Atrask karštuosius jo taškus

 (10)
Tikėti horoskopu ar ne – rinktis tik tau. Tačiau tai, kad Zodiako ženklai turi tam tikrų išskirtinių charakterio ypatybių – faktas. Ar nori sužinoti, kas labiausiai įkaitintų taviškį?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinai lovoje jaučiasi tarsi kovos lauke: atkaklūs ir užsispyrę, jie nusiteikę tik pergalei. Banalus ginčas jiems gali būti geriausia paskata seksualiniams malonumams patenkinti. Avinai sąmoningai kaitina atmosferą tam, kad lovoje patirtų galingą iškrovą. Šio ženklo jautriausios vietos – ausys ir galva, tad glamonėjant jas, partnerį galima nuvesti iki ekstazės.

Jaučiai – labai jautrios būtybės. Mylėtis mėgsta neskubėdami su ilga preliudija. Jei brangini jaučio draugiją, skirk jam daug laiko. Lūpos, nosis, kaklas – tai erogeninės šio zodiako atstovo sritys ir jam labai patinka, kai jos glamonėjamos. O didžiausią palaimą mylimajam gali suteikti, padovanodama masažą.

Smalsieji Dvyniai labai mėgsta įvairovę, juos domina viskas, kas nauja, todėl nesistebėk, jei iš vyriškio gausi pasiūlymą paeksperimentuoti ir lovoje. Sutik su juo ir tikrai nepasigailėsi, o ypač, jei skirsi laiko preliudijai ir „užvesi“ savo partnerį, bučiuodama jo rankas ir krūtinę. Šios glamonės suteiks jam aukščiausią palaimą.

Vėžiai jautrūs ir pažeidžiami. Šnekėk kuo daugiau švelnių žodžių, nes jiems tai gyvybiškai svarbu. Sukurk savo vyriškiui romantišką aplinką: vakarienė žvakių šviesoje, atpalaiduojanti vonia su aromatiniais aliejais, gilūs bučiniai su užlaikymu… Maksimalų malonumą partneris pajus, jei glamonėsi jo krūtinę ir spenelius. Ši Vėžių kūno vieta ypatingai jautri. Už visa tai jis atsidėkos tau švelnumu ir dėmesingumu lovoje.

Valdingiesiems Liūtams patinka, kai jiems skiriama daug dėmesio. Jie nemėgsta nutylėjimų, tad iš karto išsako savo pageidavimus lovoje. Didelį pasitenkinimą jaučia, kai jiems kaso, glamonėja nugarą, būtent iš to galima atpažinti jo katiniškąją prigimtį. O jei dar glamonių metu jį lengvai pakandžiosi, tavo plėšrūnas pames galvą iš pasitenkinimo.

Mergelės jaučia malonumą, kai bučiuojamas jų veidas. Tačiau prie šios savo kūno vietos jis prisileidžia tik tikrai tos garbės nusipelniusias. Jis pakankamai lengvai atsispiria gundymams ir pradžioje būna pakankamai šaltas. Jei tau pavyks ištirpdyti jo išorinį šaltumą, būsi maloniai nustebinta, po šiuo apvalkalu atradusi ugningą ir aistringą asmenybę.

Svarstyklės myli akimis, todėl tavo vyriškis bus laimingas, jei sušoksi jam striptizą. Jis linkęs į prabangą visame kame, tad ir lovoje siekia, kad viskas būtų aukštame lygyje: gero vyno butelis, šilkinė patalynė – puiki pradžia meilės žaidimams. Meilūs bučiniai juosmens srityje ir žemiau jos suteiks jam aukščiausio lygio pasitenkinimą.

Skorpionai linkę į fantazijas, tad ir tu, norėdama suteikti jam malonumą, teurėsi pasitelkti visą savo išmonę. Pats jis niekada nepasakys, kad jo erogeninė zona – viskas kas žemiau juostos. Pademonstruok savo vaizduotę, kartu pažiūrėkite erotinį filmą. Skorpionas netruks panorėti viską, ką matė ekrane, įgyvendinti čia ir dabar.

Šauliams suteiksi nepakartojamo malonumo, glostydama jo vidinę šlaunų pusę. Bus dar geriau jeigu tam panaudosi ir kosmetinį aliejuką. Švelnius judesius kaitaliok su kiek stipresniais, o paįvairinus dar ir bučiniais, rezultato ilgai laukti neteks, greičiausiai masažas taip ir liks nepabaigtas …

Ožiaragiai gana nepatiklūs, prieš atsiduriant su moterimi lovoje, jiems svarbu įsitikinti, ar ji tikrai verta pasitikėjimo. Santykiuose su Ožiaragiu venk skubos. Sujaudinti jį galima glostant nugarą, sėdmenis, bučiuojant ir lengvai pakandžiojant pirštus. Atsidėkodamas tavo vyriškis parodys koks jis jautrus ir švelnus meilužis.

Vandenis apdovanotas nevaržoma fantazija, kaip tikras „oro“ atstovas, glamonių pageidauja vandenyje. Švelniai paglostyk jo pėdas, liežuviu lyžtelk skruostą ir tavo partneris kaip mat atsilieps į glamones ir mainais suteiks tau daugybę malonių potyrių.

Žuvys laikomi pačiais švelniausiais ir nenuilstančiais meilužiais. Svarbiausia – nugalėti jo kuklumą ir drovumą, o tada jis atskleis visus savo gabumus lovoje. Ypatingai tavo partneris jausis dėkingas už kojų masažą, švelnų nugaros ir juosmens sričių glamonėjimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją