalykus, bet kažkodėl neišdrįsta to pasakyti garsiai! O ką čia slėpti? Ar tame yra kas nors nepadoraus? Patikėk, tavo draugas tik nudžiugs, jei lovoje rodysi iniciatyvą ir nebūsi susikausčiusi!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.