Jo moteriški pomėgiai

Niekad nežinojai, kad jį domina mergaitiškos paskalos, filmai apie meilę ir tavo brangios paklodės? Mes irgi to nežinojom...
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niekam ne paslaptis, kad jiems visada patiko žiūrėti futbolą, gerti alų ir laidyti nešvankius juokelius. Tačiau neapsigauk – šiuolaikinis vaikinas yra įvairialypis sutvėrimas, pasirengęs įnirtingai plėsti savo interesų sferą. Taip, tarp visų kitų pomėgių, dabar jis patenkintas žiūri moteriškus filmus ir domisi odos priežiūros naujovėmis. Vienas modernus vyrukas prisipažįsta, kokie mergaitiški dalykėliai jam iš tiesų patinka...

Merginų draugija
Nesuprask manęs klaidingai – mes, vyrai, nedegam nekantrumu sulaukti pakvietimo į mergaitišką vakarėlį, tačiau pasitaikius progai, priimam jį žinodami, kad galėsim mėgautis keliais aiškiais privalumais. Vienas jų – pilnas kambarys moterų ir vienintelis vyras jame. Antras – puiki galimybė išsakyti jautresnes ir atviresnes savo nuomones. Juk Džeris Magvairas nebūtų išnešęs sveiko kailio, jei frazę „Tu mane papildai“ būtų ištaręs prie savo draugelių. Ne, jis būtų užmėtytas akmenimis.

Pirmadienio vakaro „Sekso ir miesto“ sesijos
Kodėl? Iš vienos pusės jam pasitaiko proga pasimėgauti švelnią pornografiją primenančiu seksu, kurio iniciatorė Samanta, iš kitos pusės jis išgirsta neįkainojamus kaip ją sužadinti patarimus. Taipogi tai ideali galimybė susipažinti su moteriškos mados niuansais. Ir kas galėjo pamanyti, kad „Manolo Blahnik“ – batai, o ne pyragėlio pavadinimas?

Tavo veido kaukės
Mes žinom, kad natūrali veido kaukė, besipuikuojanti ant tavo grožio produktų lentynėlės vonioje – pats geriausias būdas išguiti pavargusios, riebaluotos ir papilkėjusios odos įspūdį. O tas pojūtis, kai besišypsant ji sustingsta ir suskyla – išties labai smagiai nuteikia...

Daugiau glamonių
Sakoma, kad visų gerų dalykų tobulinimas gyvenime pareikalauja daug laiko ir kantrybės. Kaip ir minkštos jautienos ištroškinimas (vienas iš kelių patiekalų, kurį galiu pagaminti neprisvilindamas visų namuose esančių puodų). Tad perkeliant šią teoriją į kitą lygmenį, tą patį galiu pasakyti ir apie mėgavimąsi lėtais bei ištęstais glamonių teikiamais malonumais. Nors ir patenkintas apsimetinėju, kad visa tai darau tik dėl jos, iš tikrųjų galėčiau laukti ištisą naktį ir tik tada pulti prie „skanėsto“. Panašiai kaip ir prie jautienos...

Moteriški filmai
Tiesa yra ta, kad sentimentalių moteriškų filmukų žiūrėjimas suteikia vyrams lygiai tiek pat malonumo kaip ir iš koto verčiantys veiksmo filmai. Tokiuose teigiamuose filmuose kaip „Noting Hilas“ ir „Tegyvuoja meilė“ vaikinas išsidraikiusiais plaukais atrodo kur kas įdomesnis negu arogantiškas tvarkinguolis, mėginantis užkariauti pasaulį. Be to, pasaka, kurioje geram, bet kvailam vaikinui atitenka graži moteris – tai ne pats blogiausias vakaro praleidimo variantas.

Cosmo skaitymas
Du žodžiai: intymūs dalykėliai. Mums patinka manyti, kad jau išsiaiškinom viską, ką reikia žinoti, perskaitę pagrindinę senojo numerio dalį, tačiau smarkiai klydome. Tavajame žurnale atrandame vis ką nors nauja ir pikantiška. Žinome apie daugybinius orgazmus, G taškus ir spenelių jautrumą. Atvirai pasakius, jei ne išmintingi Cosmo patarimai, vargiai ar rastumėm savo pačių frenulę.

Švelni patalynė
Viengungystės laikais gal ir mėginome save apgauti, kad kelis mėnesius neskalbta šiurkšti patalynė su lenktynių automobilių piešiniais mums puikiai tiks. Tačiau po tos pirmos, tavo namuose praleistos nakties, mes tapome priklausomi nuo mielai mus priglaudusių švelnių ir minkštų patalų. Na, priklausomybė pasireiškia tuo, kad stengiamės kuo dažniau nakvoti pas tave ir dainuojame ditirambus prabangiam satinui.

Paskalos apie garsenybes
Žinojimas apie Ashton Kutcher ir Demi Motore amžiaus skirtumą yra tam tikro prestižo reikalas. Ne mažiau svarbu sekti nuogo Kardashian užpakalio reikalus ir rinkti šviežiausią informaciją apie Angeliną Jolie ir Bradą Pittą. Visų šių dalykėlių išmanymas puikiai praverčia konkurencingose geraširdiško pajuokavimo ir savo išprusimo demonstravimo sesijose, kuriose vyrai taip noriai dalyvauja.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.