5 klausimai apie jo orgazmą!

 (18)
Apie tai, kaip moterims patirti orgazmą – prirašyta daugybė straipsnių, juk niekam ne paslaptis, kad toli gražu ne kiekvienai duotas malonumas padaryti tai lengvai ir greitai. Vyrų atveju kur kas daugiau kalbama apie tai, kaip nebaigti per anksti, o štai apie patį orgazmą – nė šnipšt. Tarsi pasitenkinti – savaime suprantamas dalykas, nevertas nė menkiausio dėmesio. O vis dėlto... Klausimų šia tema tikrai yra.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiek orgazmų iš eilės gali būti laikoma norma?

Tie, kurie giriasi, kaip baigė ir nė neatsipūtę vėl pasinėrė į sekso malonumus, dažniausiai begėdiškai meluoja. Jauname amžiuje (įprastai iki 25 metų), iš tiesų gali pakakti vos kelių minučių pertraukos tarp lytinių aktų, tačiau su amžiumi poilsiui skirtas laikas ilgėja. Pastovius lytinius santykius turintys vyrai dažniausiai pasitenkina vienu orgazmu, o štai neturintys nuolatinės partnerės gali norėti per vieną naktį atsigriebti ir pasitenkinti du ar tris kartus, tačiau vargu ar daugiau. Taigi ir istorijos apie sunkiai suskaičiuojamus orgazmus, patirtus su seksualia nauja pažįstama, greičiausiai bus ne kas kita, kaip tik laki fantazija.

Ar būna, kad vyras negali patirti orgazmo?

Būna, tačiau dėl rimtų medicininių priežasčių, pavyzdžiui, infekcinių lytinių organų ligų, galvos bei stuburo smegenų pažeidimų ir t.t. Kartais, po tam tikrų ligų ar operacijų, prasideda retrogradinė ejakuliacija, dažnai painiojama su anorgazmija. Tokiu atveju vyras patiria ir erekciją ir ejakuliaciją, tačiau vietoje to, kad sperma būtų išstumta per varpą, ji keliauja į priešingą pusę ir patenka į šlapimo pūslę.

Ar apipjaustymas daro įtaką gebėjimui patirti orgazmą?

Pašalinus apyvarpę, penio galvutės odelė labiau sukietėja, todėl tampa ne tokia jautri frikcijų metu. Tai padeda pratęsti lytinį aktą ilgesnį laiką, tačiau paties gebėjimo patirti orgazmą neįtakoja.

Ar oralinio sekso metu orgazmą vyrai patiria greičiau?

Tai daugiau ne fiziologinis, o psichologinis aspektas. Viskas labai paprasta: labiausiai norisi to, ko dažnai negauname. Jei oraliniu seksu vyras turi galimybę pasimėgauti labai retai, greičiausiai vien mintis apie tai jį įkaitins labiau, nei įprastas lytinis aktas. Jei oralinis seksas jam – kasdienybė, vargu ar orgazmą patirs greičiau nei paprasto akto metu.

Ar „tantrinis seksas“ kai vyras neejakuliuoja kelias dienas iš eilės, iš tiesų teigiamai veikia?

Dirbtinis lytinio akto pratęsimas bei susilaikymas, ypatingai tuomet, kai vyrui daugiau nei 40 metų, gali ne padėti, o pakenkti. Juk tai ne tik fizinis, bet ir emocinis spaudimas. Seksas – tai poilsis kūnui ir sielai, todėl tokia iškrova kiekvienam žmogui yra naudinga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.