57 sekso patarimai iš vyrų lūpų

 (49)
COSMO nuolatos rengia anonimines vyrukų apklausas, kad padėtų tau suprasti, ko gi tie vyrai nori ir apie ką jie slapčia svajoja. Šį kartą atrinkome įdomiausius vyrų paatviravimus apie tai, kas juos užveda lovoje. Tikimės, bent keletą idėjų galėsi išbandyti ir su savo mylimuoju.
mergina
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Pašnabždėk man: “Aš tooookia šlapia”, kai mažiausia to tikiuosi.

2. Bučiuodamasi pažaisk mano plaukais. Bent jau aš kraustausi iš proto, kai mergina sukdama liežuviu ratus mano burnoje tokius pat judesius atkartoja ir pirštais ant mano galvos odos.

3. Svaigstu, kai mergina švelniai braižo nagais man krūtinę ar kandžioja pečius. Tai — tarsi ženklas, kad ir aš galiu su ja būti ne toks švelnus kaip visada.

4. Kai mylimės Misionieriaus poza, uždėk savo kojas man ant pečių. Tada galėsiu įeiti į tave gerokai giliau.

5. Patinka, kai moteris parodo savo norą lėtai lėtai braukdama ranka per vidinę mano šlaunies pusę. Iš karto susijaudinu.

6. Draugė kartais maloniai nustebina mane pati ėmusis iniciatyvos. Lieka tik gulėti ir paklusti jos norams. Dar labiau kaitina tai, jog nežinau, ko ji užsimanys po sekundės.

7. Kai maudėmės su mergina duše, staiga ji nieko nesakiusi nusisuko, atsirėmė delnais į sieną ir be žodžių atkišo užpakaliuką. Koks vyras atsispirtų tokiam kvietimui.

8. Atsilošk ir parodyk, kaip nori, kad liesčiau tave ten.

9. Nepamiršk mano riešutėlių. Jiems patinka tavo liežuvis.

10. Kai esu tau tarp kojų, būk gera, pasakyk, ko nori. Tik ne daugiau kaip dviem žodžiais. Tarkim, stipriau ar dešiniau. Neaiškink sakiniais — tai sugadina visą nuotaiką.

11. Draugė išdejuoja mano vardą, kaskart man įeinant į ją pirmą kartą. Atrodo, kad visą dieną laukė tos akimirkos.

12. Gal ir keista, bet man patinka, kai mergina nenusisega liemenėlės. Turiu į ką įsikibti, kai mylimės Šuniukų poza.

13. Prieš pat man baigiant suspausk kojas. Tada baigsiu dar stipriau.

14. Geriausia, ką mergina gali pasakyti: “Koks jis didelis.” Ištark tai kaskart man į tave įeinant, ir aš padarysiu viską, kad tau būtų gera.

15. Paimk mano pirštą, aplaižyk jį ir perbrauk sau per spenelius, per krūtis. Pasakyk, kad neleisi man nieko daryti, kol pasinaudosi manimi tenkindama save.

16. Labai patinka, kai moteris atkartoja mano bučinius ir glamones. Visa tai tarsi tampa žaidimu, dėl kurio įtampa stiprėja, kol galop sprogsta...

17. Kartą mergina svečiuose skubiai nusitempė mane į tualetą greituko. Iki šiol prisimenu, kaip nerealu tai buvo.

18. Poza, kai mergina iš viršaus, vyrams patinka dėl dviejų priežasčių: pirma, mums nereikia nieko daryti, tik gulėti. Antra, galime gėrėtis šokinėjančiomis moters krūtimis. Palepinkite mus tokiais vaizdais dažniau!

19. Naujausias atradimas: kai mergina bučiuodamasi staiga liežuviu ima sukti ratus mano gomuriu. Aš apšalęs!

20. Seksualu, kai moteris vietoj pižamos dėvi mano marškinėlius. Dar seksualiau — kai vilki berankovius apatinius marškinėlius. Taip malonu iškirptėje matyti krūtis.

21. Mano mėgstamiausia poza: aš sėdžiu, o mergina joja ant manęs nusisukusi ir atsilošusi man ant krūtinės. Mes taip arti vienas kito, be to, galiu glamonėti visą jos kūną.

22. Dievinu, kai ji sukomanduoja judėti kuo greičiau ir giliau. Tokios bosės man patinka.

23. Pabučiuok man pilvą žemiau bambos. Švelnu, bet kartu — ir nešvanku. Iškart pagalvosiu: o ką gi man toookio darysi paskui?

24. Malonu, kai po visko mergina mane apkabina ir švelniai perbraukia nagais nuo kaklo iki pat užpakalio.

25. Glamonėdama mano varpą ranka suk ją į skirtingas puses, stipriau suspausdama ties pagrindu. Dėl to stiprėja orgazmas.

26. Būdama ant manęs, žmona kartais švelniai pabučiuoja man vokus. Tai taip švelnu.

27. Labiausiai patinka Šuniukų poza. Tik mergina turėtų būti pasilenkusi virš lovos. Tada man lengviau kontroliuoti ritmą ir kampą.

