9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus

 (20)
Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. SUSIKAUSTYMAS LOVOJE

Tikriausiai dauguma vyrų vieningai sutiktų, kad susikaustymui lovoje vietos nėra. Paprastai vyrai nori, kad mylimoji kasdienybėje būtų rūpestinga, o štai lovoje - nenuspėjama ir aistringa meilužė.

2. AIŠKINIMAS, KAIP REIKIA GYVENTI

Nuolatinis pamokslavimas, nesvarbu ar to klausosi vyras, ar moteris, nepatinka niekam. Verta bent kartais susilaikyti nuo komentarų ir tiesiog išklausyti kitą asmenį.

3. AUKŠTAS BALSAS

Vis dėlto aukštas balso tembras, primenantis spiegimą, taip pat atstumia didelę dalį vyriškos lyties atstovų.

4. ŽALINGI ĮPROČIAI

Dažnai vyrams rūkanti moteris atrodo atstumiančiai. Žinoma, išimčių būna, bet dažniausiai vyrai nenori, kad jų mylimosios peštų cigaretę po cigaretės. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie alkoholį. Jei mergina nemoka išgerti saikingai, ji teigiamo įspūdžio nepaliks.

5. PLEVĖSOS BŪDAS

Retą vyrą žavi vakarėliuose ant stalų šokančios ar gretimais svirduliuojančios merginos, per vakarą sugebančios išgerti tiek, kad vos tepastovi ant kojų. Nuolatinis šėlsmas naktiniuose klubuose ir buvimas neblaivia vakarėlio siela - kirvis tavo įvaizdžiui. Tokia mergina vyrams tinka tik vienos nakties nuotykiams, nes ją lengva gauti.

6. NEPASITIKĖJIMAS SAVIMI

Dalį žavesio moterys praranda nuolat kalbėdamos apie savo figūros trūkumus, kalorijas ir dietas. Vyrams nereikia žinoti, kad priaugai kelis kilogramus ir dabar laikysiesi kitokios mitybos. Jei nuolat akcentuosi vieną ar kitą savo išvaizdos trūkumą, nenustebk, kad galiausiai tai kris į akis ir vaikinui. Mylėk save, mokėk save pagirti, o tuomet sulauksi ir komplimentų iš jo.

7. NEMOKĖJIMAS PAJUOKAUTI

Humoro jausmo neturėjimas taip pat atstumia stipriosios lyties atstovus. Ne mažiau erzina ir tos, kurios nemoka pasijuokti iš savęs, nuolat įsižeidžia.

8. VULGARUMAS IR ETIKETO NEIŠMANYMAS

Vulgarumas gali atbaidyti net ir drąsiausią vyrą. Iššaukianti išorė (kurią kai kurios moterys vadina seksualumu), grubumas, agresyvus kalbėjimo tonas, nevaržomas elgesys ir, žinoma, keiksmažodžiai. Visa tai liks pastebėta blogąja prasme.

9. APSILEIDIMAS

Riebaluoti plaukai, apžėlusios kojos, rankos, pažastys, intymios vietelės, suglebęs kūnas, apkramtyti nagai, pajuodusios panagės, nevalyti dantys, prastas burnos ir kūno kvapas... Tęsti sąrašą galima ilgai. Taip, tokių moterų pasitaiko, o vyrai jas apeina iš tolo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.