Dalykai, kuriuos vyrai norėtų tau pasakyti

 (45)
Kartais mes ant jų pykstame, kartais – nekenčiame, bet dažniausiai – tiesiog nesuprantame. Juk mes iš Veneros, o jie – iš Marso. Yra dalykų, kuriuos vyrai nutyli, bet labai norėtų, kad tu žinotum. Skaityk ir įsidėmėk!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Mes suprantame moterį du kartus mažiau, nei to norėtųsi mums patiems, tačiau dvigubai daugiau, nei manote jūs pačios.

2. Pasaulyje yra apie 3 milijardus moterų. Beje, gražių jų tarpe yra kur kas daugiau, nei tarp vyrų - protingų ir sėkmingų. Tą faktą mes prisimename tuo atveju, kai iš mūsų pradedama reikalauti pernelyg daug, o gauname pernelyg mažai.

3. Mes nepaliekame moterų, su kuriomis mums gera. Jei jau išėjome, vadinasi ne šiaip sau.

4. Dauguma iš mūsų sugeba ir išsiskalbti, ir pasigaminti maistą, todėl moters pagalba namų ruošoje nekompensuoja jos kasdienio bambėjimo, nepasitenkinimo ir demonstruojamos nepagarbos.

5. Mes nebijome stiprių moterų. Jos paprasčiausiai mums nepatinka, taip kaip ir jums nepatinka silpni vyrai.

6. Mes ilgai ir kantriai galime vykdyti visas jūsų užgaidas, bet nereikia galvoti, kad esame kvaili ir nesuprantame, kaip suki mus aplink pirštą. Tiesiog kažką gauname mainais, o kaip mums nusibosta - apsisukame ir išeiname.

7. Ne visi vyrai moters apkūnumą laiko trūkumu. Su amžiumi šis klausimas mums tampa vis mažiau aktualus.

8. Kiekvienas vyras moteryje labiausia vertina prieinamumą, tik suprantama, jei tas prieinamumas skirtas būtent jam.

9. Nepreikaištauk, jei mes ne visuomet būname gerai nusiteikę. Kartais tiesiog neturime noro bendrauti, bet darome tai iš reikalo, kad nepriekaištautum, jog neskiriame tau dėmesio.

10. Mes ne akli, todėl pastebime plaukuotas kojas, nedažytas plaukų šaknis ir visokias kitokias smulkmenas. Tiesiog, visa tai mums nerūpi, jeigu esame susižavėję.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.