Apie ką vyrai galvoja po sekso?

 (15)
Seksologai tvirtina, kad vyrai greičiau įsitraukia į seksą ir taip pat greitai iš jo „išeina“. Kitaip tariant tos tau taip reikalingos preliudijos ir glamonių po aistringos nakties, vyrukui nelabai reikia. Negana to, po sekso jis būna tarsi lunatikas!
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vidutiniam statistiniam vyrui sekso poveikis prilygsta stipriems migdomiesiems vaistams. Po jo jam norisi tuojau pat nerti į pagalvę ir užmigti. Kitas jo globalinės reikšmės troškimas – sočiai pavalgyti, todėl jeigu jis apie ką nors ir galvoja po sekso, tai tik kokiu eiliškumu patenkinti šiuos du malonumus.

Toks elgesys paaiškinamas dideliu energijos išeikvojimu (juk vyrai sekso metu išeikvoja jėgas, kai tuo tarpu mes – kaupiame). Būtų visai neblogai, jei atokvėpio metu mylimajam pasakysi koks jis buvo puikus ir kad lovoje jis tiesiog neprilygstamas. Tačiau svarbiausia neuždavinėti jam jokių klausimų, ypač tokių, kaip „Ar tu mane myli?“, „Kada mes važiuosime pas mano mamą?“, „Ar galėtum nupirkti man tą rankinuką iš naujausios kolekcijos?“.

Jeigu tau pavyks įtikinti mylimąjį, kad jis – šiuolaikinio Apolono ir sekso dievo reinkarnacija, tuomet jau galima užsiminti ir apie rankinuką. Beje, pagal statistiką 80 proc. vyrų po žodžių „tu – pats geriausias“ svajoja apie atpalaiduojančio masažo seansą.

Psichologai primygtinai pataria neaptarinėti rimtų problemų, neatsukti partneriui nugaros, tuojau pat po sekso nešokti iš lovos, kaip ir neapsimesti miegančia. Tokios smulkmenos padeda išlaikyti ryšį ir apsaugo nuo nepasitenkinimų, nuoskaudų ir konfliktų. Psichologai taip pat pataria po intymaus bendravimo veidrodiniu principu atspindėti partnerio elgesį: jis užsnūdo, ir tu patogiai įsitaisyk jo glėbyje bei pagulėk prisimindama ką tik patirtus malonius pojūčius. Jis eina į dušą? Ir tu sek jam iš paskos, patrinsite vienas kitam nugaras.

Po trumpo snūstelėjimo tavo vaikinas jau gerokai nutolęs nuo ką tik patirtų meilės malonumų ir su didžiausiu malonumo susiranda televizoriaus pultelį arba pasineria į internetinį pasaulį? Nesijaudink. Juk tuo pat metu jam tikrai šmėsteli mintis: „O juk buvo nuostabu“.

Ką jis mėgsta po sekso – ramybę, maistą ir masažą.
Ko jis nemėgsta po sekso – jeigu partnerė tuoj pat išlipa iš lovos, trukdo jam miegoti, priekaištauja jam dėl nepakankamo švelnumo arba pradeda ilgą pokalbį, reikalaudama ir jo dalyvavimo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.