Balsuok: kurie vyriški apatiniai gražiausi?

 (16)
Manai, vyrai pašėlo ir pradėjo vaikščioti vienais apatiniais? Visai ne. Jau penktus metus iš eilės viena britų drabužių kompanija vykdo labdaros akcijas, kuomet savanoriai su apatiniais išeina į gatves ir skatina šimtus žmonių aukoti savo kostiumus, marškinius, diržus ir batus tiems, kurie neturi pakankamai pinigų atitikti griežtų konservatyviosios Anglijos darbo aprangos standartų.
LEAD Technologies Inc. V1.01
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ir smagu, ir naudinga – neretai tokį reginį išvysi ir akis paganysi. Kol pas mus panašios akcijos nevyksta, gali tik spėlioti, kokiais apatiniais Lietuvos vyrai dengia savo turtus.

Sutik, apatinių drabužių mados keičiasi rečiau nei, tarkim, batų. Tačiau ir čia vyrauja tendencijos. Pateikiame naujausius vyriškių apatinių modelius, o tu išrink, kuriais iš jų papuoštum savo vaikiną: klasikiniais languotais šortukais ar visus privalumus išryškinančiomis aptemptomis kelnaitėmis? O gal dryžuotomis ar taškuotomis trumpikėmis? O gal... margintomis Pop Art piešiniais ar gėlėmis?


Nuotraukos – iš portalo asos.com

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.