Atsako COSMO karštuolis: ar vaikinui lengva pamiršti ilgai mylėtą merginą?

Atsako Mantvydas Lenkas, 23 metų Jautis, visuomenės sveikatos specialistas, mėgstantis sportą, keliones, gamtą, bendrauti ir besilaikantis tokio gyvenimo moto: “Kurk save iš to, ką randi, nes jei ilgai ieškosi, iš ko kurti, – visai nesukursi”.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vaikinas sako: “Nežinau, ar galėsiu tave mylėti, bet man su tavimi gera, esu laimingas su tavimi”. Mes draugaujame pusę metų – nejau ta meilė dar neatėjo? O gal taip greitai išblėso visi jausmai? Kas čia ir kodėl vyksta?

Jis sako, kad jam su tavimi gera. O tau su juo? Jeigu jums kartu gera, neišgyvenk smarkiai, tu jam tikrai svarbi. Būtų gerai jo paklausti, kodėl jis tavęs negalės mylėti. Kai žinosi priežastį, viskas bus aišku, galėsite tą priežastį kartu pašalinti. Svarbiausia – būkite atviri vienas kitam, dažnai kalbėkitės ir išsiaiškinkite vienas kito lūkesčius bei ateities svajones.

Vaikinui lengva pamiršti ilgai mylėtą merginą?

Gali būti lengva, gali būti ir sunku. Tai jau priklauso nuo vaikino ir nuo santykių, kurie jį siejo su mergina. Svarbiausia, kad vaikinui nebūtų suteikta tuščių vilčių ir jis aiškiai tai žinotų, tada jau tikrai daug lengviau susitvarkyti su savo jausmais ir pamiršti. Jei nerimauji, kad tavo vakinas negali pamiršti savo buvusios, žinok: jeigu jis dabar su tavimi, esi jam aukso vertės priežastis pamiršti senus santykius.

Kaip reaguotum, jei mergina netikėtai leistų suprasti, ką tau jaučia, nors jūs, regis, minčių apie rimtesnius santykius nė nepuoselėjote?

Jei tie jausmai būtų daugiau nei draugiški ir jeigu jai jausčiau tokius pat šiltus jausmus kaip ji man, reaguočiau labai šiltai ir teigiamai.

Daugiau Mantvydo atsakymų rasi, o ir patį BE marškinėlių pamatysi naujame žurnalo COSMOPOLITAN numeryje, kuris prekyboje pasirodys jau netrukus!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (1)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.