Reklama

Dar nežinai, ką padovanoti savo Valentinui? Išeitis yra!

 (1)
Didžioji meilės diena jau visai ant nosies, o vis dar suki galvą ką padovanoti savo Valentinui? Nesinori banalių nieko nestebinančių dovanėlių ir ieškai kažko naujo bei originalaus?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nepergyvenk! Apgaubk savo mylimą žmogų šiluma ir jaukumu. Stilinga, universali, kokybiška bei praktiška dovana - puiki proga nustebinti savo išrinktąjį ar išrinktąją. Padovanok laiko patikrintą komfortą su „Crocs“ žieminiais batais!

Naujuosius „Crocs Blitzen Covertible“ galima nešioti net iš dviejų pusių, o šiltas dirbtinio pluošto pašiltinimas saugo ne tik kojas, bet ir gyvūnų kailiukus. Batus galima rinktis net iš trijų spalvų: sodrios mėlynos, ryškios raudonos bei solidžiai atrodančio pilko atspalvio. Madinga „Crocs“ žieminės avalynės kolekcija įtiks net įnoringiausiems. „Crocs“ batai ne tik ryškūs ir stilingi, bet ir sveiki pėdoms – tai ortopedų rekomenduojama avalynė.

Švento Valentino dieną sušildyk ne tik savo mylimojo širdį, bet ir kojas!

Užsakymo nr.: PT_63998708

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.