Intymios išpažintys: po šito - jokio sekso

© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Merginos dažnai pergyvena: kad tik nepasirodyčiau nuobodi lovoje. Patikėk, vyrai dėl to nerimauja tikrai ne mažiau. Bet kartais lovoje atsiduri su drąsuoliu (-e), kurio (-ios) pomėgiai ne juokais išgąsdina. Šį kartą - apie seksualinius nuotykius, kurie velniškai įbaugino vyrukus.

Mėnesį laiko susitikinėjome ir pagaliau išmušė mano valanda. Maniau, kad ji drovi, nes visi mano bandymai įsitempti į lovą iki šiol baigėsi nesėkmingai. Tačiau kai pagaliau atsiradau jos miegamajame, mergina užsidarė vonios kambaryje ir liepė laukti - paruošė man staigmeną. Po kokių 15 minučių išlindo apsitempusi lateksiniu kostiumu ir laikydama bizūnėlį rankose. Vaizdas buvo tikrai karštas ir jau įsivaizdavau, kaip viskas vyks. Bet realybė pasirodė ne tokia graži - man skaudėjo ir visas susijaudinimas iškart dingo.

Susipažinau su miela mergina, kuri jau per trečią pasimatymą nusitempė mane į lovą ir pradėjo komanduoti. Prašė, kad trintktelėčiau, bet man ranka nekilo mušti moters. O ji atrodė tokia patenkinta, kai šiurkščiau stumtelėjau ją ant lovos ir maldavo dar smarkiau sugriebti. Galiausiai toks žaidimas pasidarė nemalonus. Norėjau greičiau dingti, todėl net nelikau nakvoti - apsimečiau, kad ryte anksti keltis ir nenoriu jai trukdyti. Daugiau nesimatėme.

Mano nauja mergina jau iš pradžių pasirodė įtartina - visą laiką laidė užuominas apie seksą. Jos namuose pastebėjau lubrikantus, o juk įprastai žmonės tokius dalykus pasideda kur nors nuošaliau. Kai jau atsidūrėme lovoje, ji išsitraukė dėžutę su sekso žaisliukais. Jų ten buvo tikrai ne vienas. Pasiūlė paeksperimentuoti, segtukais bandė sužnybti mano spenelius, bet manęs tokie dalykai tikrai neįkaitino. Galiausiai išsitraukė analinius rutuliukus ir pradėjo jais žaisti. Dėkui, šito man buvo jau per daug.

Mokykloje vieną merginą buvau nužiūrėjęs jau prieš porą metų, bet susitikome akis į akį tik studijuodami. Ilgai neapsimetinėjome ir pažintį pradėjome seksu. Mergina tikrai karšta, bet jos žodynas... Mane ji kažkodėl vadino tėveliu - viso sekso metu. Tėveli, tėveli - kiek galima?

Su broliu turime garbės kodeksą: niekada nekabinti vienas kito merginų. Kai susipažinau su savo mergina, ji labai norėjo būti pristatyta ir mano šeimai, nes jos nuomone tai rodo mano rimtus ketinimus. Viskas praėjo sklandžiai, merginai patiko mano šeima, jiems - mano mergina. Po kelių mėnesių šventėme brolio gimtadienį ir gerokai abu padauginome. Užmigome vienoje lovoje, o aš pabudau nuo kikenimo - mano mergina bandė įsisprausti tarp mūsų ir jau atseginėjo mano kelnių užtrauktuką. Aš gal ir ne prieš tokius eksperimentus, bet tikrai ne su broliu.

Bare susipažinau su mergina, kuri buvo išgėrusi jau ne vieną kokteilį. Aš, aišku, progos nepraleidau ir pasikviečiau ją pas save į svečius. Viskas ėjosi sklandžiai, kol oralinio sekso metu ji pabandė „legendinį triuką“ - įkišti pirštą man į tą skylutę. Nežinau, kur jūs skaitėte, kad vyrams tai labai patinka, bet tai tikrai ne tiesa. Ypač, jeigu iš anksto neperspėja.

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.