5 neištikimų vyrų tipažai

 (25)
„X“ visuomet mėgo svetimus sijonus ir į juos tikrai ne tik žiūrėdavo, o „Y“ labai mylėjo savo žmoną, bet kartą, padauginęs alkoholio, visai „netyčia“ supainiojo ją su bendradarbe... Situacijos – skirtingos, bet pabaiga vienoda: jie abu buvo neištikimi. Klausimas: ar neištikimybei visuomet yra priežastis?

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad dėl santykių problemų visuomet kalti abu. Esą gerų moterų vyrai neišduoda ir juo labiau nepalieka. Vis dėlto realūs gyvenimo pavyzdžiai verčia tokiais teiginiais suabejoti. Mes atrinkome keletą dažniausiai pasitaikančių neištikimų vyrų tipažų ir pabandėme pasvarstyti, ar tokiose situacijose įmanoma ką nors pakeisti.

Banalusis „mačo“

Yra tokia vyrų kategorija, kurie jaučia nenumaldomą poreikį periodiškai užmegzti trumpalaikius romanus, net ir tuo atveju, jei šalia – tiesiog tobula moteris. Tarsi neištikimybė būtų jų kraujyje. Tai nereiškia, kad jie – tavimi pasinaudoti siekiantys melagiai. Įprastai tokie vyrukai iš tiesų gali mylėti, bet ir tai nesutrukdys jiems atsisakyti svetimos lovos malonumų. 

Ką gali pakeisti? Gali nuspręsti, kad esi verta geresnio vyro ir nustoti naiviai tikėti jo pažadais, arba susitaikyti su mintimi, kad niekuomet nebūsi jam vienintelė ir kentėti toliau.

Grožio gerbėjas

Situacija paprasta: kadaise pamilta grakšti gazelė pavirsta į naminę moterėlę, nebematančią reikalo puoselėti savo išvaizdos ar reguliariai lankytis sporto klube. O juk ne paslaptis, kad vyrai myli akimis. Galime purkštauti, bet pabandykime pažvelgti iš kitos pusės: ar pačios labai apsidžiaugtume, jei kadaise rūpestingas vyras pavirstų abejingu burbekliu, kiaurą parą sėdinčiu priešais televizorių?

Ką gali pakeisti? Kad atrodytum graži savo mylimajam, visai nebūtina namuose vaikščioti su aukštakulniais bei vakariniu makiažu. Tiesiog nereikia leisti sau per daug apsileisti: išmesk nuskurusius treningus ir nudrengtas šlepetes, nepamiršk išsiplauti galvos ir šiek tiek pasikvėpinti. Na, o jeigu bent retkarčiais pamaloninsi jo akis erotiškais apatiniais... Kam gi reikalingos kitos gražuolės, kai šalia – pati gražiausia?

Jaunasis tėvelis

Psichologai teigia, kad kai kurie vyrai „dvigubą“ gyvenimą pradeda tuomet, kai moteris laukiasi kūdikio arba būna ką tik pagimdžiusi. Moteris tuo metu visiškai atsiduoda kūdikiui, savaime suprantama, ji tampa dar atsakingesnė ir rūpestingesnė, todėl vyras į ją pradeda žiūrėti kaip į motiną, o ne kaip į moterį. 

Ką gali pakeisti? Nepaisant to, kad vaikas kiekvienai mamai – svarbiausias pasaulyje, nepamiršk, kad šalia tavęs yra ir vyras, kuriam taip pat reikia dėmesio. Bent retkarčiais paprašyk senelių ar auklės prižiūrėti vaiką ir pasimėgauk vakaru tik dviese, su savo mylimu vyru.

Buities kankinys

Tai klasikinis atvejis, dažniausiai pasitaikantis pasibaigus santykių pradžios euforijai. Romantiškus pasimatymus ir vakarienes kavinėse pakeičia vakarienė namuose, vietoje apsilankymo kino teatre, filmai žiūrimi per kompiuterį, savaitgalinės išvykos taip pat tampa vis retesnės... Kai kurie vyrai nespėja susigaudyti, kad jų gyvenimas pasikeitė ir metas prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Jiems norisi tos laisvės, kuria galėjo mėgautis seniau. 

Ką gali pakeisti? Galbūt tavo išrinktasis nėra pasiruošęs rimtiems santykiams? Jei būtent tai ir tapo jo neištikimybės priežastimi, vargu, ar gali ką nors pakeisti. Per prievartą vyro šalia savęs neišlaikysi.

Aplinkybių „auka“

Yra vyrų, labai mylinčių savo moteris. Mylinčių ne vienerius ir net ne kelerius metus. Tačiau nepaisant visos tos beribės meilės, jie taip pat paslysta. Kas juos pastūmėja į neištikimybę? Skambės galbūt kvailai, bet dažniausiai - apsukrios damutės, tykančios tokios nekaltos aukos. Žinoma, nereikia jo teisinti, bet tokie vyrai dažniausiai būna tik žuvelės, užkibusios ant gundančio masalo. 

Ką gali pakeisti? Tokioje situacijoje greičiausiai nieko nepakeisi, nes ši neištikimybė – praktiškai neprognozuojama. Atleisti – tikrai nelengva, bet prieš priimdama sprendimą gerai pagalvok. Visi mes darome klaidų, bet jos tam ir skirtos, kad iš jų galėtume mokytis.http://www.facebook.com/cosmoLT

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.