Ką apie vyrą išduoda jo mėgstamiausia sekso poza

 (1)
Pripažįstam: skamba keistokai, tačiau žinodama vaikino mėgstamą sueities pozą gali išsiaiškinti jo charakterio subtilybes bei seksualinius norus.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Poza favoritė – tradiciniai misionieriai
Ši sena ir patikima poza nuolat kritikuojama – atseit tai banalu, nuobodu. Tačiau nereikėtų ignoruoti jos orgazminio potencialo bei nurašyti ją mėgstančių vyrų. Misionieriaus poza nepaprastai intymi – tavo oda liečiasi prie partnerio, judviejų kūnai ritmingai juda. Vaikinas, mėgstantis būti viršuje, gerbia tradicijas. Jo manymu, vyras turi būti gundytojas. Vadinasi, jis nersis iš kailio tave globodamas ir stengdamasis tau įtikti. Šis vyras nuoseklus, linkęs viską iš anksto planuoti. Gal jis nėra labai kūrybingas, tačiau su juo jausiesi saugi. O tai nemenka kompensacija, tiesa?

Poza favoritė – moteris viršuje
Vaikinas, kuris lovoje drąsiai atiduoda vairą tau į rankas, mielai leis kontroliuoti veiksmą ir mėgausis visomis tavo kaip sekso deivės grožybėmis. Jis jaučiasi saugus dėl savo vyriškumo, o santykius vertina kaip lygiavertę partnerystę. Jam svarbu, kad abu gautumėte, ko norite. Toks vyras labai pasitiki savimi, todėl nemato reikalo vadovauti lovoje ir drąsiai leidžia iniciatyvos imtis tau. Vaikinas šią pozą mėgsta dar ir dėl to, kad gali atsipūsti ir stebėti tavo aistringą, dievišką kūną, kol tu darbuojiesi. Gal jis paprasčiausiai pritingi? Tačiau jo geismo ir dėkingumo kupinos dejonės „Ak, tu tokia seksuali“, kompensuoja visus vargus.

Poza favoritė – judu stovite
Vertikalioji poza gal ir nėra jo mėgstamiausia, tačiau jei jis dažnai nori taip mylėtis, vadinasi, eina iš proto dėl spontaniško sekso. Šis vaikinas trokšta nuotykių, degte dega aistra, geidžia tavęs čia ir dabar. Jam nesvarbu, kad judu su dvidešimčia draugų iškylaujate ir jie greičiausiai išgirs jūsų dejones, jam nerūpi, kad esate laiptų aikštelėje prie tavo buto durų. Šis vaikinas labai impulsyvus ir negali iškęsti, kol pasieksite lovą. Jis drąsus, seksualiai smalsus, sutinka viską išmėginti. Judviejų ryšys bus kaip smagi kelionė. Tačiau būk atsargi. Jei užuot mėgavęsis ilga sekso naktimi, šis vyrukas tik ir taikosi prispausti tave prie sienos aistringam greitukui, tai gali būti ženklas, kad jam sunku įsipareigoti rimtiems santykiams. Šis vaikinas iš tų, kuriuos valdo daikčiukas kelnėse. Jis nelinkęs užmegzti ilgalaikės draugystės, tačiau tos akimirkos, kurias praleidi su juo, gali būti tokios patrauklios, jog visa kita nebeteks prasmės.

Poza favoritė – sėdite veidu vienas į kitą
Šitam vyrukui patinka žvelgti į tavo akių gelmę, alsuoti su tavimi tuo pat noru. Jis siekia dvasingų ryšių ir miegamajame, ir už jo ribų. Vaikinas kūrybingas, entuziastingas, aistringas, vadinasi, mielai skaitys tau poeziją ir iki paryčių kalbės apie savo jausmus (be to, jam nereikės pasitikslinti žodyne, ką reiškia šis žodis). Akivaizdu, jog vaikinas trokšta artumo, intymumo. Jam svarbu matyti tavo reakciją ir įsijausti į tavo pojūčius. Gali tikėtis, kad ir įprastame gyvenime jis bus toks pats dėmesingas tavo poreikiams, norams ir savijautai.

Poza favoritė – kaip šuniukai
Jis – pašėlęs vaikinas, mėgstantis smagų seksą. Ši poza išlaisvina jo instinktus, leidžia atsiduoti geismui. Nepamiršk: santykius šis karštas vyrukas vertina taip pat kaip seksą – puola aistringai, bet vis dėlto išlaikydamas tam tikrą atstumą. Jis nepriklausomas, pats siekia malonumų, be to, greičiausiai nesiseilios žvelgdamas į tave, nepuls demonstruoti jausmų. Tai – savotiškas jo atsargumas. Jis ne iš tų vyrų, kurie puola į santykius stačia galva, tačiau jeigu tau pavyks sugriauti jo vidines sienas, vaikinas bus labai patikimas partneris – toks, kuris moka rūpintis savo moterimi, ją saugo ir protingai valdo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.