Elgesys, dėl kurio jis tave tikrai paliks

 (3)
Jei matei filmą „Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų", tikriausiai žinai, kad sužavėti vaikiną yra tikrai nelengvas procesas. Visgi, net jeigu tau ir pavyko jį suvilioti, pradiniuose santykių etapuose vaikiną prarasti yra kur kas lengviau nei suskaičiuoti iki dviejų. Šiame straipsnyje pateiksime 5 dažniausiai merginų daromas klaidas, dėl kurių jos lengvai netenka vaikino.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Dideli siekiai

Kartais, merginos, pradeda santykius su vienokių ar kitokių trūkumų turinčiu vaikinu. Vis dėlto, nepaisydamos to, iš vaikino vis vien tikimės tobulumo. Tai yra esminė klaida. Jei vaikinas jau santykių pradžioje negali atrasti laiko susitikti su tavimi, tai tikrai nėra gerai. Verčiau net nepradėk santykių su tokiu vaikinu, nes jį pakeisti praktiškai neįmanoma. Būtent dėl to geriausia pradėti santykius tik su tuo žmogumi, kuris tau atrodo nelabai nutolęs nuo idealo - tuomet apie jo bruožų keitimą net nereikės galvoti. Be to, jei pradedi santykius su žmogumi, kurį norėtum kaip nors pakeisti, gali net negalvoti, kad tokie santykiai bus ilgalaikiai, nes per dideli siekiai santykiuose niekada neveda laimingos pabaigos link.

2. Jei ieškosi problemos, ją, greičiausiai, ir rasi

Neretai šimtu procentu pasitikėti savo vaikinu tikrai nelengva - merginos mėgsta tikrinti vaikinų žinutes, elektroninį paštą ar skambučius. Deja, tai ganėtinai dažna priežastis, dėl ko poros skiriasi. Jei rasi vienokią ar kitokią kitos merginos žinutę, tuomet garantuotai kils barnis. Net jei nieko panašaus nerasi, nuolatinis vaikino tikrinimas sumažins jo pasitikėjimą tavimi, kas prives prie santykių iširimo.

3. Pavydas

Matyti, kaip ta pati mergina tavo vaikinui per Facebook rašo keletą kartų iš eilės, kiek keista ir nemalonu. Tokia situacija neretai gali privesti prie neadekvataus elgesio, kuris dažniausiai baigiasi santykių nutraukimu. Patikėk, dažniausiai ne kas kitas, o pavydas griauna santykius. „Bet juk aš mačiau jį su kita", - pasakoja merginos savo draugėms. Reikia suprasti, kad tu greičiausiai nesi vienintelė mergina, su kuria bendrauja tavo vaikinas. Egzistuoja tiek jo giminės, tiek draugės, tiek bendradarbės ar grupiokės, tad tikėtis, kad vaikinas su moteriška lytimi visiškai nebendraus yra paprasčiausiai kvaila. Taip, šiek tiek pavydo iš merginos pusės nėra blogai, tai netgi žavi vaikinus. Vis dėlto, jei pavydas bus paranojiškas - jūsų santykiai iširs greičiau, nei gali pagalvoti.

4. Visą savo gyvenimą skiri jam

Santykiai yra įdomūs, intriguojantys bei svarbūs kiekvienai merginai, todėl suprantama, jog tam tikrame santykių etape merginos pradeda norėti visą savo gyvenimą praleisti su vaikinu bei tikisi, jog ir vaikinas nori to paties. Tokie jausmai gali priversti merginą visą laiką galvoti tik apie savo vaikiną, dėl ko gali nukentėti santykiai su draugais. Ar tai gali būti naudinga? Tikrai ne. Vaikinai nori, jog mergina būtų įdomi, su ja būtų galima bendrauti įvairiomis, abiems įdomiomis temomis. Kokia bus keista situacija, kai vaikinas tau pasakos apie savo dieną, o tuo tarpu viskas, ką tu galėsi pasakyti bus tai, kad visą dieną laukei akimirkos, kuomet pamatysi jį. Toks elgesys nėra blogas, tačiau tai turi būti atitinkamame santykių etape, kai abu žmonės jaučią tą patį. Kitu atveju, galvojimas tik apie savo vaikiną gali ne tik sužlugdyti tavo santykius su draugais, pabloginti situaciją moksle ar darbe, tačiau ir priversti nutraukti santykius.

5. Per didelis nerimas

Merginos yra profesionalės šioje srityje - vieno, menko dalyko pavertimu kažkuo svarbiu bei neigiamu. Tai tiesiog varo vaikinus iš proto. Kiekvieno vaikino žodžio, elgesio analizė gali paprasčiausiai sužlugdyti santykius. Juk bendravimas vyksta ekspromtu, todėl žodis ar elgesys gali tau nepatikti. Vis dėlto, jei viską per daug sureikšminsi bei iš nieko sukelsi skandalą - gali nutrūkti netgi patys tvirčiausi santykiai.

Turi žiūrėti tik į tai, kas yra akivaizdu ir nebandyti susikurti situacijos ir ja įtikėti - įmanoma viskas, tačiau reikia tikėti faktais. Juk sužlugdyti santykius dėl bereikalingos baimės ir įsivaizduojamų situacijų yra paprasčiausiai kvaila.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.