Dalykai, kurių negalima drausti savo mylimajai

 (20)
Praėjusią savaitę klausėme vaikinų, kokių draudimų santykiuose jie negalėtų pakęsti (gali paskaityti ČIA). O COSMO skaitytojos mums pateikė savuosius variantus – ko geriau nedrausti joms! Vaikinai, atkreipkite dėmesį...
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Dažytis. Na jau atsiprašau, bet juk ne jo veidą dažau. Juk patiems maloniau žiūrėti į simpatišką panelę, nei blankią, pilką pelytę kiaulės akytėm. Juk praeinant pro šalį efektingai blondinei - kiekvienas seilę varvina. O būtų neryški - vargu, ar kas dėmesį atkreiptų“ - Tania.

„Bendrauti su draugėmis. Negaliu pakęsti, kai yra kritikuojamos mano draugės. To daryti tikrai nevertėtų, nes bet kuriuo atveju, jei tai tikra mano draugė, aš pasirinksiu ją, o ne jį“ - Rūta.

„Mano vyras man griežtai draudžia kai kurias grožio procedūras, tarkim, apie ilgalaikį antakių makiažą negali būti jokių kalbų, priaugintos blakstienos tai pat griežtai ne. Esu iš tų žmonių, kurie vertina laisvą teisę rinktis“ - Simona.

„Nepakenčiu kai mano vaikinas man draudžia mėgautis maistu. Suprantu, aplinkui daug gražių, lieknų, sportiškų moterų, tačiau nebūtina kiekvieną kartą valgant kepsnį su bulvytėmis perverti tokiu žvilgsniu, kad, rodos, kiekvienas kąsnis pradeda strigti gerklėje“ - Violeta.

„Užsiimti man norimais ir patinkančiais dalykais. Labai erzina, kai ima priekaištauti, kodėl tu dažaisi, kam tau to reikia. Arba kokį čia nesąmoningą filmą žiūri. Kai jis žiūri veiksmo filmus ar taiso mašinas laisvu laiku ir sėdi valandų valandas prie kompiuterio – aš jam nepriekaištauju. Gal vyrai ir nesupranta moteriškų užsiėmimų, bet vadovauti ką daryti ir ko ne neturėtų“ - Vita.

„Apsirengti taip, kaip aš noriu. Nemėgstu, kai vaikinas aiškina, kad jam nepatinka kai namie dėviu oversized marškinėlius, o ne seksualius apatinius. Jeigu man taip patogiau, aš taip ir rengsiuos“ - Evelina.

„Negalėčiau pakęsti, jei man draustų pirkti tai, ko aš noriu, už savo pačios uždirbtus pinigus“ - Enrika.

„Man asmeniškai atrodo nepriimtina, kad vaikinas draudžia man kartais susirašinėti su kitais draugais. Juk negalima prarasti ryšių su draugais vien dėl to, kad vaikinas pavydi. Manau, nieko blogo bendrauti su kitais vaikinais, jei neturi jokių ketinimų išduoti savo mylimąjį“ - Emilija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.