Dalykai, kurių negalima drausti savo mylimajam

 (19)
Faktas: vyrai negali pakęsti kontrolės ir daromo spaudimo. O mes vis spaudžiame, bandome pakeisti... Paskui verkiame, kad ir vėl likome vienos. Kalbame tikrai ne apie visas merginas, bet...
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COSMO klausė vaikinų, kokių draudimų jie negalėtų pakęsti. Siūlome paskaityti ir pasidaryti išvadas. Gal kai kuriose situacijose atpažinsi pati save?

„Mano buvusi mergina labai mėgdavo kritikuoti mano pirkinius. Mano „vyriški žaisliukai“ kainuoja tikrai nemažai, bet jeigu man kažko norisi – aš nusiperku. Juk už savo pinigus, ne už jos. Be to, aš niekada nekritikuoju savo merginos pirkinių, nors pirkti penktą porą batų man atrodo visai neprotinga“ - Virgis.

„Nuskambės gal ir žiauriai, bet negalima drausti vyrui gerti! Labai nervina, kai išvažiuoji su draugais atsipalaiduoti, o šalia tavęs sėdi cerberis, kuris baksnoja į šoną ir vis kartoja „gana“. Dar blogiau – kai kitą dieną laukia nekalbadienis už tai, kad leidai sau kaip reikiant pasilinksminti. Todėl, merginos, jeigu nenorite matyti savo vaikinų išgėrusių – tiesiog išleiskite juos linksmintis vienus“ - Laimis.

„Manęs ir dabartinės žmonos vos neišskyrė mano pomėgis važinėti motociklu. Man tai – didžiausias malonumas ir būdas atsipalaiduoti, o jai – potenciali savižudybė. Šiaip esu linkęs į kompromisus, bet šiuo klausimu turiu tvirtą poziciją. Negalima drausti kitam daryti to, kas tau tiesiog nepatinka“ - Lukas.

„Didžiausia klaida, kurią moteris gali padaryti santykiuose – tai bandyti pririšti vyrą prie savęs. Kiekvienam vyrui reikia turėti atskirą gyvenimą, bent šiek tiek asmeninės erdvės. Ir moterims reikia to paties! Man asmeniškai mergina, kuri neturi savo gyvenimo, būtų paprasčiausiai nuobodi. Todėl „mes“ bent kartais turėtų būti „aš“ ir „tu“ - Vaidas.

„Labai blogai, kai moteris pradeda aiškinti vyrui, kuo jis gyvenime turėtų užsiimti. Kiekvienas savo kelią turi rasti pats, o jeigu tau tai nepriimtina – tiesiog susirask geresnį, tokį, kuris tau labiau tiks“ - Nerijus.

„Suprantu moterišką pavydą, bet merginoms reikėtų duoti savo vyrams truputį daugiau laisvės ir nedrausti žavėtis kitomis moterimis. Aišku, ribos turi būti, bet žinot... Uždraustas vaisius visuomet labiau vilioja. Pavyzdžiui mano dabartinė draugė dar santykių pradžioje labai aiškiai pasakė: „Aš ne prieš, kad tu flirtuotum, bet jeigu sužinosiu apie neištikimybę – man nebus svarbios priežastys. Tai bus pirmas ir paskutinis kartas.“ Žinokit, jokių minčių sukti į kairę net neturiu“ - Karolis.

Na, o dabar metas pasireikšti JUMS, MERGINOS! Papasakok, kokių draudimų iš vyrų pusės tu negalėtum pakęsti!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.