Geriau vaikinui skambinti ar rašyti?

 (7)
Pirmaisiais pasimatymų mėnesiais kartais apninka dvejonės: kokiais atvejais geriau vaikinui skambinti, o kokiais – siųsti žinutę? Nors šio dalyko egzamino laikyti nereikės, vis tiek siūlome tau paruoštuką.
Geriau vaikinui skambinti ar rašyti?
© Fotolia nuotr.

Skambink: norėdama pasidalyti puikiomis naujienomis. Pavyzdžiui, tave paaukštino.
Kodėl? Vyrams patinka efektyviai bendrauti. O skaityti ilgą žinutę su begale detalių... Sunku. Nuobodu. Neįdomu.

Skambink: norėdama sužinoti, kaip jam kas nors svarbaus pavyko. Tarkim, pokalbis dėl darbo ar susitikimas su reikšmingais žmonėmis.
Kodėl? Vyrai save vertina atsižvelgdami į tai, ką pasiekė. Nesvarbu, su kuo tai būtų susiję – su karjera ar asmeniniais reikalais. Žinutė šiuo atveju rodytų, kad vaikinas tau ne itin rūpi.

Siųsk žinutę: įspėdama, kad vėluoji.
Kodėl? Jam reikia tik žinoti, kada tiksliai būsi. O jei paskambinusi dar pradėsi malti liežuviu, vaikinas pradės nervintis, nes manys, kad nė neketini paskubėti.

Siųsk žinutę: norėdama papasakoti apie ką nors nauja, kas, žinai, jam patiks.
Kodėl? Vyrams patinka, kai jūsų skoniai sutampa. Tačiau jei kaskart radusi ką nors įdomaus youtube pulsi jam skambinėti, tavo entuziazmas netrukus ims lįsti per gerklę. Verčiau nusiųsk nuorodą. Ja viską ir pasakysi.

Siųsk žinutę: dėkodama už puikų pasimatymą.
Kodėl? Jūs ką tik išsiskyrėte. Leisk vaikinui pailsėti, užuot vėl traukusi jį į pokalbį. Pakaks trumpos, bet mielos žinutės: „Dėkui už puikiai praleistą laiką – vakaras buvo nuostabus!“

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Vyrai

VAIKINAI ATVIRAI: kokias grožio nesėkmes yra patyrę (5)

Manai puoselėti grožį nelengva tik mums - merginoms? Vis dėlto vaikinai taip pat patiria grožio katastrofų, tiesa, neretai tai viso labo neišmanymas, kaip naudotis grožio priemonėmis.

5 bikiniai, kurie labiausiai nepatinka vyrams (50)

Merginos drąsiai neria į mados naujoves ir pasiduoda stiliaus hitams. Tačiau vyrus labiau traukia paprastumas, o mūsų noras išsiskirti ir atrodyti originaliai kartais lieka taip ir nesuprastas. Kokie bikiniai erzina vyrus?

Pamatyk: vaikinai beviltiškai bando pasidaryti katės akių makiažą (4)

Kai kurioms mūsų nusibrėžti akių kontūro liniją atrodo visai paprasta. Vienas du - ir klapsi gundančiomis akytėmis. Tačiau iš tiesų susikurti seksualų akių makiažą nėra taip paprasta, o ypač vyrams.

Seksualiausi vyrai: kaip jie atrodo dabar (24)

Jie ne kartą buvo tituluoti seksualiausiais ir geidžiamiausiais, o moterys dėl jų ėjo iš proto. Dabar jie vis dar garsūs ir labai turtingi vidutinio amžiaus vyrai.

Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą (22)

Jaučiui svarbiausia, kad jo moteris būtų protinga, o štai Liūtas pirmiausiai įvertins tavo išvaizdą, juk tokio žvėries dama turi būti tikra karaliene! Tiki astrologija? Tuomet tau turėtų būti įdomu paskaityti, koks tavo simpatijos idealas.

Niekada nepaleisk moters, kuri turi šias savybes (135)

Į mūsų elektroninį paštą įkrito laiškelis nuo Manto. Sulaukti iš vyruko atviro prisipažinimo - na, tai nutinka tikrai nedažnai, todėl skubame su tavimi dalintis ir labai tikimės, kad šį laišką skaito ir Manto mergina.

57 sekso patarimai iš vyrų lūpų (47)

COSMO nuolatos rengia anonimines vyrukų apklausas, kad padėtų tau suprasti, ko gi tie vyrai nori ir apie ką jie slapčia svajoja. Šį kartą atrinkome įdomiausius vyrų paatviravimus apie tai, kas juos užveda lovoje. Tikimės, bent keletą idėjų galėsi išbandyti ir su savo mylimuoju.

Pasakyk, kas jo draugas, pasakysime, kas jis! (2)

Gyvūnijos pasaulyje patinai savo gaujai atsidavę iki pat ausų lezgelių. Jei nori įsitvirtinti mylimojo gyvenime, teks ne tik susipažinti su jo bičiuliais, bet ir juos prisijaukinti, net jeigu jie ir nekelia tau susižavėjimo. Susipažink su keturiais labiausiai paplitusiais vaikinų draugų tipažais.

miego poza atskleidžia apie tavo antrąją pusę

Žmogaus būdą, pomėgius ir net slaptus troškimus išduoda ne tik akys, mimika ar gestai. Sužinok apie mylimąjį daugiau paanalizavusi jo mėgstamiausią miego pozą.