Ką vyrai iš tikrųjų galvoja apie sekso žaislus miegamajame

 (4)
Kartais savo antrosios pusės kai kurių dalykų nedrąsu paklausti. Apklausėme 9 vaikinus, ką jie iš tiesų mano, apie sekso žaisliukus.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Neprieštarauju šiai idėjai, tačiau tai nėra tai, kas mane jaudina. Jeigu mano mergina norėtų juos panaudoti, būčiau laimingas galėdamas su ja paeksperimentuoti. Vis dėlto kažkaip norėtųsi manyti, kad patenkinu ją užtektinai ir ji nejaučia poreikio pirkti sekso žaisliukus“, – sako 34 metų Andrius.

„Negaliu įsivaizduoti, kad kažkam tai atrodo bauginančiai, nes iš tiesų man atrodo pakankamai seksualu, jeigu mergina jaučiasi užtektinai savimi pasitikinti, kad atrastų ir išbandytų naujus dalykus. Iš tikrųjų mes apie tai kalbėjomės aludėje ir nuskambėjo keletas labai linksmų istorijų. Mano patarimas būtų toks: žaiskite atsargiai!“ – pataria 28 metų Domas.

„Kodėl gi ne? Tai gali būti smagu, nors tai gal daugiau skirta jos malonumui. Žaisliukų nereikėtų išbandyti ant manęs“, – samprotauja 27 metų Mantas.

„Manau, kad tai geras dalykas, nes leidžia mums leistis į nuotykius. Be to, tai suteikia reikalui šiek tiek pikantiškumo. Tik nepamirškite lubrikatų!!“ – įspėja 35 metų Darius.

„Man to dar niekada nebuvo nutikę, todėl iš pradžių gal atrodytų kiek keistai. Manau, kad visgi tai gali būti smagu, ir jeigu tai mano partnerei sukels pojūčių ir suteiks daugiau malonumo, kodėl gi ne“, – 25 metų Robertas.

„Anksčiau to su partnere nesu patyręs, tačiau jeigu tai jai malonu, esu pasiruošęs panaudoti sekso žaisliukus jai patenkinti“, – prisipažįsta 32 metų Linas.

„Nesu nusistatęs prieš juos, vis dėlto norėčiau manyti, kad mano talentai ir „Kamasutros“ žinios gali pilnai patenkinti mano partnerę ir nenaudojant sekso žaisliukų“, – viliasi 27 metų Saulius.

„Būčiau atviras idėjai suteikti tam daugiau nuotykių dvasios ir smagumo miegamajame. Vis dėlto viliuosi, kad partnerės atnešti sekso žaisliukai į miegamąjį nereiškia, kad ji jaučiasi nepakankamai mano patenkinta“, – sako 31 metų Vaidas.

„Su tuo neturėčiau jokių problemų absoliučiai. Miegamajame turi eksperimentuoti, kad surastum, kas iš tiesų tave užveda“, – neabejoja 35 metų Tomas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.