5 labai intymūs klausimai vyrams apie seksualinį gyvenimą

© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nors ir kiekvieną mylimo žmogaus kūno centimetrą ištyrinėtum, vis tiek liks nesuprantamų dalykų – juk jis vyras, o tu esi moteris! COSMO prašymu nežinios rūką sklaido vyrų slaptų minčių bei pojūčių ekspertai – daugybėje pasaulio šalių pamėgto tarptautinio žurnalo Men`s Health redaktoriai.

Moterų intymios vietelės nevienodos. Ar vyrai tai pastebi?

Be abejo, bet dėl to santykiai tikrai nepablogėja ir tikrai nenutrūksta. Mes pastebime ir lytinių lūpų formą, ir klitorio dydį, tačiau kad ir kokie tie skirtumai būtų, nei viena, nei kita mūsų nenuvilia. Ne, mes nesakome, kad tai, ką regime, visada yra gražu: tiesiog nesvarbu, kaip atrodo, - mus tai visada kaitina!

Ar tiesa, kad vyrams dažnai norėtųsi būti tvirčiau liečiamiems?

Tik jeigu kalbėtume apie vieną konkrečią vietą. Malonu, kai pirštais švelniai perbraukia mums per sprandą ar krūtinę, tačiau su mūsų pasididžiavimu derėtų elgtis kur kas tvirčiau. Nesakome, kad jį reikia gniaužti it replėmis, bet švelniai pirštukais glamonėti vertėtų tik tol, kol sustandės. Tada apglėbk jį ranka ir stipriau suspausk – taip, lyg tikrintum, ar kriaušė prinokusi.

Kodėl vyrai nuolat taisosi savo turtus?

Tik taip atrodo, kad tie turtai saugiai kaba tarp kojų. Plaukai, šiluma, drėgmė – visa tai gali skatinti ne tik norą kasytis, bet ir sukelti nemažai kitokių nepatogumų. Taisydamiesi mes bandome išvengti tų nesusipratimų – ir fizinių, ir socialinių. Pavyzdžiui, drabužių klostės gali sužnybti ploną mūsų brangenybių odą. Arba ne laiku prabunda draugelis – tenka jį kaip nors maskuoti.

Kokiu netinkamu metu vyrus ištinka erekcija?

Kai vairuojame. Keliamės. Sėdime prie stalo. Skrendame lėktuvu. Miegame. Bet kur. Taip nutinka dėl pasąmonėje kilusių nešvankių minčių, kūno ir drabužių trinties, net dėl dušo srovės sukelto malonaus pojūčio.

Kodėl vyrai masturbuojasi net turėdami partneres ir reguliariai mylėdamiesi?

Dėl vienos labai paprastos priežasties: tai kur kas paprasčiau. Juk nereikia rengtis, praustis, skustis, stengtis, o didysis O – garantuotas. Be to, masturbacija mūsų seksualiniam gyvenimui teikia įvairovės. Laikyk tai greituoju maistu, kurį sukemšame laukdami gurmaniškų savaitgalio patiekalų. Tiesiog mums nuolat to reikia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.