5 tavo trūkumai vyrų akimis

 (4)
Graži, seksuali, moteriška, stilingai apsirengusi, neieškanti žodžio kišenėje ir t.t. - tai tik dalis „privalai būti“ sąrašo, kurį mintyse susidarę vyrai. Reikalavimų gal ir daug, tačiau jie visiškai suprantami ir pateisinami (prisipažink, juk ir pati rinktumeisi žavingąjį Misterį Tobulybę, o ne gailesčio vertą nusmurgėlį). O kas gi juos labiausiai atstumia?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ak, tie papildomi kilogramai...

Kad ir kiek save ramintume, jog ne kūno formos žmoguje svarbiausios, vis dėl to tenka pripažinti, jog išvaizdai atitenka labai svarbus vaidmuo. Tik nereikia pulti į paniką! Vyrai tikrai ne tokie pastabūs ir jautrūs svarstyklių rodmenims kaip mes, bet iš po marškinėlių besiveržiančias rinkes ant pilvo tikrai užmatys. „Aš ne šuo, kad pulčiau ant kaulų, bet ir liulantys lašinukai tikrai nėra seksualu“ – sako Aidas.

Tarp seksualumo ir vulgarumo

„Kodėl merginos galvoja, kad pro kraštus besiveržianti krūtinė ir diržą primenantis sijonas atrodo seksualiai?“ – klausia Vaidotas. Nepersistenk! Seksualus stilius su vulgarumu neturi nieko bendro. Paprasta taisyklė: atviras viršus – pakankamai uždara apačia ir atvirkščiai.

Panele pliurpa, prašau patylėti

Tu gali kalbėti apie įvairiausius dalykus nesustodama ir vadini tai komunikabilumu, o jis tai vadina galvos skausmą sukeliančiu pliurpimu. Niekas nesako, kad pasimatymo metu reikia tylėti it vandens į burną prisisėmus, bet čiaukšėti nesustojant ir nepagalvojant, ar pašnekovui bent įdomu – klaida. Monologus gali kalbėti prieš veidrodį, o bendraudama su kitu žmogumi nepamiršk, kad reikia leisti ir jam įsiterpti.

Išjunk balsą, įjunk protą

„Žinote, ko negaliu pakęsti? Isteriškų moterų. Ta akimirka, kai pats nespėji susivokti, kad padarei kažką ne taip, o ji jau puola pasišiaušusi kaip katė – kelia man šiurpą“ – sako Manfredas. Na taip, kartais tie vyrai tikrai išveda iš kantrybės (ypatingai nesuprasdami, ką blogo padarė), bet skraidantys indai ir rėkimas šiuo atveju nepadės. Jei nori būti išgirsta – kalbėk, o ne rėk.

Etiketas? Ne, neteko girdėti

Žiovauti prisidengus ranka burną, nesiurbčioti valgant sriubą, nesiskėryčioti sėdint... Atrodytų, taisyklės, kurias žinome jau nuo mažų dienų. Ir vis dėl to, kartais užsimirštame ir tokiu paprastu būdu užsidedame sau didelį bei riebų minusą vyrų akyse. Kol esi namuose viena, gali atsipalaiduoti ir elgtis taip, kaip tik tau pačiai norisi, bet viešumoje etiketo geriau nepamiršk, kad nepadarytum gėdos ir sau, ir jam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.