Ką kiekvienai moteriai vertėtų žinoti apie vyrus

 (5)
Aišku, pasaulyje būtų gerokai mažiau sumaišties, jeigu prie kiekvieno vyro būtų pridėta instrukcija, kaip su juo elgtis. Deja, jos nėra – užtat yra gausybė informacijos, kurią lyčių skirtumų tyrėjai susistemino, kad geriau suprastum savo mieliausiąjį. Pažvelk į saviškį kitomis akimis!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Erelis tunelyje
Mūsų urviniai protėviai medžiodami turėdavo iš tolo pastebėti grobį, todėl ir dabar vyrai mato toliau nei moterys, tačiau jų regos laukas gerokai siauresnis. Taigi prieš keldama sceną savo vaikinui, kad jis akivaizdžiai žvilgčioja į kitas, atkreipk dėmesį į lyčių skirtumų tyrėjų nuomonę. Jų manymu, moterys vyrus apžiūrinėja nė kiek ne rečiau, tačiau jas sunkiau sugauti, nes jos akimis aprėpia kur kas didesnį plotą (moterų periferinio matymo laukas – beveik 180 laipsnių).

Meilė akimis
Greičiausias būdas įkaitinti vyruką – leisti jam žiūrėti. Moterims dažniausiai reikia jutiminio stimulo, pavyzdžiui, prisilietimo ar geidulingo šnabždesio, o vyrai gali susijaudinti vien matydami patrauklų vaizdą. Štai kodėl daugeliui vyrų patinka mylėtis šviesoje. Beje, dėl tos pat priežasties vyrai labiau mėgsta žiūrėti ir pornografinius filmus.

Alio, brangusis!
Vyrai girdi aukštus garsus ne taip gerai kaip moterys. Taigi jei nori būti išklausyta, keliais tonais pasodrink balsą. Taip pat praverstų išjungti televizorių bei garso aparatūrą. Vyras negali vienu metu grupuoti daug garsų, todėl jam sunku tavęs klausytis, kai aplinkui triukšmas – tai blaško jo dėmesį.

Seksualūs kvapai
Nerimauji, kad po treniruočių jam bus nepatrauklus tavo prakaito kvapas? Be reikalo! Vyrų olfaktorinių liaukų (tų, kurios yra nosyje) tyrėjų duomenimis, moters prakaitas ir vyrų jaudulys tiesiogiai susiję: eksperimento dalyvius moters prakaito kvapas jaudino labiau nei prabangių kvepalų dvelksmas.

Kalbos pamokėlė
Per dieną moterys vidutiniškai ištaria 6-8 tūkstančius žodžių, o vyrai – tik 2-4 tūkstančius! Vadinasi, kai taviškis atsisako kalbėti arba nereiškia savo jausmų taip iškalbingai, kaip tau norėtųsi, nedaryk iš karto išvados, kad jis – šaltas kaip ledas ir tu jam nerūpi. Tiesiog jis ne toks plepus kaip tu.

Kenčia, bet tyli
Kodėl vyrai blogą nuotaiką išgyvena tylėdami? Pasirodo, moterys turi daugiau oksitocino (hormono, kuris skatina globėjišką elgesį ir padeda atsipalaiduoti), todėl būdamos prastos nuotaikos jos dažniau ieško paramos, - pavyzdžiui, skambina draugėms. Vyrai oksitoksino turi mažiau, todėl ne taip trokšta išlieti liūdesį.

Kada prabunda noras?
Vyrams testosteronas išsiskiria tam tikru ritmu. Vadinasi, seksualinis potraukis banguoja šešis septynis kartus per dieną. Jie labiausiai linkę mylėtis rytą aštuntą valandą (vakare – 25 procentais mažiau). Testosterono kiekiui įtakos turi ir sezonas. Mesk iš galvos pasakaites apie pavasario karštinę. Didžiausia aistra vyrus apima ankstyvą rudenį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.