Frazės, kurių vyrams geriau nesakyti...

 (8)
Yra frazių, kurios vyrams – tarsi smūgis žemiau juostos. Jei nenori nokautuoti saviškio, prieš tardama šiuos žodžius gerai pagalvok...
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Mamytės sūnelis“. Tikriausiai šiuo atveju net nereikia nieko aiškinti. Pabandyk įsivaizduoti, kaip pati reaguotum, jeigu norėdamas tau papriekaištauti, jis leptelėtų „tu tokia pati kaip ir tavo motina“.

„Tu plinki (sensti, storėji)“. Net jei tai ištarsi švelniai, tarsi norėdama pasakyti „nors tu ir plinki, bet aš vis tiek tave myliu“, vargu ar ši mintis nudžiugins tavo mylymąjį. Vyrai, kaip ir moterys, jaudinasi dėl savo išvaizdos, tik garsiai apie tai nekalba.

„Mums reikia pasikalbėti“. Tokia pradžia nuteikia grėsmingai, taigi jei nori sukelti įtampą – pirmyn. Ši frazė vyrui nesąminingai asocijuojasi su santykių aiškinimusi, ašaromis ir permainomis, kurioms jis nepasiruošęs. Pagalvok pati, jei taviškis ateitų ir iš niekur nieko pasakytų „Mums reikia pasikalbėti“, tikriausiai pirmosios mintys suktųsi apie tai, kad jis susirado kitą, ko nors prisidirbo, nori skirtis ir t.t. Žodžiu, šie 3 žodžiai – tikras negatyvo užtaisas.

„Tie tavo draugai…“. Labai tikėtina, kad su savo draugais jis pažįstamas kur kas seniau, nei su tavimi, todėl atvirai parodydama, kad jo draugai tau nepatinka, gali iššaukti jo pasipriešinimą ar net konfliktą. Tačiau ir pernelyg didelio susižavėjimo jais reikšti nereikėtų, nes tai gali sukelti jam pavydą.

„Ar ji tau graži?“. Niekada neklausko jo nuomonės apie kitas merginas. Vyras tokiose situacijose pasimeta, nes pritardamas, kad mergina iš tiesų graži, gali sulaukti priekaištų, kad domisi svetimomis merginomis, o pasakęs „ne“, rizikuoja būti išvadintas melagiu. Situacija – be išeities.

„Mano buvęs…“. Bet kokio pobūdžio prisiminimai apie buvusįjį gali turėti liūdnų pasekmių. Pirmiausia, tavo išrinktojo palyginimas su kitu vyru – jam pats didžiausias įžeidimas, koks tik gali būti. Antra, susitikusi su juo, tu turėjai viską užmiršti, kas buvo praeityje, ypač buvusiuosius... Priešingu atveju mintyse gali sukirbėti mintis, kad jei jau negali paleisti praeities, tai nesi labai laiminga.

„Tu daugiau ne…“. Bet kokie teiginiai, susiję su jo jausmais („tu manęs nemyli“, „tu manęs nepasiilgsti“), suerzins ir privers jį gintis. Kokią tu turi teisę kalbėti jo vardu? Bet tai dar ne pati baisiausia jo reakcija. Kurį laiką jis prieštaraus, tvirtins, kad myli, pasiilgsta ir panašiai. Tačiau anksčiau ar vėliau pavargs tai įrodinėti ir, jei jau tu taip nori – sutiks su tavimi. Taip, nemyli, nepasiilgsta, tad kurį laiką geriausia būtų pagyventi atskirai. Taigi prieš eilinį kartą tardama „Tu manęs nebemyli“, žinok, kad tai gali būti tiesiausias kelias į išsiskyrimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.