Imi vieną, gauni daug: tavo vaikino draugai

 (2)
Įsimyli vieną, o į tavo gyvenimą įsiveržia visa gauja. Jeigu jai nesipriešinsi, jos neskaldysi ir nekelsi intrigų cunamių, būsi pati geriausia mergina pasaulyje.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Štai instrukcija, kaip kokį vaikino draugą pažinti, kaip pelnyti jo palankumą ir kokios naudos iš jo tikėtis.

Geriausias draugas

Tai pati svarbiausia persona tavo vaikino gyvenime. Abu vienas apie kitą žino viską, nes keičiasi ne tik informacija, bet ir išgyvenimais, muzikos įrašais, automobiliais, kartais net ir kostiumais.

Kaip susidraugauti? Paskolink jam pinigų išsvajotajam kalnų dviračiui įsigyti – jis trykš džiaugsmu ir visiems kartos, kad pagaliau sutiko žmogų, kuris vertina gerus daiktus.

Kokia tau iš jo nauda? Susidraugavusi su juo gali sužinoti tai, ko neišpeši iš mylimojo, pavyzdžiui, savo vaikino erotines fantazijas. Pavertusi tas fantazijas realybe, savo vaikino akyse pelnysi deivės statusą.

Vaikytsės draugas

Jų draugystė kadaise buvo stipri. Tačiau ilgainiui viskas pasikeitė. Dabar jie kartais susitinka iš įpročio.

Kaip susidraugauti? Pasiūlyk prisiminti senus gerus laikus ir surengti iškylą su palapinėmis. Greičiausia ji neįvyks, bet tavo iniciatyva ilgai nebus pamiršta.

Kokia tau iš jo nauda? Žinios, gautos iš šio individo, tau padės suvokti, kodėl suvešėjo vienas ar kitas mylimojo kompleksas, ir ką daryti, kad jo atsikratytum.

Darbo draugas

Tavo vaikino bendravimas su šiuo tipu grįstas bendrais pietumis ir korporatyviniais vakarėliais. Parėjęs iš darbo tavo vaikinas perpasakoja jo anekdotus ir artimiausius planus.

Kaip susidraugauti? Greičiausia susipažinsite atsitiktinai, pavyzdžiui, jis atsilieps, kai tavo mylimasis, palikęs mobilųjį, bus trumpam atsitraukęs nuo darbo stalo.

Kokia tau iš jo nauda? Tik darbo draugas tau gali suriesti istoriją apie neplanuotus viršvalandžius ir boso rūstybę. Dėl to tau nebus ramiau, jei norėsi sužinoti, kodėl tavo vaikinas negrįžo iš darbo laiku.

Draugo draugė

Ji kaip ir tu nusprendė nekelti ultimatumų savo mylimajam ir tapti jo draugų drauge. Kartu su vaikinais eina žiūrėti krepšinio varžybų, vaikšto po automobilių parodas.

Kaip susidraugauti? Būtų keista, kad dvi merginos nerastų bendros kalbos: jei ji daugiau išmano apie krepšinį, dar nereiškia, kad nenaudoja blakstienų tušo.

Kokia tau iš jos nauda? Tai nuostabi galimybė palikti vaikinus ramybėje.

Hobio draugas

Juodu sieja tik bendras pomėgis, todėl jų susitikimai atrodo keisti: jie kalba tik apie hobį, o tavo pastangos pasukti kalbą kita linkme nueina perniek.

Kaip susidraugauti? Norint atkreipti jo dėmesį reikės neišvengiamai pasidomėti hobio ypatumais.

Kokia tau iš jo nauda? Užpildysi išsilavinimo spragas.

Kompanijos siela

Be jo neįsivaizduojamas joks tavo vaikino draugų vakarėlis. Šis personažas mėgsta pasakoti, kaip kuria pirmąją lietuvišką bliuzo operą arba kaip kaime pas močiutę žada steigti pelningiausią Lietuvoje brangiakailių šermuonėlių fermą. Žodžiu, kietas bičas pagaląstu liežuviu.

Kaip susidraugauti? Jis pats pasiūlys tau draugauti, vos sužinos, kas tu ir su kuo tu.

Kokia tau iš jo nauda? Tik pramoginė. Jis neleis tau liūdėti ir nė neklaustas nurodys smagiausių vakarėlių vietas. Jei ką nors pasakos apie tavo vaikiną, nevertink to rimtai.

Apsireiškęs senas pažįstamas

Vieną savaitgalį suskambės tavo vaikino telefonas. Tavasis, neatpažindamas numerio, atsilieps, o išgirdęs pirmuosius pašnekovo žodžius sutriks. Baigęs pokalbį nesugebės paslėpti jaudulio, bandydamas tau apibūdinti žmogų, kuris ką tik skambino. Tai bus koks nors Mindaugas, su kuriuo jiedu susipažino vienu autobusu važiuodami į AC/DC koncertą Prahoje ir leido laiką taip, kad... galbūt tau geriau nežinoti. Nė nemėgink su juo susidraugauti!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.