5 vyrų bruožai, labiausiai atstumiantys moteris

 (2)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kai kurie vyrai mus traukia kaip magnetas, prie jų tarsi ištirpstame. O kai kurie... švelniai tariant, tiesiog vargina. Anoniminėje COSMO apklausoje merginų klausėme - kokie vyrų bruožai labiausiai atstumia? Štai ir apibendrinti atsakymai!

Kam žmona, kai yra mama?

Mylėti mamą - gerai, tačiau kai mama kiekviename žingsnyje reguliuoja suaugusio vyro gyvenimą, tai pradeda gluminti. Jei vyras nesugeba arba nedrįsta mamai paaiškinti, kad metas atsitrauki ir leisti jam gyventi pačiam, tai jau nieko gero nežada. Dar blogiau, kuomet ne mama veržiasi į sūnelio gyvenimą, o pats sūnus niekaip negali paleisti mamos sijono: mamos kotletukai skanesni, mama susirgus geriau rūpinasi, mama... mama... mama...

Mykt... O problema niekur nedingo

Kaskart vietoje trypčiojantis vyras, nesugebantis problemų spręsti greitai ir ryžtingai (net jeigu tuo momentu sprendimas ir nebus labai geras), daugeliui moterų atrodo nesusitupėjęs. Nesakome, kad ant vyro pečių turi gulti visi pasaulio rūpesčiai, tačiau kartais norėtųsi išgirsti „Nepergyvenk, aš viską sutvarkysiu“. Neapsisprendėliškas mykimas pliusų vyrui tikrai neprideda.

Kam stengtis, jei jau turiu, ko noriu?

Šiek tiek nučiuožęs, pasiryžęs kokiai nors beprotystei dėl mylimos moters vyras yra patrauklesnis nei tas, kuris viską tik ir matuoja pragmatiškai - pavėluosime, per tamsu, per vėlu, nesaugu. O juk taip norisi būti nustebintai. Gėlių padovanos tik progai esant, į pasimatymą nepakvies, nes juk susitikinėjant ilgiau nei metus, tai atrodo tiesiog kvaila, o ir pavalgyti namuose pigiau, nei kokiame restorane. Tiesiog nuobodu!

Pozityvumas? Ne, nieko apie tai negirdėjau

Jau geriau bandyti suklysti, apsikvailinti nei jaustis amžinai teisiam. Visažinis ir teisuolis? Nuspiriam į šalį uoliai. Vyras dvelkia naftalinu, jei niekada nesuabejoja, visi jo sprendimai teisingi ir puikūs. Toks elgesys kvepia diktatoriškumu, valdingumu, apie lygiaverčius partneryste grįstus santykius kažin ar įmanoma kalbėti.

Prie viso to pridėkime ir dar porą minusų - nuolatinį bambėjimą ir kritiką. Jam niekas neįtinka: ir restorano padavėja lėta, ir kiaušinienė ne taip iškepusi, ir televizorius per garsiai atsuktas. Egipte jam bus per daug dulkių, o Molėtuose - per daug vandens. Žodžiu, pastebi tik bloga.

Turėsi viską, tik pačiai teks pasiimti

Kritikos strėlės nemalonios, tačiau dar giliau nei jos į širdį sminga vyro duoti pažadai, kurių jis taip ir neištesi. Tik suokia apie namus, nerūpestingą gyvenimą prie ežero, būrius vaikus, o piršto nepajudina, kad bent kelias į tą svajonių pilį būtų išgrįstas. Pažadai apsuka galvą ilgam, bet po „n“ metų atsipeikėji ir supranti, kad turi tik tai, ką pati susikūrei.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.