Jis sako: spruk nuo ką tik išsiskyrusio

 (23)
Įsivaizduok: naktiniame klube tavo dėmesį patraukia šaunus vyrukas. Nepriekaištinga išvaizda, išlavinta iškalba. Nors... Daug iškalbos klubuose nereikia. Pasikalbėsite per pirmąjį pasimatymą. Nenustygsti šokių aikštelėje sutikusi šį šaunuolį. Stop! Neskubėk džiaugtis neišsiaiškinusi, ar sutampa judviejų lūkesčiai. Ypač jeigu šis vyrukas ką tik išsiskyrė su mergina.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakysi, kam nepasitaiko – juk geriau ką tik išsiskyręs nei užimtas. Ir būsi teisi. Bet kartais verčiau spruk nuo tokio. Kodėl? Todėl, kad išsiskyręs vaikinas – kaip uždelsto veikimo bomba: niekada neatspėsi, ko iš jo tikėtis. Patikėk – žinau, ką sakau. Vis tiek netiki? Žiūrėk, kokiam vargšeliui gali pasipainioti kelyje...

...jis – paguodos ieškotojas. Šiam vyrukui dabar ne naujų santykių trūksta, o šilumos, dėmesio ir užuojautos. Gali būti, kad mielai pasisiūlysi jam paguodos nosinaitę – ir nuo to laiko tapsi tik guodėja, na, geriausiu atveju – artima drauge. Sunkiausiais momentais šis vargšelis kreipsis į tave pagalbos ir išsiverks ant gležno peties. Tavo dėka įgijęs pasitikėjimo, trauks į naujų merginų paieškas. O tu ir liksi tik guodėja, padėjusi jam atsitiesti po skyrybų. Ne tokią scenarijaus baigtį buvai numačiusi naktiniame klube?

…jis – sutrikęs. Nenustebk, jei šis vyrukas tavęs neklausys, kai pasakosi naujausius savo gyvenimo nutikimus. Arba vis žvilgčios į langą. Arba į laikrodį. Arba į telefoną. Arba apskritai skirs tau dėmesio tik tada, kai akivaizdžiai to pareikalausi. Nepyk ant jo. Ką tik išsiskyręs vyrukas – ne pats linksmiausias pašnekovas. Negi tikėjaisi pozityvumo ir aktyvaus domėjimosi tavimi, kai viskas, ko šiuo metu jam reikia, tai paskęsti apmąstymuose?

...jis – nuotykių ieškotojas. Jeigu skyrybos su buvusiąja vyko šio vyruko iniciatyva, gali būti, kad širdies sopuliai jo ilgai nekankins. Tu žavėsiesi jo elgesiu prie stalo, o jis sau galvos: „Pagaliau galiu vėl nedraudžiamas medžioti merginas.“ Ir papildysi jo aukų sąrašą. Pustyk padus, kol dar nevėlu! Na, nebent šventai tiki įstengsianti sutramdyti šį mačo.

…jis – eksės šešėlyje. Gali būti, kad vyrukui velniškai nepasisekė nuolat likti įskaudintam. Iš pradžių Gretos, paskui – Eglės, o galiausiai – Ramintos. Šių merginų šešėliai persekios ne tik vaikiną: tu būsi nuolat lyginama su eksėmis. Greta maistą ruošė skaniau, Eglė sugalvodavo nenuobodžių laisvalaikio idėjų, o Raminta... Ji apskritai – femme fatale, tau iki jos dar tolokai. Susitaikyk su tuo, kad judviejų pasimatyme praktiškai dalyvausi tik tu ir šis vyrukas, bet teoriškai jame šmėsčios ir Greta, ir Eglė, ir Raminta. Nejaugi nenorėtum būti vienintelė? Norėtum? Tai ir ieškok tokio, kuriam neegzistuos jokios eksės!

Kita vertus, jokiu būdu neįtrauk ką tik išsiskyrusio vaikino į juodąjį sąrašą. Išsilaižęs širdies žaizdas, jis gali tapti labai puikiu partneriu. Juo labiau, kad kiekviena taisyklė turi išimčių. Gali būti, kad įdėjusi pastangų ką tik išsiskyrusiam vaikinui tapsi ne tik nepakeičiamu ramsčiu, bet ir ta vienintele. Bet išimtys – labai retos. Kartoju – labai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.