Dalykai, kuriuos vyrai norėtų tau pasakyti

 (45)
Kartais mes ant jų pykstame, kartais – nekenčiame, bet dažniausiai – tiesiog nesuprantame. Juk mes iš Veneros, o jie – iš Marso. Yra dalykų, kuriuos vyrai nutyli, bet labai norėtų, kad tu žinotum. Skaityk ir įsidėmėk!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Mes suprantame moterį du kartus mažiau, nei to norėtųsi mums patiems, tačiau dvigubai daugiau, nei manote jūs pačios.

2. Pasaulyje yra apie 3 milijardus moterų. Beje, gražių jų tarpe yra kur kas daugiau, nei tarp vyrų - protingų ir sėkmingų. Tą faktą mes prisimename tuo atveju, kai iš mūsų pradedama reikalauti pernelyg daug, o gauname pernelyg mažai.

3. Mes nepaliekame moterų, su kuriomis mums gera. Jei jau išėjome, vadinasi ne šiaip sau.

4. Dauguma iš mūsų sugeba ir išsiskalbti, ir pasigaminti maistą, todėl moters pagalba namų ruošoje nekompensuoja jos kasdienio bambėjimo, nepasitenkinimo ir demonstruojamos nepagarbos.

5. Mes nebijome stiprių moterų. Jos paprasčiausiai mums nepatinka, taip kaip ir jums nepatinka silpni vyrai.

6. Mes ilgai ir kantriai galime vykdyti visas jūsų užgaidas, bet nereikia galvoti, kad esame kvaili ir nesuprantame, kaip suki mus aplink pirštą. Tiesiog kažką gauname mainais, o kaip mums nusibosta - apsisukame ir išeiname.

7. Ne visi vyrai moters apkūnumą laiko trūkumu. Su amžiumi šis klausimas mums tampa vis mažiau aktualus.

8. Kiekvienas vyras moteryje labiausia vertina prieinamumą, tik suprantama, jei tas prieinamumas skirtas būtent jam.

9. Nepreikaištauk, jei mes ne visuomet būname gerai nusiteikę. Kartais tiesiog neturime noro bendrauti, bet darome tai iš reikalo, kad nepriekaištautum, jog neskiriame tau dėmesio.

10. Mes ne akli, todėl pastebime plaukuotas kojas, nedažytas plaukų šaknis ir visokias kitokias smulkmenas. Tiesiog, visa tai mums nerūpi, jeigu esame susižavėję.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.