Ką išduoda vyro miegojimo poza?

 (2)
Miegodami mes nevalingai pasirenkame vienokią ar kitokią pozą, kuri gali atskleisti mūsų charakterį ar tuometinę savijautą. Atkreipk dėmesį, kaip miega tavo mylimasis!

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Modelis

Lovoje jis įsitaiso taip, tarsi net miegodamas norėtų padaryti tau gerą įspūdį. Tokios pozos byloja, kad santykiuose jis turi per mažai atsakomybės. Jis nesąmoningai nori daugiau rūpintis tavimi ir savarankiškai priiminėti sprendimus. Suteik vaikinui tą malonumą. Liaukis visus rūpesčius krauti ant savo pečių. Ir tau bus lengviau, ir jis jausis laimingesnis.

Agresyvusis

Tai, kad jis miega sugniaužęs kumščius, dar nereiškia, kad tu miegi su gerai užsimaskavusiu maniaku. Stipriai sugniaužti kumščiai byloja apie nesąmoningai išgyvenamą vidinę įtampą. Jeigu jūsų santykiuose nepastebėjai rimtų problemų, ko gero tai bus visiškai nesusiję su tavimi. Pasiūlyk jam palaikyti tau kompaniją ir kartu apsilankyti sporto klube ar tiesiog fiziškai padirbėti. Tai sumažins įtampą.

Beginklis

Miegodamas jis slepia rankas tarp kojų, lyg norėdamas apsaugoti pačią jautriausią savo kūno vietelę. Tai aiškus požymis, kad jį kažkas neramina. Kas tai bebūtų, aišku viena: tavo vyrukui blogai, jam reikalingas palaikymas ir rūpestis. Atsigulusi miegoti prisiglausk prie jo iš nugaros ir apkabink, kaip „šaukštų“ pozoje. Tokiu būdu jo sąmonei pasiųsi signalą, kad esi jo pusėje. Šiuo laikotarpiu būk jam ypatingai švelni, dėmesinga ir leisk suprasti, kad visuomet esi šalia.

Susipainiojęs

Jeigu jis miegodamas tarp kojų suvelia patalus, lyg norėdamas prisidengti apatinę kūno dalį, vadinasi sekso srityje jis nesijaučia tobulas. Pabudęs jis galbūt ir atrodo labiausiai pasitikintis savimi vaikinas pasaulyje, tačiau miegant atsiskleidžia užslėpti kompleksai ir baimės. Būtent dėl to jis tiek daug vartosi lovoje, norėdamas įsisupti į antklodę (žinoma, jei tai daro ne iš šalčio). Gali padėti savo vaikinui, pasakydama, kaip tau su juo gera.

Atsipalaidavęs

Jis miega ant pilvo, rankomis dažniausiai apsikabinęs pagalvę. Tokia miegojimo poza rodo, kad vyrukas yra savarankiškas, pasitikintis savimi ir mėgsta viską kontroliuoti, todėl šalia jo turėtum jaustis pakankamai saugi. Įprastai tokie žmonės yra valingi, turintys savo tikslą ir kryptingai jo siekiantys.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.