5 tavo konkurentės naujuose santykiuose su JUO

 (4)
Susiradai naują vaikiną ir manai, kad dabar JIS priklauso tik tau? Per daug neįsisvajok, nes tau tikriausiai teks susirungti su keliomis stipriomis konkurentėmis.
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jo buvusi mergina. Kai kurios buvusios yra ne visai buvusios. Jos egzistuoja esamu laiku ir tikrai neketina niekur dingti, vien tik dėl to, kad atsiradai tu. Kad ir kokia būtų jo eksė, jokiu būdu nesistenk apjuodinti jos naujojo savo vyruko akyse. Kol kas tavo pozicijos šiame žaidime nėra tokios tvirtos, kad galėtum išstumti seną ir patyrusią žaidėją. Ką gali padaryti? Pasistengti nekreipti dėmesio, jeigu ji bando tau įgelti arba nesikarščiuojant ir ramiu tonu akis į akį jai pasakyti, kad tokie žaidimai tavęs nedomina. Ramybė ir šaltakraujiškumas tokiose situacijose – tavo geriausias ginklas.

Jo darbas. Laikrodis rodo 18:00 ir tu jau pasiruošusi lėkti su juo į pasimatymą, bet telefonas neskamba... „Dirbau“ – vienas vienintelis žodis ir viskas tuom paaiškinta! Kad ir kaip nesinorėtų to pripažinti, vis dėlto vyrams karjera dažniausiai būna pirmoje vietoje. Na, bent jau santykių pradžioje. Ir patikėk, purkštauti, kad tave jis iškeičia į darbą – žingsnis tikrai ne tavo naudai! Vietoje to, parodyk susidomėjimą jo veikla, susidraugauk su jo darbu!

Jo mama. Niekuomet, dar kartą pakartosime – NIEKUOMET nepamiršk, kad mama – svarbiausias ir ilgiausiai šalia buvęs žmogus tavo vaikino gyvenime. Taip, būna tokių mamyčių, kurios pakankamai atvirai demonstruoja savo nepasitenkinimą sūnelių pasirinkimu, bet tai nereiškia, kad gali atsakyti jai tuo pačiu. NE! Jei žaisi tokiomis pačiomis kortomis – niekuomet nelaimėsi! Jeigu jo mamos priešiškumas tavo atžvilgiu tėra beprasmiai jos kaprizai, o tavo vyrukas nėra kvailys – jis ir pats sugebės susivokti. O demonstruodama priešiškumą jo mamai tikrai nepadarysi jam įspūdžio ir vargu ar sulauksi palaikymo.

Jo sesuo. Įprastai seserys sunkumų nesukelia, tačiau kartais pasitaiko visko, ir tam reikia pasiruošti! Geriausia apsiginkluoti nuo pat pažinties pradžios: tiesiog stenkis daugiau kalbėti apie ją, nei apie save. Klausinėk, bet ne per daug įkyriai. Mokėk pasakyti komplimentų, bet nelendant į vieną vietą... Pavyzdžiui, vietoje saldaus „Kaip tu gražiai atrodai“ geriau pasakyti „Klausyk, gal gali parodyti man kokius akių šešėlius naudoji? Super atrodo.“

Jo gera draugė. Dažniausiai tikros draugės linki tik gero, todėl be reikalo vargu ar bandys su tavimi kovoti. O štai tu giliai širdyje tikriausiai pati jausi norą įrodyti savo svarbą... Tai – visiškai normalus dalykas, bet nepersistenk. Jei ji tikrai tik draugė – tau nebūtina stengtis jos išstumti. Jei nerimauji, gudrus žingsnis būtų atvirai pasikalbėti su savo vaikinu ir pasakyti, kad tave šiek tiek neramina labai artimas jo ir tos merginos ryšys. Netiesiogiai leisk jam suprasti, kad dabar tu esi jo mergina ir dėl savo pozicijos neketini konkuruoti. O draugė... Jei tu vaikinui aiškiai leisi suprasti, kokia yra tavo vieta visame šitame trikampyje, savo draugei jis ir pats sugebės paaiškinti, kas ir kaip.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.