JO charakteris pagal akių spalvą

 (7)
Kai kitą kartą žvelgsi vyrui į akis, stenkis įsidėmėti jų spalvą – kad dirstelėtum giliau į jo sielą.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Daugiausia pasaulyje žmonių rudomis akimis. Kiek mažiau – mėlynakių ir žaliaakių. Pasitaiko egzempliorių ir žaliai rudomis, juodomis ar pilkomis akimis: šiuos atspalvius lemia skirtingas pagrindinių spalvų pigmentacijos stiprumas. Įvairių tyrimų duomenimis, akių spalva su būdo savybėmis susijusi kur kas labiau nei, pavyzdžiui, veido bruožai. Štai kiek įdomaus per kelias akimirkas gali sužinoti apie sutiktą vaikiną.

Žydros akys

Ir blankios, ir veriamai žydros – tokios akys siejamos su jaunatviškumu, nekaltumu. Kuo tamsesnė spalva, tuo aistringesnė asmenybė. Šviesiai žydros akys būdingos itin ramaus būdo žmonėms. Tyrimų duomenimis, mėlynakiai dažniausiai būna ne itin agresyvūs ir, deja, kartais menkiau pasitiki savimi. Tik nenusiteik iš anksto, kad mėlynakis lietuvis būtinai bus romus it avinėlis. Kaip tik vyrai šios spalvos akimis dažniausiai būna didžiausi flirto meistrai ir yra kur kas geresni strategai nei vaikinai tamsiomis akimis. Tai rodo, kad jiems tinka kiekviena veikla, kur reikia planuoti, analizuoti. Beje, jei vaikinas mėgsta aktyvų laisvalaikį ar šiaip dažnai būna lauke, pasirūpink tinkama jo odos apsauga: Kolorado medicinos universiteto studijų duomenimis, žmonės žydromis akimis labiau linkę sirgti odos vėžiu.

Rudos

Prahos Karolio universiteto mokslininkų teigimu, vyrai rudomis akimis – kur kas švelnesni ir patikimesni nei vyrai kitokių spalvų akimis. Kaip jau minėjome, rudakių pasaulyje daugiausia. Šios spalvos akys siejamos su ištikimybe, lojalumu, pasitikėjimu savimi, ryžtingumu, nusiteikimu siekti savo tikslų. Matyt, neatsitiktinai dauguma pačių turtingiausių ir didžiausios sėkmės sulaukusių pasaulio vyrų yra rudomis akimis. Ši spalva siejama ir su viena įdomia savybe: nenoru keltis anksti rytais. Žurnale “Chronobiology International” paskelbtose studijose teigiama, kad vidutinis tamsiaakių žmonių miego ciklas yra maždaug dviem valandomis ilgesnis nei šviesiaakių.

Žalios

Ši spalva pasitaiko kur kas rečiau nei ruda ar mėlyna. Gal dėl to žaliaakius vyrus įprasta laikyti paslaptingais, net kiek mistiškais. Kad ir kaip ten būtų, jie – lyderiai intymiais klausimais: daugumai žaliaakių vyrų būdinga didelė energija ir stiprus libido. Taip pat šios spalvos akys su itin dideliu spontaniškumu, kūrybingumu (ne veltui žaliaakių gausu tarp tų, kurių darbas – nuolat ką nors kurti, galvoti). Bendraudama su tokiu vyru nenustebk netikėtai pakviesta susitikti kokioje nors neįprastoje vietoje. Deja, dėl to spontaniškumo žaliaakiui sudėtinga būti patikimam. Noras mėgautis gyvenimu, nuolat patirti ar pamatyti ką nors nauja gali reikšti ir tai, jog gyventi su tokiu žmogumi bus palyginti sudėtinga, nors ir nenuobodu. Tačiau tai tikrai nėra priežastis jį atstumti: vyrai katinų akimis dažniausiai būna itin lojalūs, nebijo reikšti jausmų – žalios akys siejamos ir su drąsa.

Žaliai rudos

Dar viena reta akių spalva, kuri kaitaliojasi priklausomai nuo šviesos ir, kalbama, nuo vyro nuotaikos: vyzdžiai atrodo tai žali, tai rudi. Esant tam tikram apšvietimui jie gali atrodyti net švelnios aukso spalvos, nes žalios ir rudos spalvų samplaikai būdinga geltonumo. Šis kaitaliojimas dažnai siejamas su smagia nuotaika, spontaniškumu, o žalios spalvos elementas – su polinkiu į išdaigas. Ruda spalva asmenybei suteikia prieinamumo. Dažnas žaliai rudų akių vaikinas yra ne tik draugiškas, bet ir jautrus, geba įsijausti į kitus, t. y. jam būdinga empatija. Tokiam žmogui puikiai tiktų mediko darbas. Antra vertus, būk pasirengusi su juo patirti nuotykių: labai dažnai žaliai rudos akys rodo polinkį į naujoves. Tokie vyrai nelinkę vengti iššūkių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.