Apklausa: kokio tipo vyrai tave labiausiai erzina?

 (4)
„Negaliu pakęsti amžinų teisuolių, negirdinčių nei svetimos nuomonės, nei konkrečių faktų, paneigiančių jų nuomonę. Kelios valandos su tokiu vyru gali įsiminti labai ilgam ir tikrai ne iš gerosios pusės “ – skundžiasi Laura. Tikriausiai ir tau teko sutikti vyrukų, kurių elgesys tiesiog atstumia. Taigi klausiame: kokio tipo vyrai tave labiausiai erzina?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1 tipas: Mamytės sūnelis. Kai suskamba jo telefonas, gali būti beveik tikra, kad skambina ne kas kitas, o jo mama. Iškilus menkiausiai problemai pirmoji į pagalbą skuba taip pat mamytė. Ir aplamai, atrodo, kad be mamos žinios – nė žingsnio!

2 tipas: Ponas pagyrūnas. Jis – visų galų meistras: darbe jam tiesiog nėra lygių, šalia jo – tik gražiausios merginos, viskas, ką jis nusiperka – aukščiausios kokybės. Ir visai nesvarbu ar tai tiesa, svarbiausia – jis nepraleis progos apie tai garsiai pasigirti.

3 tipas: Veidrodžio vergas. Jei ryte per ilgai užtruksi vonioje, namuose gali kilti tikra panika, juk šiam vaikinui reikia bent 15 minučių tobulai šukuosenai, o kur dar visos odos lepinimo procedūros... Jis negali praeiti pro veidrodį, bent akies krašteliu į save nepažvelgęs. Tiesiog tobulas narcizas!

4 tipas: Griežtasis viršininkas. Tau jis bando vadovauti taip, lyg būtum jo pavaldinė. Daryk tai, nedaryk ano... Jis – didžiausias autoritetas, kurio nuomonės tiesiog privalai paisyti.

5 tipas: Ponaitis paklusnusis. Kaip pasakysi – taip ir bus. Atrodo, kad jis neturi savo nuomonės arba bijo ją išsakyti, todėl visais klausimais tau nusileidžia.

6 tipas: Nenuilstantis Kazanova. Kad ir kokia nuostabi būtum, jis nepavargsta dairytis į kitas. Flirtas jam – tarsi gyvybiškai svarbus eliksyras, be kurio gyvenimas netektų prasmės.

7 tipas: Kritikas. Net ir geriausiuose dalykuose jis nuolatos įžvelgia negatyviąją pusę ir tiesiog negali susilaikyti nuo kritikos. Visi sako, kad nauja tavo suknelė tiesiog nuostabi? Užtai kritikas tikrai ras prie ko prisikabinti!

8 tipas: Jautruolis. Vyrai neverkia? Tik ne šis! Jis pergyvena dėl menkiausių smulkmenų, o tavo gležni pečiai jam tampa tvirčiausia atrama sunkiomis (bent jau jam taip atrodo) minutėmis. Tik tie sunkumai užklumpa labai dažnai.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.