Jo lovos kalba

Miegas – saldus dalykas, ypač kai glaudiesi šalia mylimo vaikino. Stebėk jį snaudžiantį ir sužinok tai, ko atsibudęs tau nepasakytų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Budėjimo režimas. Šis jautruolis miega paviršutiniškai, tarsi nuolat budėtų. Miegant itin reaguoja į pašalinius garsus. Jis taip pat jautriai reaguos ir į tave: paguos, kai liūdėsi, jaukiai įsitaisys su tavimi bet kokio filmo peržiūrai. Nesispyrios netgi žiūrėdamas tave iki ašarų jaudinančias dramas „Brangusis Džonai“ ar „Užrašų knygutė“ Visgi dėl pernelyg didelio vaikino atsargumo lovoje vadžias į rankas turėsi perimti tu. Kitaip tariant – jau repetuok komandas „greičiau – lėčiau – stipriau.“

Ramusis vandenynas. Šis vaikinas lengvai užmiega, jo poilsio netrikdo jokie pašaliniai dirgikliai. Emociškai stabilus ir fiziškai patrauklus – toks šaunuolis yra neprastas pasirinkimas. Neapsimes kurčias, kai norėsi plėtoti temas, susijusias su jūsų santykiais. Ir, dėmesio – padarys viską, kad tik patenkintų tave iki galo, nesvarbu, kaip, kur ir kiek laiko tai užtruks.

Išsiblaškėlis. Šis vaikinas ilgai vartosi lovoje, dažnai keičia miego pozas ir blaško tavo sapnus. Neramus miegas – nepastovaus ir savanaudiško vaikino ženklas. Jo norai, pomėgiai bei nuomonė bus svarbesni nei tavo. Neteisk šio išsiblaškėlio prieš tai su juo nekalbėjusi: jis taip norės padaryti tau įspūdį, kad gavęs pylos stengsis dvigubai ne tik santykiuose, bet ir lovoje.

Plačiai atmerktos akys. Jis užmiega itin sunkiai, nepaleisdamas iš galvos tuzino pašalinių minčių. Šis vaikinas visur trokšta tapti lyderiu, santykiuose – taip pat. Iš prigimties būdamas perfekcionistas, jis užsakys vakarienę geriausiame miesto restorane, niekada nevėluos ir bus itin dėmesingas. Skamba idealiai? Yra ir blogoji pusė: toks karštas vaikinas gali labai greitai perdegti ir ieškoti naujo įkvėpimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.