Atkreipk dėmesį: požymiai, kad jis neketina tavęs vesti

 (11)
Mintyse jau kuri vestuvių scenarijų ir planuoji laimingą ateitį kartu su juo, nors išsvajotosios frazės „Ar tekėsi už manęs“ dar net neišgirdai? Neužsisvajok per daug: štai keli požymiai, kad jo scenarijuje vestuvės neįrašytos.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Raudonas signalas – pavojinga riba

* Visos jo buvusios – beprotės, kvailos ir t.t. Visos blogos, tik jis vienas geras? Taip nebūna! Greičiausiai, čia jis nemoka kurti santykių, o po skyrybų nesigėdija drabstytis purvais. Norisi paklausti: o ką gi tu su jomis veikei, jeigu jos tokios jau niekam tikusios?
* Tu jo draugų kompanijoje – retas svečias. Jeigu jo draugai tavęs nepamėgo ir nepriėmė į savo ratelį, o jis net nepasistengė kažkokiu būdu rasti kompromiso ir savo laisvalaikį dalina į dvi dalis: namuose – tu, ten – draugai, vadinasi nieko gero iš to nebus. Tenka pripažinti, kad vyrams draugų nuomonė yra labai svarbi. O ir pati įsivaizduoji, kad tokia situacija tęsis visą gyvenimą? Jis nori susitikti su draugais, o tu lieki namuose arba ieškai kitų pramogų, nes jo draugai – ne tavo draugai.
* Jis nuolatos ieško priekabių, pyksta dėl menkniekių, kaltina dėl visko tave. Sakysi, na ir kas, gal jo toks charakteris? Nė velnio... Kai tu myli žmogų, bent jau santykių pradžioje tikrai pastebi daugiau gerų, nei blogų dalykų. Jeigu jis tave pastoviai kritikuoja – būk atsargi, nes greičiausiai nesi jam tokia jau svarbi.
* Tu nepatinki jo mamai, o jis – tikras mamyčiukas. Deja, bet mamyčiukai prieš daromą spaudimą retai kada atsilaiko. Vieną kartą mamytė pasakys, kad tu jai nepatinki, antrą kartą pasakys, o trečią, žiūrėk, ir jis pats pradės dvejoti bei svarstyti: gal tikrai ji ne man? Kitas dalykas, jeigu jis visai ne mamyčiukas, o tvirtas, savo nuomonę turintis vyras, kuris gyvena nepriklausomą gyvenimą.

Geltonas signalas – įspėjimas

* Jūs kartu daugiau nei dvejus metus, o kalbų apie vedybas negirdėti. Anot statistikos, vyrai pasiperša maždaug po 22 mėnesių draugystės. Jei taip nenutiko – tikimybė sulaukti pasiūlymo tekėti su kiekviena diena mažėja.
* Jus sieja tik seksas. Reta mergina drįstu pati sau tai pripažinti, bet pagalvok: ką jūs veikiate laisvalaikiu? Susitinkate, pasimylite ir skirstotės? Mylėtis – gerai, bet seksas – tai ne santykių pagrindas ir tikrai ne priežastis vedyboms. O kur susitikimai su bendrais draugais, išvykos į gamtą, kelionės... Nepamiršk, kad aistra kažkada išblės, o kas tuomet bus jūsų santykių varikliukas?
* Jo elgesys labai permainingas. Vieną dieną jis siunčia tau šimtus žinučių ir kartoja, kaip myli, o kitą dieną elgiasi šaltai, tarsi tarp jūsų išvis nieko nevyktų. Panašu, kad ir be tavęs jis turi kam skirti dėmesį, o tu – tik dar viena pramoga.

Mes nesakome, kad visi šie požymiai tikrai reiškia, kad apie vedybas gali net nesvajoti. Bet nebijok į jo elgesį pažvelgti iš šalies, kad po kelerių kartu praleistų metų nereikėtų sakyti: „Ir kaip aš anksčiau nepastebėjau...“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.