Atsako COSMO karštuolis: kaip susigrąžinti buvusį mylimąjį?

 (2)
Atsako Arvydas Samalius, 33 metų skrupulingosios Mergelės atstovas, indie stiliaus baro savininkas, besidomintis politika, sportu ir besilaikantis principo: “Viskas yra kur kas paprasčiau”!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

- Pirmasis (ir merginai dažnai pro akis praslystantis) požymis, kad vaikino susidomėjimas ja jau nuslopęs arba mintis jau gali būti užėmusi kita.

Kai jauti, kad jis nieko nebenori su tavimi veikti, kad jam nebėra įdomu, – tai pirmieji ženklai.

- Bendraujame porą mėnesių, bet jis dar lankosi svetainėje pazintys.lt. Sako, ten nieko rimta, tik šiaip smalsu, tačiau tai jau pradėjo erzinti ir kelti nepasitikėjimą. Klausiau, ar tarp mūsų viskas gerai, jei kas netinka, galime santykius nutraukti. Atsakė, kad viskas gerai. Tai kokiu tikslu jis bendrauja su kitomis? Jaučiuosi, tarsi ieškotų kitos...

Pirma ir pagrindinė visaverčių santykių sąlyga – pasitikėjimas. Jei tu juo pasitiki ir jis tau sugeba argumentuotai paaiškinti, kodėl ten lankosi, tai neturėtų būti problema. Bet 99 procentais atvejų, jei vaikinas rimtai žiūri į santykius, jam natūraliai turėtų dingti noras ten lankytis. Kalbu iš patirties.

- Jei nori susigrąžinti buvusįjį po kelerių metų, kaip tai padaryti?

Nieko nereikia stengtis susigrąžinti. Gyvenk dėl savęs, mylėk save, būk laiminga, stenkis tobulėti, auk kaip žmogus. Kai tau pavyks paaugti, suprasi, kad nieko gero tas buvusysis – esamas kur kas geresnis.

- Kodėl vaikinai nėra iki galo atviri? Štai bendravo ir dingo nė nepaaiškinęs, kodėl.

Čia gal ne vien vaikinų – apskritai visų žmonių problema. Taip elgiasi ir merginos, ir vaikinai – priklausomai nuo savo auklėjimo, etikos normų, socialinių įgūdžių. Tavo atveju tiesiog patarčiau manyti, kad kalta ne tu: tu – laimėtoja, nes jis tavęs nevertas.

- Kodėl kai kuriems vaikinams nepatinka, kai mergina užsiima kovos menais ar vyriškais darbais?

Tikriausiai čia veikia vyrų kompleksai. Vis dėlto protingiems vaikinams tai tikrai netrukdo. Protingi vaikinai mėgsta protingas merginas ir nesvarbu, kuo jos užsiima.

- Draugauju su vaikinu jau penkis mėnesius. Mūsų meilė – per atstumą: aš gyvenu Lietuvoje, jis – Vokietijoje. Ketiname vasarą susitikti. Bet bijau dėl mūsų pirmojo bučinio. Kas turėtų žengti pirmąjį žingsnį – man jį pirmai pabučiuoti ar laukti jo bučinio?

Turbūt pati pastebėjai: geriausi vakarėliai, kelionės, apskritai laikas būna tada, kai neplanuoji. Pasikliauk spontaniškumu.

Parašyk, kokį straipsnį norėtum perskaityti COSMO portale ir laimėk 3 mėnesių COSMO žurnalo prenumeratą!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.