COSMO skelbia: čia vyrų yra!

 (3)
Esi be poros? Siūlome neaplenkti šių vietų – ten šansai sutikti vaikiną išties nemenki!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Elektronikos parduotuvės per išpardavimą. Vaikinai tikrai seka, kada kokios parduotuvės mažins kainas. Juk jiems vis ko nors reikia: tai naujo fotoaparato, tai kito televizoriaus. Lankykis ir tu tokių prekybos gigantų interneto puslapiuose, kad nepražiopsotum, kada pravartu užsukti į jų prekybos taškus.

Kavos parduotuvėlės prie biurų. Ypač tiks tos, kurios įsikūrusios šalia finansinių kompanijų – ten dirba daugiausia vyrai. O jiems per pietų pertraukas dažnai reikia kavos...

Treniruoklių salė po darbo. Apie 19 val., kai sporto salės būna labiausiai užimtos, vyrai čia kiloja svarmenis ir augina raumenis. Dar vienas pranašumas: tokių salių sienos dažniausiai būna veidrodinės, tad netyčia žvalgytis labai paprasta.

Tinklinio aikštelė savaitgalį. Tokią rasi prie Baltojo tilto Vilniuje ir kituose didesniuose miestuose. Nenusimink, jei tinklinis nepopuliarus tavo mieste – tiks ir krepšinio aikštelė ar futbolo stadionas. Atsitiktinai prisėsk ant suoliuko ir atsiversk įdomią knygą ar žurnalą. Būk budri – atmušk šalia tavęs skriejantį kamuolį sporto aistruoliams. Taip ne tik atkreipsi jų dėmesį, bet ir pelnysi simpatijas.

Žinai kitų vietų, kur galima sutikti vienišų vyrų? O gal sutikai savo mylimąjį netikėtoje vietoje? Pasidalink savo patirtimi komentarų skiltyje – mums įdomu, kur dar renkasi vyrai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją