Ką jie galvoja pirmojo pasimatymo metu? (vyrų pasakojimai)

 (37)
Pirmojo pasimatymo metu niekuomet negali žinoti, kokios mintys iš tiesų sukasi jo galvoje. Gal sako viena, o galvojai visai ką kitą? Štai keli vyrukai, sutikę atskleisti savo mintis.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Jei per pirmą pasimatymą mergina man patinka, aš visuomet galvoju, ar pavyks nusitempti ją į lovą ir kokia jinai lovoje.“ – Nesakysiu, 29 metai.

„Su savo pirmąja mergina draugavau 2 metus ir tik tuomet nusprendžiau supažindinti ją su savo mama. Nežinau, kas tai buvo. Jų biolaukai nesutapo ar dar kas, bet gal ir gerai, nes to vakaro metu išlindo kiek kitas maniškės veidas, dėl kurio buvo gėda. Su ja netrukus išsiskyrėme, bet nuo tada jau per pirmą pasimatymą visuomet pagalvoju, ar norėčiau parodyti šią merginą savo mamai.“ – Viktoras, 25 metai.

„Kadangi dažniausiai tenka susipažinti internetu, pirmojo pasimatymo metu visuomet lyginu merginos bendravimą realybėje su tuo, koks jis buvo iki pasimatymo. Jeigu bendravimas internete nuo realybės skiriasi kaip diena ir naktis – vadinasi kažkas netaip arba su tavim, arba su ja. Tokiu atveju reikia tikėtis sulaukti draugo skambučio ir kuo greičiau bėgti jam „padėti“. Na, o jei susitikus iškarto jaučiasi „cinkelis“, tuomet jokio skirtumo, kaip ten iki šiol bendravosi internete.

Ir dar vienas dalykas: dažnai stebiu merginos kūno kalbą, nes esu tuo domėjęsis. Būtent kūno kalba gali išduoti, ką iš tikrųjų mergina mano apie tave ir apie patį pasimatymą. Žinoma, akių kontaktas yra vienas svarbiausių dalykų.“ – Aurimas, 24 metai.

„Man dažniausiai rūpi, ar aš patinku merginai, su kuria einu į pasimatymą. Net ir tuo atveju, jei mergina ne mano skonio, aš vistiek stengiuosi palikti jai gerą įspūdį.“ – Saulius, 25 metai.

„Klube šventėm draugo gimtadienį, kuriame susipažinau su mergina iš to pačios kompanijos. Simpatiška, maloni, bet gal kiek drovoka. Pakviečiau ją į pasimatymą, išrinkau neblogą jaukią kavinę, kur galima ramiai pasėdėti. Visą vakarą jinai šnekėjo, o aš galvojau tik apie vieną dalyką:
„Na kada tu pagaliau užsičiaupsi“. Užsiminiau, kad per gimtadienį jinai nebuvo tokia iškalbinga. Pasirodo, tą vakarą jai skaudėjo dantį, todėl jinai mažai kalbėjo. Tikrai ne šita mergina aš tada susižavėjau...“ – J., 27 metai

„Internetu susipažinau su mergina. Po mėnesio susirašinėjimo nusprendėm susitikti realiai. Pirmas dalykas, ką pagalvojau, tai kieno nuotraukas ji isidėjusi savo anketoje? Realybej mergina atrodė visai ne taip, kaip nuotraukose ir tikrai ne iš gerosios pusės.“ – Domas, 19 metų.

„Per pirmą pasimatymą visada žiūriu, ką panelė užsisakinėja ir galvoju ar galiu ją sau leisti. Laikausi tos nuomonės, kad mokėti visuomet turi vyras, o jei panelė mėgsta gyventi labai prabangiai, tuomet bent jau kol kas ji – ne mano kišenei.“ – Olegas, 26 metai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.