COSMO skelbia: čia vyrų yra!

 (3)
Esi be poros? Siūlome neaplenkti šių vietų – ten šansai sutikti vaikiną išties nemenki!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Elektronikos parduotuvės per išpardavimą. Vaikinai tikrai seka, kada kokios parduotuvės mažins kainas. Juk jiems vis ko nors reikia: tai naujo fotoaparato, tai kito televizoriaus. Lankykis ir tu tokių prekybos gigantų interneto puslapiuose, kad nepražiopsotum, kada pravartu užsukti į jų prekybos taškus.

Kavos parduotuvėlės prie biurų. Ypač tiks tos, kurios įsikūrusios šalia finansinių kompanijų – ten dirba daugiausia vyrai. O jiems per pietų pertraukas dažnai reikia kavos...

Treniruoklių salė po darbo. Apie 19 val., kai sporto salės būna labiausiai užimtos, vyrai čia kiloja svarmenis ir augina raumenis. Dar vienas pranašumas: tokių salių sienos dažniausiai būna veidrodinės, tad netyčia žvalgytis labai paprasta.

Tinklinio aikštelė savaitgalį. Tokią rasi prie Baltojo tilto Vilniuje ir kituose didesniuose miestuose. Nenusimink, jei tinklinis nepopuliarus tavo mieste – tiks ir krepšinio aikštelė ar futbolo stadionas. Atsitiktinai prisėsk ant suoliuko ir atsiversk įdomią knygą ar žurnalą. Būk budri – atmušk šalia tavęs skriejantį kamuolį sporto aistruoliams. Taip ne tik atkreipsi jų dėmesį, bet ir pelnysi simpatijas.

Žinai kitų vietų, kur galima sutikti vienišų vyrų? O gal sutikai savo mylimąjį netikėtoje vietoje? Pasidalink savo patirtimi komentarų skiltyje – mums įdomu, kur dar renkasi vyrai!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.