5 klaidingi vyrų stereotipai apie moteris

 (13)
Moterys myli ausimis, todėl dėl šventos ramybės reikia tik nepamiršti reguliariai pažarstyti komplimentų. Dar jos dievina romantiką: gėlės, žvakės, o jei prie viso to dar ir paties gaminta vakarienė... Kuri galėtų atsispirti? Štai tokių stereotipinių pamąstymų apie moteris galima išgirsti iš daugumos vyrų lūpų. Hmm, na gal ir norime mes tos romantikos, bet vargu ar tuomet, kai ji surengiama vietoj atsiprašymo... O kaip dėl komplimentų ir visų kitų mitų, kuriuos apie moteris sugalvojo patys vyrai? Bandome išsiaiškinti!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Moterys myli ausimis...

Na, kuriai moteriai nebūtų malonu iš savo mylimo žmogaus (net ir iš svetimo vyro) išgirsti netikėtą komplimentą, kad ji gražiai atrodo, skaniai kvepia ir t.t. Išgirdusi malonius žodžius kiekviena moteris nušvinta, bet tai tikrai nereiškia, kad mylime mes ausimis. Net ir patys gražiausi žodžiai niekuomet neatstos darbų.

Moterų „ne“ reiškia „taip“

Įdomu, iš kur apskritai atsirado šitas mitas? Greičiausiai jį paskleidė perdėtai savimi pasitikintys vyrukai, kuriems ir 20 kartų pakartojus tą patį, sunku suvokti, kad nuo įkyrių bandymų niekas nepasikeis. Jei moteris koketiškai šypsodamasi atsako „ne“, galbūt ir galima įtarti, kad ji žaidžia, tikėdamasi įkalbinėjimų, bet jei pakviesta į pasimatymą ji aiškiai leidžia suprasti, kad „ne“ – vargu, ar ji persigalvos...

Nauji santykiai = vestuvės ir vaikai

Dauguma vyrų yra klaidingai įsitikinę, kad visos moterys, vos susipažinusios su jais, iš karto pradeda fantazuoti apie baltą vestuvinę suknelę ir būsimus vaikus. Patikėkite, šiuolaikinės moterys tikrai nepuola kiekvienam sutiktam ant kaklo ir nesvajoja su juo ilgai ir laimingai praleisti visą likusį gyvenimą. Visai kas kita, kuomet draugystė trunka pakankamai ilgai, kad suprastum, jog santykiai turi perspektyvos. Tokiu atveju bendras šeimyninis gyvenimas – logiškas žingsnis, kurį moterims dažnai lengviau žengti, nei vyrams.

Moterys – amžinos kontroliuotojos

Vyrai mėgsta pasiskųsti, esą moterys stengiasi juos laikyti už trumpų pavadėlių ir nuolatos kontroliuoti. Iš tiesų tokių pavyduolių, neleidžiančių vyrui nė žingsnio be kontrolės žengti – mažuma. Bet nereikia pamiršti, kad pasitikėjimas – labai trapus dalykas... Jei išeini išgerti su draugais alaus, o grįžti gerokai įkaušęs ir persismelkęs moteriškais kvepalais, nereikėtų kaltinti merginos, kad ji – pernelyg įtari ir kontroliuoja tavo gyvenimą.

Feministės, neprisileidžiančios vyrų

Tikra tiesa, kad vis daugiau moterų yra savarankiškos ir tuo pačiu labai stiprios, bet tai tikrai nereiškia, kad jos – feministės, kurių vyrai taip vengia. Tiesą sakant, jei šalia atsirastų stiprus vyras, greičiausiai toji stipri moteris su mielu noru pabūtų silpnesnė...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vyrai

Moterų išlaikytinis atskleidė triukus, kuriais vilioja vienišas turtuoles (2)

35 metų Justinas dešimt metų žaidė su gyvenimu. Alkoholis, azartiniai žaidimai, milijoninės aferos, narkotikai — pasaulis sukosi beprotišku greičiu ir galop šveitė vaikiną į bedugnę. Bet juk galima gyventi patiklių moterų sąskaita!

10 frazių, kurių vaikinui geriau nesakyti (1)

Santykių ekspertai kala: jei nori, kad viskas būtų rimta, nieko neslėpk, nes išsikalbėti būtina, santykiai negali būti grįsti melu. Taip, tiesa. Tačiau išsikalbėti nereiškia pliaukšti, kas tik užplaukia. Štai šių 10 frazių jam verčiau nesakyk.

Sužinok, ar būsite pora kaip tvora

Pripažink, juk esi sudariusi sąrašą reikalavimų, kuriuos keli potencialiam kandidatui į tuos vienintelius. Pavyzdžiui, jis turi būti aukštas, pasitikintis savimi, bet ne arogantiškas, susitelkęs ir ne isterikas, jam turi patikti gyvūnai...

5 bučinių tipai, kurių jis niekuomet nepamirš

Tinkamas bučinys gali daaaaug: jausmus ne tik sustiprinti, bet ir juos nugesinti. Iš „eee“ pernešti į „oooo“. Iš paprastos merginos paversti TA. Net jeigu manai, kad esi bučinių guru, paskaityk – gal sužinosi ką nors nauja.

52 dalykai, kuriuos gali apie jį sužinoti be didelių pastangų

Visiškai nebūtina kelerius metus gyventi su vaikinu po vienu stogu, kad suprastum, koks jis yra iš tiesų. Jei būsi atidi, jo charakterį ir polinkius (net seksualinius) nuspėsi vos tik pradėjusi artimiau bendrauti.

Žvelk žemiau mylimojo juosmens - tai išduos jūsų ateitį

„Kairysis žandas pasakoja apie praeitį, o dešiniajame surašyta ateitis“. Sunku patikėti, bet šitaip britų parapsichologė Sam Amos kalba apie... sėdmenis. Taip, ir toks pseudomokslas išties egzistuoja!

7 geri dalykai, kurių gali išmokti iš vyrų (2)

Mes juos išmokėme nusiblizginti batus, nešliurpti prie stalo, sakyti komplimentus ir dovanoti mums gėlių... Bet yra bent septyni tikrai geri dalykai, kuriuos retkarčiais pravartu pasiskolinti iš vyrų.