Instrukcija, kaip demaskuoti lovelasą

 (6)
Nebūtina pūsti dramblio dėl kiekvieno įdrėskimo ant vaikino kūno (pati juk katę augini), ilgo plauko, prikibusio prie jo švarko rankovės (viešuoju transportu ne tik plikiai važinėja), ar euforiją sukeliančio skambučio (ir tu džiaugtumeisi, jei paskambintų seniai matyta draugė). Dažnai lovelasą demaskuoja kiti ženklai.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Savo mylimojo ištikimybe gali pradėti abejoti tik tada, kai...

...jis nebekreipia dėmesio į SMS

Neginčijamas faktas: vyrų reakcija į SMS prilygsta Pavlovo šuniukų refleksams – jei telefonas pyptelėjo, SMS reikia perskaityti čia ir dabar, juk ten gali būti labai svarbi informacija! Pavyzdžiui, dienos anekdotas. Jeigu pypsėjimus vyras ignoruoja, bet telefono nepaleidžia iš rankų, vadinasi, žino, kas rašo ir ką rašo. Perskaitys tada, kai tu negalėsi matyti jo laimingos šypsenos.

...jo SMS archyvas tuščias

Nemandagu skaityti svetimus laiškus, bet jeigu jau tavo rankose atsidūrė jo telefonas, tai... nesidžiauk pamačiusi užrašą „Pranešimų nėra“. Gali būti, kad jis ištrynė visus flirtus. Taip pat nesidžiauk pastebėjusi, kad jis nuolat skambina kažkokiam Kęstui. Vyrai reikalus geba sutvarkyti vienu dviem skambučiais. O Kęsto vardas gali slėpti Karoliną.

...jo namai tvarkingesni

Panašiai viskas buvo, kai judu pradėjote susitikinėti: tvarkingai paklota lova, išplauti indai, nuleistas unitazo dangtis. Šaunuolis, susitvarkė. Bet vyrai tvarkosi dviem atvejais: kai laukia ypatingo svečio arba kai netvarkos lygis gresia gyvybei.

...pasikeitė jo šukuosena

Kam jis nori patikti? Įtarimai turėtų tavęs neapleisti ir pastebėjus pleiskanų. Svetimos pagalvės sindromas – ne anekdotas, bet realybė. Tik pleiskanų atsiranda ne dėl trynimosi į svetimus patalus – prausimosi svetimu šampūnu. Dar labiau turėtum sunerimti, jei pasikeičia jo apatinė šukuosena: tik –niolikiniai skuta plaukus aplink penį, kad šis atrodytų didesnis. Bet tu juk žinai jo dydį – kam jis nori padaryti įspūdį?

...jis dažniau tau skambina

Jis nė kiek neprieštarauja, jei ilgiau pabūsi su draugėmis, nė neklausia, kieno vyriškas balsas griaudžia fone. Tiesiog pasiteirauja, kur tu, ką veiki ir, svarbiausia, ką planuoji veikti artimiausiu metu. Nes žinodamas šitą informaciją jis gali dėlioti savo planus.

...jo kišenės tuštesnės

Manai, Silvio Berlusconi meilužės būtų prabilusios, jei būtų gavusios, ko nori? Manai, Tigeris Woodsas interviu perkeltine prasme kalbėjo, kad posūkiai į kairę brangiai kainuoja? Nė velnio! Bet ką gali žinoti, gal tikrai vargšelį prispaudė kokia krizė. Arba bėda kitos moters pavidalu.

...jo formos putlesnės

Sakoma, radę porą vyrai aptingsta ir užsiaugina pilvą. Taip, būna tokių. Bet jeigu taviškis visus tuos metus, kai judu kartu, intensyviai sportavo, o dabar staiga ėmė vis labiau panašėti į mielinę bandelę, turėtum sunerimti: gal kokie negalavimai jį kamuoja? Tokie kaip laiko trūkumas, greitas maistas, sėdimas ar gulimas darbas? Tik jie gali kenkti figūrai, jei iš namų mylimasis išlekia su sportiniu krepšiu, o grįžta dar putlesnis.

...mylisi jis fantastiškai

Vis naujos pozos, vis nauja meilės žaidimų atlikimo technika, vis kitokie orgazmai. Vienas iš dviejų: arba jis visą laisvalaikį skiria porno portalų studijoms, arba turi puikią mokytoją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.