Buvęs mylimasis žlugdo tavo reputaciją. Kaip apsiginti?

 (23)
Dainininkas Ray J, prieš gerus šešerius metus susitikinėjęs su Kim Kardashian, pernai ėmė ir išleido apie ją dainą “Aš ją padariau pirmas”, net albumo viršelį papuošė Kim nuotrauka. Jau dainos pavadinimas verčia iš koto, o štai ir kelios jos eilutės: “Padariau ją iš šiaurės/ Nuleidau jos galvą žemyn į pietus/ Dabar, kai aš baigiau/ Ji atiteko ponui Westui (Kim sužadėtiniui Kanye Westui – red. past.)”.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tu jį labai mylėjai. Paskui nebemylėjai. Metei ir sudaužei jam širdį. Išsilaižęs žaizdas, jis neliko skolingas – paskleidė apie tave tokį gandų, nebūtų istorijų kokteilį, kad netrukus pasijutai iki kaklo nugrimzdusi į mėšlą.

Gali elgtis kaip Taylor Swift. Ji apie kiekvieną savo buvusį sukuria po tooookią dainą, kad jiems lieka tik raudonuoti ir teisintis. Pavyzdžiui, Johnas Mayeris, išgirdęs dainą apie save “Dear John” (“Brangusis Johnai”), nebeištvėrė: “Ji mane pažeimino!” – ir sukūrė... atsakomąją dainą. Aišku, ne pačiais gražiausiais žodžiais.

Gali pasielgti ir kaip Rita Ora. Ji per tviterį įsivėlė į viešą santykių aiškinimąsi su eksu Robu Kardashianu (ir kas tai giminei ne taip?).

Arba gali praryti nuoskaudą kaip Katy Perry ir gyventi toliau. Kai jos eksas Russelas Brandas pradėjo visiems taukšti, esą jų santuoka tapo pasmerkta nuo tos akimirkos, kai jis nulipo nuo dramblio, kuriuo jojo prie altoriaus, be to, mylėdamasis su žmona jis kaskart vietoj jos įsivaizduodavęs kokią nors kitą, Katy ėmė dažytis plaukus vis keistesnėmis spalvomis, stulbinti įžūliais apdarais, užsisklęsdavo su draugais, tėvais ir net močiute, bet galop liko ta, kuria visi žavisi.

Be abejo, siaučiant emocijoms labai sunku suprasti, kokia ta tavo reakcija į negarbingą buvusiojo elgesį – normali ar nelabai. Tad paprašėme tai įvertinti santykių ekspertę Samanthą Jayne – nagi, pasitikrink, kaip reaguotum į tam tikras situacijas, ir pažiūrėk, ką apie tai mano specialistė.

Netyčia susitinki su geriausiu ekso draugu. Šis, užuot maloniai pasisveikinęs, elgiasi itin atžagariai, šiurkščiai. Tavo reakcija:

a) sukandusi dantis išlieki mandagi ir pasistengi kuo greičiau atsisveikinti;
b) nepabūgsti atvirai su juo pasikalbėti apie skyrybas – nenori, kad jam liktų kokių neaiškumų ar neigiamų jausmų tavo atžvilgiu;
c) liepi perduoti buvusiajam kokią nors ne itin cenzūrinę ir ne itin mandagią žinutę.

Samantha pataria
Būk mandagi, maloni, o jei turi ką pasakyti apie skyrybas, kalbėk faktais. Nemaišyk ekso su purvais – tavo žodžiai jį tikrai pasieks, ir kvailės vietoje atsidursi tu. Net jei labai blogai jaustumeisi, nereikia pasirodyti dramų gerbėja.

Ką tik pamatei nelabai malonią žinutę ekso feisbuko sienoje ir puikiai žinai: tai – apie tave. Tavo reakcija:

a) išmeti eksą iš draugų ir nebekreipi į jį dėmesio. Nenori būti įtraukta į jokias nesąmones;
b) skubiai susisieki su jūsų bendrais draugais ir papasakoji savąją tiesą, tada apskundi eksą feisbuko administracijai – tegul Markas Zuckerbergas įsikiša ir išsprendžia jūsų santykių problemas;
c) nieko nelaukusi pakomentuoji jo žinutę: “Ei, idiote, nustok apie mane skleisti niekus. Nejau mama nemokė tavęs mandagumo?”

Samantha pataria
Pamėgink atsiriboti ir duok buvusiajam laiko išsigydyti žaizdas – jis pyksta ir jam skauda. Gali būti, jog vėliau atsitokės ir atsiprašys. Nevelk į visa tai draugų ar feisbuko administracijos. Geriau nustok čia lankiusis, susirask malonesnės veiklos.

Geriausia draugė įspėja, kad tavo buvusysis skleidžia gandus, neva tu esanti palaido elgesio mergina, nevengusi šokti į kitų lovas net ir būdama su juo. Tavo reakcija:

a) susisieki su kitomis draugėmis bei draugais ir bandai gelbėti savo reputaciją;
b) paskambini eksui ir atvirai iškloji, ką manai apie tokį jo elgesį. Tiesa, kalbi kuo ramesniu tonu;
c) nusiunti jam piktą žinutę arba palieki įrašą jo feisbuko sienoje: “Eik ******, subingalvi!”

Samantha pataria
Geriausia būtų susisiekti su buvusiuoju ir ramiai paklausti, kodėl jis prikalbėjo apie tave tokių bjaurasčių. Blogiausia, ką gali padaryti, – viešai jį provokuoti. Tai tolygu mojuoti įsiutusiam buliui raudonu skuduru prieš pat nosį. Juk kadaise mylėjai šį vyrą – nereikia kitų velti į jūsų ginčą. Argi trokšti psichės reputacijos?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.