9 moterų savybės, dėl kurių vyrai jas veda

 (18)
Kodėl vienas merginas vyrai veda, o su kitomis padraugauja ir, regis, graži istorija ties tuo užsibaigia? Jei tai – tavo istorija, nepulk į paniką!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasirodo, kad vyrai tikrai neskuba pasipiršti: net 73% ištekėjusių moterų apklausoje prisipažino, kad darė spaudimą būsimiems vyrams! Žinoma, gali spausti kiek tik nori, bet išsvajotojo „Ar tekėsi už manęs?“ neišgirsi, jei nebūsi ta vienintelė – jo svajonių moteris, su kuria jis norėtų praleisti visą gyvenimą. Štai 9 psichologų įvardintos savybės, kurias nevedę vyrai norėtų matyti savo moteryje.

1. Ji nuoširdžiai myli ir nebijo to parodyti.

Dažnai vyrai apsimestinai atsainiai žiūri į jausmus, tačiau iš tiesų jiems to labai reikia. Jie, kaip ir mes, nori jaustis reikalingi. Ne už tai, kad kažką dėl tavęs daro, o tiesiog už tai, kad yra šalia. Ir kalbame ne apie nuolatinį murkimą, koks jis tau brangus... Per dažnai kartojami gražūs žodžiai praranda savo prasmę. Pakanka prieiti prie jo be jokios priežasties, pažiūrėti į akis ir pasakyti „Žinai, aš tave myliu“. Ir daugiau jokių įrodymų jam nereikės.

2. Sąmoningai ar nesąmoningai, bet ji verčia jį keistis į gerąją pusę.

Kitaip tariant, moters draugijoje vyrui norisi būti nors truputį geresniu, dėmesingesniu, paslaugesniu. Iš esmės – globėjišku ir rūpestingu. Vyru, kuris yra užuovėja savo moteriai. Deja, dažnai dabartinėms moterims tos užuovėjos nereikia. Mes taip įpratome viską daryti pačios, kad kartais sunku suprasti, kam mums iš viso vyrai reikalingi. Būk moteriška, leisk vyrui tavimi pasirūpinti. Patikėk, tai bus į naudą jums abiem.

3. Ji gerai sutaria su jo draugais ir šeima

Situacijos, kai tenka atsidurti tarp dviejų ugnių – jos ir savo artimiausių žmonių, nenorėtų nė vienas vyras. Ir dažniausiai tokie nesutarimai būna išsprendžiami ne merginos naudai... Jei tavo ir jo artimųjų interesai nesutampa, pasistenk neužsiblokuoti ir surasti kažkokių privalumų. Nepamiršk, šie žmonės jam labai svarbūs ir jis neprivalo atsisakyti jų kompanijos tik dėl to, kad tau jie nepatinka.

4. Ji nėra vaikštanti negatyvumo bomba

O kam patiktų, jeigu kažkas šalia nuolatos burbėtų? Ypatingai dėl smulkmenų. Gudrios moterys išlaukia tinkamo meto, kad galėtų aptarti tai, kas joms nepatinka. Gali sakyti, kad nėra ko čia laukti, kad reikia viską išsakyti tiesiai šviesiai. Bet ar tikrai? Įsivaizduok atvirkštinę situaciją: esi pavargusi, pasinėrusi į savo rūpesčius, o tavo vyrukas ateina bambėdamas, kad jam kas nors nepatinka. Vargu, ar pulsi jį guosti. Amerikiečių psichologas John Molloy, knygos „Kodėl vyrai veda vienas, o ne kitas moteris“ autorius atliko apklausą, kurioje sudalyvavę vyrai vieningai tvirtino, kad būsimos žmonos juos patraukė savo pozityvia nuotaika, energingumu ir geranoriškumu. Šios savybės neturėtų dingti ir vėlesniuose bendravimo etapuose.

5. Ji leidžia jam jaustis vyru, o pati yra moteris, ne mama

Apie tai, kad vyras turi jaustis vyrišku, jau kalbėjome 2 punkte. Bet yra dar vienas svarbus dalykas: kartais merginos taip įsijaučia į globėjišką elgesį, kad nejučia iš aistringų mylimųjų pavirsta rūpestingomis mamytėmis. Mamą jis jau turi. Vietoje to, kad šokinėtum aplink mylimąjį su pusryčiais ir kas vakarą lauktum su garuojančia vakariene, geriau nustebink seksualiais apatiniais ir netikėtu aistros proveržiu. Patikėk, jam tai paliks kur kas didesnį įspūdį. Bet ir vakarienė nepatrukdys!

6. Ji atsižvelgia į jo nuomonę

Šioje vietoje teks ieškoti aukso viduriuko: savo nuomonės neturinti ir paklusni mergina, tik linkčiojanti galva ir su viskuo sutinkanti jam tikrai nebus įdomi. Bet netiks ir ta, kuri nuolatos ginčijasi ir gina savo nuomonę net nesiklausydama, ką jis sako. Kiekvienas vyras jausis pakylėtas, jei bent retkarčiais išgirs „Taip, tu teisus“. Leisk jam suprasti, kad jo nuomonė ir jo patarimai tau labai svarbūs ir tu visuomet atsižvelgi į tai, ką jis sako, nors sprendimą ir priimi savarankiškai.

7. Ji tiesiog graži

Grožis – tai ne maža nosytė ar putlios lūpos. Tai moters sugebėjimas prisižiūrėti ir save pateikti.

8. Šalia jo moteris jaučiasi seksuali

Nors dauguma moterų galvoja, kad vyrai pirmiausia žiūri į seksualias pupytes, taip tikrai nėra. Na, gal ir žiūri, bet į žmonas nesirenka. Apklausus 3500 skirtingo amžiaus vyrus, kurie turėjo sužadėtines, tik iš 20% iš jų seksualią išvaizdą išskyrė kaip privalumą. O štai vidinis seksualumas, atsiskleidžiantis tik prieš savo vyrą – visai kas kita. To norėtų kiekvienas vyrukas!

9. Ji - išmintinga

Kad ir ką vyrai sakytų, tuščiagalvių kvailučių, kurios sugeba tik šypsotis, pritariamai linkčioti ir juoktis iš kvailų sąmojų, jie nemėgsta. Vyrams svarbu, kad jo moteris visada sugebėtų palaikyti pokalbį, o kai reikia, net ir pasiginčyti. Svajonių moteris - ta, su kuria gali eiti bet kur ir visuomet didžiuosiesi, kad šalia tavęs yra būtent ji.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.