9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai

 (10)
Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Vidutiniškai vyrų orgazmas trunka nuo 5 iki 30 sekundžių.

2. Pasirodo, kad vyrai, taip pat kaip ir moterys, gali mėgautis seksu, bet nepatirti jokio orgazmo. Ar jie kartais orgazmą imituoja? Taip.

3. Orgazmas ir ejakuliacija nėra vienalaikiai dalykai. Kartais kai kurių vyrų ejakuliacija įvyksta po orgazmo. Yra ir tokių, kurie teigia, kad patyrė orgazmą, tačiau ejakuliacija neįvyko.

4. Daugelis vyrų gali pasiekti kulminaciją masturbuodamiesi po 2 minučių arba dar anksčiau. Deja, vyrų orgazmai trunka kur kas trumpiau nei moterų.

5. Daugelio vyrų laikas nuo įsiskverbimo iki ejakuliacijos vidutiniškai trunka apie 7 minutes.

6. Kai kurie vyrai sugeba patirti daugkartinius orgazmus. Žinoma, jų nėra daugybė, tačiau apie 15 procentų vyrų gali patirti pasikartojančius orgazmus. Daugkartiniai orgazmai nėra tipiški, nes jie nesusiję su ejakuliacija.

7. Jei moteris po vienos sekso sesijos gali be poilsio tęsti meilės žaidimus, vyrams reikia pailsėti. Pertrauka paprastai turėtų trukti nuo kelių minučių iki... kelių valandų.

8. Pasak urologų, vyrų G taškas egzistuoja. Jis yra išangėje, nutolęs apie 5 cm jos viduje. Tai tarsi kaštono dydžio gumbelis.

9. Kurios vyro vietos yra jautriausios? Tai pavadėlis, esantis po varpos galvute, tarpvietės zona tarp sėklidžių ir išangės bei prostatos liauka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.