Dalykai, kurių negalima drausti savo mylimajai

 (20)
Praėjusią savaitę klausėme vaikinų, kokių draudimų santykiuose jie negalėtų pakęsti (gali paskaityti ČIA). O COSMO skaitytojos mums pateikė savuosius variantus – ko geriau nedrausti joms! Vaikinai, atkreipkite dėmesį...
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Dažytis. Na jau atsiprašau, bet juk ne jo veidą dažau. Juk patiems maloniau žiūrėti į simpatišką panelę, nei blankią, pilką pelytę kiaulės akytėm. Juk praeinant pro šalį efektingai blondinei - kiekvienas seilę varvina. O būtų neryški - vargu, ar kas dėmesį atkreiptų“ - Tania.

„Bendrauti su draugėmis. Negaliu pakęsti, kai yra kritikuojamos mano draugės. To daryti tikrai nevertėtų, nes bet kuriuo atveju, jei tai tikra mano draugė, aš pasirinksiu ją, o ne jį“ - Rūta.

„Mano vyras man griežtai draudžia kai kurias grožio procedūras, tarkim, apie ilgalaikį antakių makiažą negali būti jokių kalbų, priaugintos blakstienos tai pat griežtai ne. Esu iš tų žmonių, kurie vertina laisvą teisę rinktis“ - Simona.

„Nepakenčiu kai mano vaikinas man draudžia mėgautis maistu. Suprantu, aplinkui daug gražių, lieknų, sportiškų moterų, tačiau nebūtina kiekvieną kartą valgant kepsnį su bulvytėmis perverti tokiu žvilgsniu, kad, rodos, kiekvienas kąsnis pradeda strigti gerklėje“ - Violeta.

„Užsiimti man norimais ir patinkančiais dalykais. Labai erzina, kai ima priekaištauti, kodėl tu dažaisi, kam tau to reikia. Arba kokį čia nesąmoningą filmą žiūri. Kai jis žiūri veiksmo filmus ar taiso mašinas laisvu laiku ir sėdi valandų valandas prie kompiuterio – aš jam nepriekaištauju. Gal vyrai ir nesupranta moteriškų užsiėmimų, bet vadovauti ką daryti ir ko ne neturėtų“ - Vita.

„Apsirengti taip, kaip aš noriu. Nemėgstu, kai vaikinas aiškina, kad jam nepatinka kai namie dėviu oversized marškinėlius, o ne seksualius apatinius. Jeigu man taip patogiau, aš taip ir rengsiuos“ - Evelina.

„Negalėčiau pakęsti, jei man draustų pirkti tai, ko aš noriu, už savo pačios uždirbtus pinigus“ - Enrika.

„Man asmeniškai atrodo nepriimtina, kad vaikinas draudžia man kartais susirašinėti su kitais draugais. Juk negalima prarasti ryšių su draugais vien dėl to, kad vaikinas pavydi. Manau, nieko blogo bendrauti su kitais vaikinais, jei neturi jokių ketinimų išduoti savo mylimąjį“ - Emilija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.