Dovanos, kurių vyrai labiausiai norėtų Valentino dienos proga

 (10)
Kažkam Valentino diena – tai meilės šventė, kažkam – paprasčiausias prekybininkų triukas. Jeigu priklausai pastarųjų tarpui, dėl dovanos mylimajam sukti galvos nereikia. Na, o toms, kurios šią dieną nori nustebinti antrąją pusę, tikriausiai bus įdomu sužinoti, kokių dovanų vyrai labiausiai tikisi.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Best Moments puslapio apklausos duomenimis, 61% vyrų kur kas svarbiau patiems padovanoti kažką ypatingo, nei gauti dovanų iš mylimosios. Kitaip tariant, daugiau nei pusei apklausoje sudalyvavusių vyrukų visai nesvarbu, kokią dovaną jie gaus. 29% vyrų tikisi ne konkrečios dovanos, o staigmenos, o 10% vyrų iš viso nežinojo, ką pasakyti.

Pagal apklausos duomenis, vyrai labiausiai nori dovanų, susijusių su laisvalaikiu arba hobiais. Standartinis variantas, kuris tiktų daugumai vyrų – romantiška mylimosios pagaminta vakarienė ir kokios nors pramogos ar išvyka. Beje, pramoginių dovanų labiausiai nori vedę vyrai!

Beje, sociologai tvirtina, kad šiais laikais vis daugiau porų pirmenybę teikia ne materialioms dovanoms, o tokioms, kurios sužadintų emocijas ir paliktų malonių prisiminimų. Mūsų nuomone, tokia tendencija tikrai puiki!

Jei kol kas neturi idėjų, kaip praleisti Valentino dieną, mes tau siūlome 5 skirtingus scenarijus.

Gurmaniškai erotiškas. Tegul šis vakaras būna skirtas tik jums dviems. Ant žemės išdėliok kuo daugiau pagalvėlių, ant kurių galėsite įsipatoginti, prigesink šviesas, įpilk vyno ir paruošk gardžių vieno kąsnio užkandžių. Mėgaukitės ramybe ir galimybe atitrūkti nuo kasdienių darbų. Šio vakaro tikslas – dar labiau suartėti. Pažaiskite žaidimą „tiesa“: paeiliui užduokite vienas kitam klausimus, kurie padės geriau vienas kitą pažinti, suprasti arba tiesiog atgaivins malonius prisiminimus.

Azartiškasis. Gal tu ir neturi galimybės nuskraidinti mylimojo į Las Vegasą, tačiau gali surengti jam ne mažiau azartišką vakarą tiesiog namuose. Internete pasiskaityk populiariausių žaidimų, tarkim, Blackjack taisykles ir sužaiskite su mylimuoju vienas prieš vieną. Tik šiame kazino vietoje pinigų lai būna erotiniai norai. Prieš žaidžiant kiekvienas pasakykite po norą (galite ir užrašyti), kurį pralaimėjęs turės išpildyti.

Atpalaiduojantis. Kas gali būti geriau šaltą žiemos vakarą nei panirimas į karštą vonią kartu su mylimuoju? Žvakės, aromatinės putos, sklindanti lengva muzika padės sukurti romantišką atmosferą, o įlašintas į vandenį šlakelis eterinio aliejaus dar labiau sužadins geismą. Svarbiausia – neskubėti ir leisti sau visiškai atsipalaiduoti. Po visko gali palepinti savo antrąją pusę švelniu, o dar geriau - erotiniu masažu.

Nenuspėjamasis. Romantiškas pasivaikščiojimas po miestą, pusryčiai į lovą, o gal švelnus masažas prieš miegą? Nustebink savo antrąją pusę ir išpildyk kuo daugiau troškimų. Padovanok „Stebuklingąją dėžutę“ su paruoštais nuoširdžiais pasižadėjimais, kuriuos privalėsi išpildyti, kai tik antroji pusė panorės. Tokiu būdu malonios Šv. Valentino dienos emocijos tęsis kur kas ilgiau.

Aktyvusis. Šv. Valentino diena gali būti puiki proga prisiminti jaunystės šėliones. Surenk savo antrajai pusei kuo daugiau nepamirštamų atrakcijų: griebk rogutes ir kartu keliaukite pačiužinėti nuo artimiausio kalno arba išbandykite pačiūžas ant ledo, lėkite į miestą išgerti kokteilių skirtinguose baruose ir pasišokti, jei yra galimybė, prasiilginkite savaitgalį ir keliaukite kur nors toliau nuo namų, pavyzdžiui, į kitą miestą, prie jūros ir t.t.

Dovanokite vienas kitam kuo daugiau malonių ir nepamirštamų akimirkų, juk tai – geriausia ir nuoširdžiausia dovana mylimam žmogui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.