Atsako COSMO karštuolis: kodėl vaikinai iš pradžių stebina galantiškumu, o vėliau - šiurkštumu? FOTO

 (8)
Atsako Martynas Kaškonas (25 m.), Vėžys, sporto klubo treneris (lengvoji atletika, atletinis rengimas), laisvalaikiu vis dėlto skiriantis dėmesio ne tik sportiniams malonumams ir besivadovaujantis principu: paklausk savęs, kuo nori būti, ir nustok nekęsti to, ko nesupranti.
Martynas Kaškonas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

- Laikai save džentelmenu nuo… iki? O gal tokių jau nebėra? Tavo nuomone, kodėl kai kurie vaikinai, santykių pradžioje stebinę galantiškumu, ilgainiui ima stulbinti šiurkštumu?

Džentelmeniškumas – subjektyvi sąvoka, tačiau kad ir kaip jį suvoktume, jis prasideda nuo durų atidarymo, vietos moteriai užleidimo, padėjimo jai tam tikromis situacijomis. Manyčiau, aš esu džentelmeniškas.

Jei kalbėtume apie santykius, visų pradžia yra galantiška, šilta, intriguojanti, stebinanti, bet laikui bėgant tai aprimsta. Nes žmogus – toks jau padaras: visi tie vadinamieji geri dalykai, geri norai susilpnėja arba tiesiog pereina į kitą būseną, kuri gali baigtis ir skyrybomis.

- Santykiai per atstumą gali atlaikyti svetimus kerus? Kam sunkiau jiems atsispirti – vyrui ar moteriai?

Gali atlaikyti, jeigu sieja tikri jausmai, kurie yra aukščiau visko – aukščiau pagundos, aistros, noro, smalsumo, malonumo... Tiek vyrai, tiek moterys yra vienodi ir skirtingi, tad 50:50.

- Po kiek laiko vaikinas ima tikėtis, kad nebeturės būti tas, kuris visada prašo pirmas?

Jis tikisi nuo pat pirmos žinutės, nuo pat pirmo pasimatymo.

- Celiulitas, strijos, randeliai – tai išties dideli merginos trūkumai?

Trūkumas trūkumui nelygu, bet kaip save myli, taip ir atrodai.

- Tavo svajonių merginos portretas.

Jų daug ir jie skirtingi – keičiasi keičiantis amžiui, patirčiai.

Daugiau Martyno atsakymų rasi, o ir patį BE marškinėlių pamatysi naujame žurnalo COSMOPOLITAN numeryje, kuris prekyboje pasirodys jau netrukus!

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.