9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus

 (20)
Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.
© Shutterstock nuotr.

1. SUSIKAUSTYMAS LOVOJE

Tikriausiai dauguma vyrų vieningai sutiktų, kad susikaustymui lovoje vietos nėra. Paprastai vyrai nori, kad mylimoji kasdienybėje būtų rūpestinga, o štai lovoje - nenuspėjama ir aistringa meilužė.

2. AIŠKINIMAS, KAIP REIKIA GYVENTI

Nuolatinis pamokslavimas, nesvarbu ar to klausosi vyras, ar moteris, nepatinka niekam. Verta bent kartais susilaikyti nuo komentarų ir tiesiog išklausyti kitą asmenį.

3. AUKŠTAS BALSAS

Vis dėlto aukštas balso tembras, primenantis spiegimą, taip pat atstumia didelę dalį vyriškos lyties atstovų.

4. ŽALINGI ĮPROČIAI

Dažnai vyrams rūkanti moteris atrodo atstumiančiai. Žinoma, išimčių būna, bet dažniausiai vyrai nenori, kad jų mylimosios peštų cigaretę po cigaretės. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie alkoholį. Jei mergina nemoka išgerti saikingai, ji teigiamo įspūdžio nepaliks.

5. PLEVĖSOS BŪDAS

Retą vyrą žavi vakarėliuose ant stalų šokančios ar gretimais svirduliuojančios merginos, per vakarą sugebančios išgerti tiek, kad vos tepastovi ant kojų. Nuolatinis šėlsmas naktiniuose klubuose ir buvimas neblaivia vakarėlio siela - kirvis tavo įvaizdžiui. Tokia mergina vyrams tinka tik vienos nakties nuotykiams, nes ją lengva gauti.

6. NEPASITIKĖJIMAS SAVIMI

Dalį žavesio moterys praranda nuolat kalbėdamos apie savo figūros trūkumus, kalorijas ir dietas. Vyrams nereikia žinoti, kad priaugai kelis kilogramus ir dabar laikysiesi kitokios mitybos. Jei nuolat akcentuosi vieną ar kitą savo išvaizdos trūkumą, nenustebk, kad galiausiai tai kris į akis ir vaikinui. Mylėk save, mokėk save pagirti, o tuomet sulauksi ir komplimentų iš jo.

7. NEMOKĖJIMAS PAJUOKAUTI

Humoro jausmo neturėjimas taip pat atstumia stipriosios lyties atstovus. Ne mažiau erzina ir tos, kurios nemoka pasijuokti iš savęs, nuolat įsižeidžia.

8. VULGARUMAS IR ETIKETO NEIŠMANYMAS

Vulgarumas gali atbaidyti net ir drąsiausią vyrą. Iššaukianti išorė (kurią kai kurios moterys vadina seksualumu), grubumas, agresyvus kalbėjimo tonas, nevaržomas elgesys ir, žinoma, keiksmažodžiai. Visa tai liks pastebėta blogąja prasme.

9. APSILEIDIMAS

Riebaluoti plaukai, apžėlusios kojos, rankos, pažastys, intymios vietelės, suglebęs kūnas, apkramtyti nagai, pajuodusios panagės, nevalyti dantys, prastas burnos ir kūno kvapas... Tęsti sąrašą galima ilgai. Taip, tokių moterų pasitaiko, o vyrai jas apeina iš tolo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (9)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.

Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi (2)

Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.

Kokio vyro trokšti iš tiesų? Šis testas atskleis viską (7)

Smalsiai skaitinėji, kokio Zodiako ženklo vyras tau tiktų abiausiai ar kokia lemtis įrašyta jūsų gimimo datose? Ne viską lemia žavigždės, juk iš tiesų tu, o ne kas kitas žino geriausiai, kokio vyro trokšti šalia.