COSMO skelbia: čia vyrų yra!

 (3)
Esi be poros? Siūlome neaplenkti šių vietų – ten šansai sutikti vaikiną išties nemenki!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Elektronikos parduotuvės per išpardavimą. Vaikinai tikrai seka, kada kokios parduotuvės mažins kainas. Juk jiems vis ko nors reikia: tai naujo fotoaparato, tai kito televizoriaus. Lankykis ir tu tokių prekybos gigantų interneto puslapiuose, kad nepražiopsotum, kada pravartu užsukti į jų prekybos taškus.

Kavos parduotuvėlės prie biurų. Ypač tiks tos, kurios įsikūrusios šalia finansinių kompanijų – ten dirba daugiausia vyrai. O jiems per pietų pertraukas dažnai reikia kavos...

Treniruoklių salė po darbo. Apie 19 val., kai sporto salės būna labiausiai užimtos, vyrai čia kiloja svarmenis ir augina raumenis. Dar vienas pranašumas: tokių salių sienos dažniausiai būna veidrodinės, tad netyčia žvalgytis labai paprasta.

Tinklinio aikštelė savaitgalį. Tokią rasi prie Baltojo tilto Vilniuje ir kituose didesniuose miestuose. Nenusimink, jei tinklinis nepopuliarus tavo mieste – tiks ir krepšinio aikštelė ar futbolo stadionas. Atsitiktinai prisėsk ant suoliuko ir atsiversk įdomią knygą ar žurnalą. Būk budri – atmušk šalia tavęs skriejantį kamuolį sporto aistruoliams. Taip ne tik atkreipsi jų dėmesį, bet ir pelnysi simpatijas.

Žinai kitų vietų, kur galima sutikti vienišų vyrų? O gal sutikai savo mylimąjį netikėtoje vietoje? Pasidalink savo patirtimi komentarų skiltyje – mums įdomu, kur dar renkasi vyrai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.