5 priežastys, kodėl vyrai taip nori išbandyti analinį seksą

 (100)
užpakaliukas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprastai, kuomet rašome šia gana intymia tema, susilaukiame kritikos strėlių. Tarsi intymus gyvenimas būtų kažkas gėdingo, o analinis seksas apskritai neegzistuotų. O tiesa štai kokia: COSMO rengtoje apklausoje, kurioje sudalyvavo daugiau nei 15 000 mūsų skaitytojų, UŽ analinį seksą pasisakė 36,5%. Tų, kurie norėtų pabandyti, buvo 21%, o išbandžiusių, bet nusivylusių - 14%. Bandyti ar ne - kiekvieno asmeninis reikalas, bet eksperimentams pasiryžusių smalsuolių vis dėlto dauguma.

Žiūrint iš medicininės pusės, analinis kanalas pagal savo pobūdį tikrai nėra skirtas seksui. Be to, tiesiosios žarnos gleivinė – labai plona, todėl ją lengva pažeisti ir tokiu būdu užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Tačiau psichologiniu atžvilgiu viskas, kas neatrasta ar sunkiai pasiekiama, mus labiau traukia. Tad kodėl vyrai taip nori išbandyti analinį seksą?

Analinis seksas sukelia kitokius pojūčius, nei vaginalinis. Įsivaizduok, kad tavo vyrukas turėtų antrą penį, apie kurį tu esi tik girdėjusi, bet niekada nebandžiusi. O jei žinotum, kad būtent jis tau gali suteikti tai, ko iki šiol dar nepatyrei? Nejaugi nenorėtum išbandyti?

Tai šis tas naujo. Jei seksą prilygintume maistui, tuomet vaginalinis variantas būtų tarsi pagrindinis patiekalas (kiek monotoniškas ir pabodęs), o analinis - gražus desertas, kurio taip norisi paskanauti. Realybėje jis gal ne toks jau ir įspūdingas, bet atrodo taip viliojančiai... Pradėk desertą valgyti kiekvieną dieną ir jis nebeteiks tau tiek malonumo.

Psichologai bei seksologai tikina, kad uždraustas vaisius visuomet saldesnis. Štai kodėl dauguma žmonių susijaudina galvodami apie kitus partnerius ar sadistinių bei mozochistinių elementų turinčius seksualinius žaidimus. Tai, kuo retai mėgaujamės realybėje, skatina mūsų susidomėjimą. Vis tik tai nereiškia, kad progai pasitaikius imsime ir pasiduosime pagundoms. Daugybė žmonių apie tai fantazuoja, tačiau taip ir neišbando realybėje.

Nes ne visi ten buvo. Ar tu norėtum žinoti, kad tam tikrus seksualinius žaidimus tavo antroji pusė išbandė tik su tavimi? Kad būtent tu buvai ta vienintelė, kuri su juo TAI darė? Vyrams ši vietelė - tarsi VIP zona, į kurią įleidžiami tik išrinktieji. O juk kiekvienas nori būti išskirtinis.

Nes tai - nauja patirtis. Jeigu seksas būtų tik būdas fiziškai pasitenkinti, visi mylėtumės tradicine misionieriaus poza ir nebandytume išradinėti dviračio. Bet vietoj to mes nuolatos eksperimentuojame: ieškome įdomesnių pozų, naudojame sekso žaisliukus... Orgazmas gal ir tas pats, bet pats procesas - visai kitoks.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.