28. Daugelis moterų ne itin nori būti maloninamos kunilingu. Tačiau mano buvusioji leisdavo man tai daryti, kiek tik širdis geidžia. Fantastiška regėti, kaip moteris nuo tavo veiksmų kaifuoja.

29. Pasakyk man, ko nori, net jei tai — kas nors neįprasta. Vieną mano buvusiąją kaitindavo, kai sekso metu peštelėdavau jai plaukus.

30. Sekso metu vaikinas nori pakeisti pozą tikrai ne dėl to, kad jam norisi eksperimentuoti ar tu ką nors darai ne taip. Jis taip elgiasi, nes nori padaryti bent trumpą pertraukėlę, kad ilgiau tave tenkintų.

31. Mano eksė kaskart ateidavo į lovą skirtingai pasidažiusi. Tai raudonomis lūpomis, tai ryškiomis akimis. Kaip ji sugebėdavo pavirsti vis kita moterimi!

32. Geras oralinis — tai lyg vairavimas. Tavo judesiai turi būti laisvi, natūralūs, bet ne įtempti ar staigūs. Jei nori keisti ritmą ar judesius, daryk tai švelniai.

33. Aplaižyk mano spenelius liežuviu, o tada švelniai žnybtelėk.

34. Jodama ant manęs atbulai pasilenk ir sugriebk man už čiurnų. Neįtikėtinas kampas, be to, atsiveria puikus užpakaliuko vaizdas.

35. Du žodžiai, kurie glosto ausį: “Tuoj baigsiu.” Tik nemeluok tai sakydama.

36. Bučiuodama mane viena ranka glostyk plaukus, kita — mano varpą.

37. Kartą mergina paėmė mano ranką ir patenkino ja save. Čia tai bent.

38. Oralinio sekso metu mano žmona uždeda mano rankas sau ant krūtų. Jaučiu, kaip ji juda, jaučiu jos krūtis. Ar gali būti geriau?

39. Didysis kojos pirštas — štai ką dar reikia mokėti čiulpti.

40. Užuot leidusi man ranka stimuliuoti savo klitorį, paimk mano varpą ir pradėk save tenkinti jos galiuku. Lėti sukamieji judesiai — ooooo!

41. Švelniai pabučiuok ir palaižyk man sprandą. Labai jautri vieta.

42. Viena moteris išdarinėjo fantastiškus dalykėlius su mano bumbulais. Ji liežuviu apvesdavo vieną jų kildama aukštyn, tada keliaudavo mano varpos šonu, stabtelėdavo ant jos viršūnės ir vėl nusileisdavo liežuviu žemyn, tik kita puse.

43. Kaitina, kai moteris tyliai sudejuoja tada, kai reikia tylos. Na, kai mylimės kur nors, kur nereikia kelti triukšmo. Vadinasi, jai su manimi taip gera, kad ji savęs nebekontroliuoja.

44. Sučiaupk lūpas aplink mano varpą ir čiulpk ją kaip saldainį.

45. „Aš be kelnaičių”, — kartą netikėtai pareiškė mano mergina. Tada mirktelėjo man ir nuėjo į miegamąjį. O kad būtumėt matę, kaip lėkiau jai iš paskos!

46. Dievinu, kai ji man liepia surišti jai rankas skara. Viena vertus, ji man komanduoja. Kita vertus, dominuoju aš.

47. Darydama oralinį nepamiršk pirštu paglamonėti mano riešutėlių ir tarpvietės.

48. Kai mylimės Šuniukų poza, atsisuk į mane, kad matyčiau tavo veidą.

49. Patinka, kai moteris nesigėdija ir žiūri, kaip aš į ją skverbiuosi. Kaip ją tai jaudrina. Nerealu.

50. Aš tirpstu nuo masažo krūtimis. Seksualu, aistringa, intymu.

51. žMoterys ir merginos, kai vyras įsiskverbia, suspauskite savo intymiuosius raumenukus. Tikrai tai jaučiame ir, patikėkite, mums tai patinka.

52. Padaryk pertraukėlę sekso metu ir leisk man pasimėgauti stebint, kaip glamonėji save.

53. Pažadink mane rytą savo užpakaliuku trindamasi į mano varpą — ji sukietės per kelias sekundes. O tada įsileisk.

54. Pati padėk man savo pirštais rasti jautriąsias vieteles.

55. Mano mergina buvo sugalvojusi rytais bėgioti parkelyje. Nutariau palaikyti jai kompaniją. Kai trumpam sustojome, ji staiga nusitempė mane už krūmų ir pradėjo daryti oralinį. Visai čia pat ėjo žmonės, girdėjau juos kalbant. Neįtikėtinas jausmas.

56. Reguliuok mane rankomis čiupdama man už sėdmenų. Taip žinosiu, kokio greičio ir gylio nori.

57. Kai bučiuojamės, paimk mano pirštus ir įkišk sau į kelnaites, kad pajusčiau, kokia esi susijaudinusi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.