9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai

 (9)
Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.
© Shutterstock

1. Vidutiniškai vyrų orgazmas trunka nuo 5 iki 30 sekundžių.

2. Pasirodo, kad vyrai, taip pat kaip ir moterys, gali mėgautis seksu, bet nepatirti jokio orgazmo. Ar jie kartais orgazmą imituoja? Taip.

3. Orgazmas ir ejakuliacija nėra vienalaikiai dalykai. Kartais kai kurių vyrų ejakuliacija įvyksta po orgazmo. Yra ir tokių, kurie teigia, kad patyrė orgazmą, tačiau ejakuliacija neįvyko.

4. Daugelis vyrų gali pasiekti kulminaciją masturbuodamiesi po 2 minučių arba dar anksčiau. Deja, vyrų orgazmai trunka kur kas trumpiau nei moterų.

5. Daugelio vyrų laikas nuo įsiskverbimo iki ejakuliacijos vidutiniškai trunka apie 7 minutes.

6. Kai kurie vyrai sugeba patirti daugkartinius orgazmus. Žinoma, jų nėra daugybė, tačiau apie 15 procentų vyrų gali patirti pasikartojančius orgazmus. Daugkartiniai orgazmai nėra tipiški, nes jie nesusiję su ejakuliacija.

7. Jei moteris po vienos sekso sesijos gali be poilsio tęsti meilės žaidimus, vyrams reikia pailsėti. Pertrauka paprastai turėtų trukti nuo kelių minučių iki... kelių valandų.

8. Pasak urologų, vyrų G taškas egzistuoja. Jis yra išangėje, nutolęs apie 5 cm jos viduje. Tai tarsi kaštono dydžio gumbelis.

9. Kurios vyro vietos yra jautriausios? Tai pavadėlis, esantis po varpos galvute, tarpvietės zona tarp sėklidžių ir išangės bei prostatos liauka.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

9 faktai apie vyrų orgazmą, kurių dar nežinojai (9)

Manai, kad įdomybių yra tik apie moterų orgazmą? Anaiptol... Štai 9 dalykai, kurių apie vyrų orgazmą greičiausiai nė nežinojai.

9 merginų įpročiai, kurie atstumia vyrus (20)

Pasirodo, vieni populiariausių moters seksualumą atimačių dalykų yra antsvoris (čia kalbama ne apie kelis kilogramus, o apie nemenką antsvorį), taip pat negebėjimas sekso metu reikšti emocijų ir tiesiog gulėjimas it rastui. Dar vienas vyrus erzinantis dalykas - moterų pomėgis nuolatos kišti nosį ne į savo reikalus ir sakyti pastabas aplinkiniams.

Sužinok, ar tikrai esi jam svarbi (2)

Nesakome, kad vyrai – melagiai, bet būkime budrios ir atkreipkime dėmesį ne į tai, ką jie mums suokia, o ką dėl mūsų daro.

Kokio vyro trokšti iš tiesų? Šis testas atskleis viską (7)

Smalsiai skaitinėji, kokio Zodiako ženklo vyras tau tiktų abiausiai ar kokia lemtis įrašyta jūsų gimimo datose? Ne viską lemia žavigždės, juk iš tiesų tu, o ne kas kitas žino geriausiai, kokio vyro trokšti šalia.