5 klaidingi vyrų stereotipai apie moteris

 (13)
Moterys myli ausimis, todėl dėl šventos ramybės reikia tik nepamiršti reguliariai pažarstyti komplimentų. Dar jos dievina romantiką: gėlės, žvakės, o jei prie viso to dar ir paties gaminta vakarienė... Kuri galėtų atsispirti? Štai tokių stereotipinių pamąstymų apie moteris galima išgirsti iš daugumos vyrų lūpų. Hmm, na gal ir norime mes tos romantikos, bet vargu ar tuomet, kai ji surengiama vietoj atsiprašymo... O kaip dėl komplimentų ir visų kitų mitų, kuriuos apie moteris sugalvojo patys vyrai? Bandome išsiaiškinti!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moterys myli ausimis...

Na, kuriai moteriai nebūtų malonu iš savo mylimo žmogaus (net ir iš svetimo vyro) išgirsti netikėtą komplimentą, kad ji gražiai atrodo, skaniai kvepia ir t.t. Išgirdusi malonius žodžius kiekviena moteris nušvinta, bet tai tikrai nereiškia, kad mylime mes ausimis. Net ir patys gražiausi žodžiai niekuomet neatstos darbų.

Moterų „ne“ reiškia „taip“

Įdomu, iš kur apskritai atsirado šitas mitas? Greičiausiai jį paskleidė perdėtai savimi pasitikintys vyrukai, kuriems ir 20 kartų pakartojus tą patį, sunku suvokti, kad nuo įkyrių bandymų niekas nepasikeis. Jei moteris koketiškai šypsodamasi atsako „ne“, galbūt ir galima įtarti, kad ji žaidžia, tikėdamasi įkalbinėjimų, bet jei pakviesta į pasimatymą ji aiškiai leidžia suprasti, kad „ne“ – vargu, ar ji persigalvos...

Nauji santykiai = vestuvės ir vaikai

Dauguma vyrų yra klaidingai įsitikinę, kad visos moterys, vos susipažinusios su jais, iš karto pradeda fantazuoti apie baltą vestuvinę suknelę ir būsimus vaikus. Patikėkite, šiuolaikinės moterys tikrai nepuola kiekvienam sutiktam ant kaklo ir nesvajoja su juo ilgai ir laimingai praleisti visą likusį gyvenimą. Visai kas kita, kuomet draugystė trunka pakankamai ilgai, kad suprastum, jog santykiai turi perspektyvos. Tokiu atveju bendras šeimyninis gyvenimas – logiškas žingsnis, kurį moterims dažnai lengviau žengti, nei vyrams.

Moterys – amžinos kontroliuotojos

Vyrai mėgsta pasiskųsti, esą moterys stengiasi juos laikyti už trumpų pavadėlių ir nuolatos kontroliuoti. Iš tiesų tokių pavyduolių, neleidžiančių vyrui nė žingsnio be kontrolės žengti – mažuma. Bet nereikia pamiršti, kad pasitikėjimas – labai trapus dalykas... Jei išeini išgerti su draugais alaus, o grįžti gerokai įkaušęs ir persismelkęs moteriškais kvepalais, nereikėtų kaltinti merginos, kad ji – pernelyg įtari ir kontroliuoja tavo gyvenimą.

Feministės, neprisileidžiančios vyrų

Tikra tiesa, kad vis daugiau moterų yra savarankiškos ir tuo pačiu labai stiprios, bet tai tikrai nereiškia, kad jos – feministės, kurių vyrai taip vengia. Tiesą sakant, jei šalia atsirastų stiprus vyras, greičiausiai toji stipri moteris su mielu noru pabūtų silpnesnė...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Profesionalo patarimai vyrams, kaip tinkamai prižiūrėti barzdą

Rūpintis savo išvaizda – kiekvieno prioritetas. Vyrų tam skiriančių laiko ir pinigų, su kiekviena diena, vis daugiau. Tačiau į ką privalu atkreipti dėmesį? Kokių klaidų nedaryti ir kokiais patarimais remtis, kad plaukai ir barzda būtų nepriekaištingos būklės?

Aistringa Paco Rabanne naujiena JAM – paverk jį saldžiausių tavo svajonių kūrėju

Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir ironiška provokuoja, kaip ir jų įkūrėjas. Jų kvapai visada šokiruoja ir yra nestandartiniai – kaip ir naujausias jų kūrinys intriguojančiu pavadinimu – „Pure XS“.

Manai atspėsi, kiek šiam gražuoliui metų? Klysti! (4)

Iš pirmo žvilgsnio iš Singapūro kilusiam modeliui Chuando Tanui duotum iki 30 metų. Šis vyras vienas retųjų, kuriems pavyko pažaboti bėgančius metus.