Geriausi sekso triukai, kuriuos turėtum išbandyti lovoje

 (11)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ko reikia lovoje, kad vyras būtų laimingas? Šiek tiek išradingumo ir eksperimentų, kad neliktų vietos monotinijai. Visai nesudėtinga, o juk ir tau pačiai reikia to paties! Anoniminėje COSMO apklausoje vyrukai pateikė keletą idėjų, kurios juos tikrai įkaitintų.

1. Man patinka, kai mergina švelniai aplaižo spenelius ir tuomet atsargiai juos krimsteli. Dar geresnis variantas, jei prieš tai pavedžioja aplink spenelius su leduku.
2. Labiausiai jaudina spontaniškumas, todėl atitrauk savo kelnaites į šoną ir mylėkis nenusirengusi suknelės.
3. Perbrauk pirštais per „draudžiamą zoną“ tarp penio ir išangės.
4. Kai mergina suleidžia savo pirštus į plaukus kunilingo metu - norisi ją patenkinti dar labiau. 7. 5. Užsiimant seksu „šuniuko pozoje“, mergina galėtų atsigulti ant pilvo, kilstelėti klubus ir sinchroniškai mano judesiams, judinti juos ratu. Jausmas nepakartojamas.
6. Merginoms reikėtų nebijoti sekso metu dejuoti. Girdint žodžius „dar“ arba „smarkiau“ kraujas užverda.
7. Kartą mano mergina dantimis įsikando į mano kelnaites ir tiesiog nuplėšė jas nuo manęs. Tame buvo daug aistros, laukiniškumo ir erotikos.
8. Man patinka, kai mergina neleidžia man į įsiskverbti iki galo, kokius 3–4 kartus paerzina mane. Orgazmas po to būna kur kas stipresnis.
9. Labai erotiška, kai mergina čiulpia pirštą, taip imituodama oralinio sekso judesius.
10. Patinka, kai oralinio sekso metu kaitalioja padėtis, būna po manimi, po to pasisuka ant šono ir galiausiai pereina į padėtį „69“. Pakeitus kūno padėtį, pasikeičia ir burnos padėtis, o tai suteikia fantastiškų pojūčių.
11. Kartais mergina manęs prašo nejudėti kai aš esu joje. Tokioje padėtyje mes gulime keletą sekundžių, o po to ji paprašo manęs atlikti vienintelį lemtingą judesį. Mane tai taip sujaudina, kad tuojau pat patiriu orgazmą.
12. Mano buvusi draugė kartais reikalaudavo, kad aš išsirengčiau nuogai ir pražergęs kojas, tarsi sušaudymui, atsistočiau veidu į sieną. Man stovint tokioje padėtyje, ji prieidavo prie manęs iš užnugario, liesdavo mane, bučiavo, laižė ir išdarinėjo kitokius įdomius dalykėlius. Kai nematai, kas vyksta, jausmai paaštrėja.
13. Gilus įsiskverbimas - moteris, mokanti taip daryti oralinį, yra tikra deivė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.