8 moterų frazės, kurių vyrams geriau negirdėti...

 (16)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visi vyrai turėtų puikiai žinoti, kad tai, kas išsprūsta moteriai iš lūpų, toli gražu ne visada reiškia tą patį, ką ji turi omenyje. Štai keletas žodelių, skelbiančių „pavojų“.

1. „Penkios minutės!”
Ši frazė gali būti traktuojama dvejopai. Jeigu ją moteris ištarė ruošdamasi išeiti iš namų, tai „penkios minutės“ gali drąsiai prilygti pusvalandžiui. O štai jei tas penkias minutes davė tam, kad vyras pabaigtų žiūrėti pirmą varžybų kėlinį ir pradėtų tvarkyti namus, gali būti tikras, jog tai ir bus lygiai penkios minutės!

2. „Na ir puiku!“
Šiuos žodžius moterys paprastai ištaria pačioje ginčo pabaigoje – kuomet jos jaučiasi teisios ir nebenori tęsti pokalbio. Arba priešingai – kuomet pradeda suprasti, kad savo tiesos vis dėlto neįrodys, o prisipažinti klydus būtų... Hmm... Tiesiog nemalonu.

3. „Nieko neatsitiko“
O tai jau reiškia tylą prieš audrą. Tas „nieko“ akivaizdžiai kažką reiškia, taip kad būk budrus. Ginčai, kurie prasideda fraze „nieko neatsitiko“, paprastai baigiasi žodžiu „puiku“ (punktas 2).

4. „Na, na, tęsk“
Tai iššūkis, o ne leidimas. Taip kad jokiu būdu nesugalvok tęsti toliau.

5. Gilus, garsus atodūsis
Šis neverbalinis pareiškimas dažniausiai apskritai neatkreipia vyrų dėmesio, o veltui... Jei jau moteris neberanda žodžių, reiškia situacija iš tiesų rimta. Gilus atodūsis – tas pats kas frazė „Tu visiškas kvailys ir nesuprantu, kodėl apskritai gaištu laiką ginčams su tavimi“.

6. „Viskas gerai“
Tai vienas iš pavojingiausių pareiškimų, kurį tik gali išgirsti vyras iš moters lūpų. „Viskas gerai“ reiškia, kad moteris ima trumpą pertraukėlę tam, kad sugalvotų kada ir kokiu būdu tu turėsi susimokėti už savo klaidą.

7. „Nesvarbu”
Tai – grakštus moteriškas būdas pasiųsti vyrą ten, kur karaliai vaikšto pėsčiomis.

8. „Nereikia, aš ir pati galiu…“
Nė velnio ji negali! Na, gerai, gali, bet tikrai nenori! Dar vienas grasinantis pareiškimas, dažniausiai ištariamas tada, kai moteris jau kelis kartus būna paprašiusi vyro kažką padaryti (išnešti šiukšles, susirinkti savo išmėtytas kojines, įkalti vinį). Jei vėliau sugalvoti paklausti „Kas ne taip?“, nusiteik išgirsti 3 sąrašo punktą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.