Apie vyrišką pasididžiavimą trumpai ir tik skaičiukais

 (66)
Stebuklingų galių turintis vyriškas žaisliukas, keičiantis savo dydį ir formą, priklausomai nuo jį supančios aplinkos ir aplinkybių, veikiamas amžinojo variklio – jausmų. Kas? Šį kartą apie jį konkrečiai ir aiškiai, tik skaičiukais!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Verti dėmesio“ dydžiai

* moksliškai įrodyta, kad vidutinio statistinio vyro falo dydis ramybės būsenoje siekia nuo penkių iki dešimties centimetrų;

* erekcijos būsenoje - nuo keturiolikos iki šešiolikos centimetrų;

* ilgio skirtumas ramybės būklėje ir erekcijos metu: trumpas penis dažnai pailgėja kur kas daugiau nei ilgas.

„Verta dėmesio“ statistika

* 19% vyrų lytinio organo ilgis siekia nuo 16 iki 18 cm.;

* 29% pasaulio vyrų falo ilgis svyruoja nuo 14 iki 16 cm, kas laikoma norma;

* 21% šis organas yra nuo 12 iki 14 сm;

* 9% vyriškasis pasididžiavimas nuo 10 iki 12. Tokio dydžio falų savininkai dažniausiai būna kilę iš Azijos: kiniečiai, japonai, korėjiečiai;

* 4% vyrų – nuo 8 iki 10 сm;

* 2% – nuo 6 iki 8 сm;

* Ir tik 1% turinčių mažesnį nei 6 сm falą.

„Vertos dėmesio“ išimtys

* 11% vyrų falas siekia nuo 18 iki 20 сm.

* 3% dydvyrių gali sužavėti moterį 20-22 сm peniu;

* 1% turi ilgesnį nei 22 сm falą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.