5 tavo trūkumai vyrų akimis

 (4)
Graži, seksuali, moteriška, stilingai apsirengusi, neieškanti žodžio kišenėje ir t.t. - tai tik dalis „privalai būti“ sąrašo, kurį mintyse susidarę vyrai. Reikalavimų gal ir daug, tačiau jie visiškai suprantami ir pateisinami (prisipažink, juk ir pati rinktumeisi žavingąjį Misterį Tobulybę, o ne gailesčio vertą nusmurgėlį). O kas gi juos labiausiai atstumia?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ak, tie papildomi kilogramai...

Kad ir kiek save ramintume, jog ne kūno formos žmoguje svarbiausios, vis dėl to tenka pripažinti, jog išvaizdai atitenka labai svarbus vaidmuo. Tik nereikia pulti į paniką! Vyrai tikrai ne tokie pastabūs ir jautrūs svarstyklių rodmenims kaip mes, bet iš po marškinėlių besiveržiančias rinkes ant pilvo tikrai užmatys. „Aš ne šuo, kad pulčiau ant kaulų, bet ir liulantys lašinukai tikrai nėra seksualu“ – sako Aidas.

Tarp seksualumo ir vulgarumo

„Kodėl merginos galvoja, kad pro kraštus besiveržianti krūtinė ir diržą primenantis sijonas atrodo seksualiai?“ – klausia Vaidotas. Nepersistenk! Seksualus stilius su vulgarumu neturi nieko bendro. Paprasta taisyklė: atviras viršus – pakankamai uždara apačia ir atvirkščiai.

Panele pliurpa, prašau patylėti

Tu gali kalbėti apie įvairiausius dalykus nesustodama ir vadini tai komunikabilumu, o jis tai vadina galvos skausmą sukeliančiu pliurpimu. Niekas nesako, kad pasimatymo metu reikia tylėti it vandens į burną prisisėmus, bet čiaukšėti nesustojant ir nepagalvojant, ar pašnekovui bent įdomu – klaida. Monologus gali kalbėti prieš veidrodį, o bendraudama su kitu žmogumi nepamiršk, kad reikia leisti ir jam įsiterpti.

Išjunk balsą, įjunk protą

„Žinote, ko negaliu pakęsti? Isteriškų moterų. Ta akimirka, kai pats nespėji susivokti, kad padarei kažką ne taip, o ji jau puola pasišiaušusi kaip katė – kelia man šiurpą“ – sako Manfredas. Na taip, kartais tie vyrai tikrai išveda iš kantrybės (ypatingai nesuprasdami, ką blogo padarė), bet skraidantys indai ir rėkimas šiuo atveju nepadės. Jei nori būti išgirsta – kalbėk, o ne rėk.

Etiketas? Ne, neteko girdėti

Žiovauti prisidengus ranka burną, nesiurbčioti valgant sriubą, nesiskėryčioti sėdint... Atrodytų, taisyklės, kurias žinome jau nuo mažų dienų. Ir vis dėl to, kartais užsimirštame ir tokiu paprastu būdu užsidedame sau didelį bei riebų minusą vyrų akyse. Kol esi namuose viena, gali atsipalaiduoti ir elgtis taip, kaip tik tau pačiai norisi, bet viešumoje etiketo geriau nepamiršk, kad nepadarytum gėdos ir sau, ir jam.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.