Ką vyrai galvoja kunilingo metu

 (31)
Nori sužinoti, ką eilinis vyras galvoja kunilingo metu? Štai vieno jų mintys.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Kur jos klitoris? Čia ar ne čia? Pataikiau ar dar pamakaluoti?

2. Įdomu, ji atsimerkusi ar užsimerkusi? Gal žiūri į mane? Ne, regis, spokso į lubas. Galėtų ir į mane pasižiūrėti.

3. Gal paglostyti jai papus? Turbūt galiu iš čia juos pasiekti... Oi, negaliu. Tik jos šonkaulius grabalioju. Atgal!

4. Tuoj kosėsiu. Ką daryt, ką daryt, ką daryt? Kosėt į makštį? Gal nepajus? Ne, nerizikuosiu – giliai įkvėpsiu, ir kosulys praeis.

5. Po velnių, ji norėjo, kad glostyčiau jai papus. Dabar pati tai daro. Jėga! Nerealus vaizdas. Žiūrėčiau ir žiūrėčiau. Bet vargu ar ji glostytų save, jei tik žiūrėčiau.

6. Klausyk, gal gana? Gal galiu jau ropštis į viršų ir normaliai pasidulkinti? (P.S. Jei atvirai, ši mintis manęs neapleido viso kunilingo metu. Ir šiaip ji manęs neapleidžia kiekviename žingsnyje.)

7. Tempas normalus? Gal greičiau? Ar lėčiau? Kurią pavarą įjungti? Ne, vis dėlto greičiau yra geriau. Tik ne per greitai.

8. Mano barzdos šeriai jos nebado? O gal atvirkščiai – tik labiau jaudina? Reikės paklaust. Arba ne – geriau kitą kartą eisiu prie reikalo nusiskutęs. Pažiūrėsiu, koks bus skirtumas. O dabar teks susitaikyti, kad barzda kurį laiką skleis vaginos aromatą.

9. Lovoje galėtų būti kokia nors skylė peniui – gulint ant pilvo nėra jo kur kišt, tokio stačio. Nepatogu nei pakreipus, nei užlenkus. Ilgai taip neišgulėsiu. Klausyk, gal jau baigiam šitą reikalą, a?

10. Kur jos akys? Niekaip negaliu suprast, ji žiūri į mane ar į lubas?! Nė velnio nieko nematyt. Gal ji užsimerkus?

11. Oho, kaip ji moka išsiriesti! Ir koja kaip maloniai virpa. Pasirodo, ne veltui čia laiką leidžiu, dabar negalima sustot!

12. Ei, nereikia manęs spausti! Iš kur jos šlaunyse tiek jėgos – atrodo, tuoj galvą sutraiškys ir mirsiu su tuo pačiu vaizdu, kurį mačiau gimdamas. O ne! Į darbą ji paleido ir rankas. Nejaugi ji nori, kad visa galva į ją sulįsčiau?!

13. Ji baigė? Tikrai baigė? O taip – ir man palengvėjo. Bet atrodo, kad mano galva šiek tiek deformuota.

14. Gerai tau, ar ne, brangioji? Na ir viskas, dabar jau galima normaliai pasimylėti!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.